PHDTAHSILAT.COM

‏ مرور کنید 2‏ دکترا شبکه

یک دکترا درجه بالینی ارائه شده در بسیاری از زمینه های مطالعه است، و به همین ترتیب، بالاترین درجه به دانش پژوهان داده می شود. این امر مستلزم سطح بالایی از تعهد و انضباط فکری است و اغلب راه را برای پیشرفت حرفه ای و شخصی فراهم می کند.

PhD در شبکه چیست؟ این زمینه مدرن مطالعه بر تکنولوژی و سازمان ها متمرکز است و ممکن است رویکرد چند رشته ای باشد. این ممکن است شامل تمرکز آکادمیک به عنوان ریاضیات، تجزیه و تحلیل، اقتصاد و علوم رایانه باشد. کلاسها ممکن است شامل علوم رایانه، آمار، علوم اجتماعی، تجزیه و تحلیل داده ها و اقتصاد باشند. این برنامه ممکن است شامل تحقیق پیشرفته با تمرکز بر حل مسئله و همکاری نزدیک با شرکت ها و موسسات باشد.

فارغ التحصیلان این برنامه معمولا توانایی تجزیه و تحلیل اطلاعات پیچیده را با چشم به سوی راه حل ها، مهارت ارزشمندی در جامعه کسب و کار دارند. آنها همچنین ممکن است توانایی درگیر شدن در تفکر انتقادی را داشته باشند و مهارت های لازم را برای شناسایی و حل مسائل چالش برانگیز داشته باشند.

هزینه یک دکترا در شبکه ها از برنامه تا برنامه متفاوت خواهد بود. عواملی که ممکن است بر هزینه های کلی تأثیر بگذارد شامل آموزش و پرورش، کتاب، منابع، بورس تحصیلی و کشور تحصیل است. دانش آموزان تشویق می شوند که برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها با هر مدرسه بالقوه تماس بگیرند.

فارغ التحصیلان دکترای تخصصی در این برنامه، ممکن است در مکان های مختلف در سراسر جهان کار کنند. آنها ممکن است به عنوان استادان، محققان، کتابداران و یا سرپرست گروه در دانشگاهی ادامه دهند. آنها ممکن است با شرکت ها به عنوان برنامه نویسان کامپیوتر، تحلیلگران داده، محققان اقتصادی و مشاوران کسب و کار شایستگی های شایسته ای کسب کنند. فارغ التحصیلان نقش برجسته ای را در مشاغل دولتی به عنوان مهندسان ترافیک، تحلیلگران فناوری اطلاعات و مهندسان کامپیوتر بازی می کنند.

برای انتخاب برنامه مناسب، اشخاص علاقه مند باید دانشگاه را که به نیازهای آنها مناسب است، جستجو کنند. مهم است که محل دانشگاه و همچنین زمینه های تحصیلی موجود را در نظر بگیرید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج درشبکه Filter

دکترا در فناوری های آموزشی شبکه

National Central University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 تایوان Hsinchu

از آزمایشگاه علوم و فناوری برای یادگیری از گروه مهندسی علوم و اطلاعات کامپیوتر چرخید، موسسه تحصیلات عالی شبکه تکنولوژی آموزش (NLT) در سال 2002 با یک پایه ساخته شده از مرحله اول از 4 سال پیگیری دانشگاه تاسیس شد علمی تعالی پروژه در فناوری آموزش در سال 2000 آغاز، با حمایت وزارت آموزش و پرورش.

دکترای اقتصاد، شبکه و تجزیه و تحلیل کسب و کار

IMT School for Advanced Studies Lucca
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 - 4 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Lucca

اقتصاد، شبکه و تجزیه و تحلیل کسب و کار یکی از چهار زمینه های خاص ارائه شده است و تحت برنامه "علوم سیستم" دکترا است.