Filter
دکترا(PhD)
تایوان Hsinchu نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید برنامه های دکترا را شبکه 2019/2020‏ تایوان درباره سیدنی

درجه PhD که به دکترای فلسفه نیز معروف است، یک درجه دکتراست که از سوی دانشگاه به دانشجویی که تمامی الزامات مورد نظر را گذرانده و اکنون می تواند در رشته دانشگاهی خود دکتر قلمداد شود، اعطا می شود.

شبکه ها می توانند بخش مهمی از همه چیز، از سازمان های اجتماعی به سیستم های کامپیوتری. دانشجویانی که مطالعات دنبال در تئوری شبکه به طور کلی در مورد اصول که این سیستم و همچنین برنامه های مربوط دنیای واقعی زمینه یاد بگیرند.

تایوان (چینی سنتی: 台灣 یا 臺灣، چینی ساده شده: 台湾 تای وان) یک ملت است که خانه را به بیش از 23 میلیون نفر است و یکی از پر جمعیت ترین مکان در جهان است. معتبر ترین دانشگاه دانشگاه ملی تایوان است.

Hsinchu مراکز استثنایی بالاتر آموزشی راست از دانشگاه قابل توجه مانند دانشگاه ملی Hsinchu آموزش و پرورش، دانشگاه هسوان چوانگ، به دانشگاه Yuanpei. این شهرستان شناخته شده است برای میزبانی بهترین کتابخانه در کل تایوان.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید درباره PhDs را شبکه سیدنی تایوان 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درشبکه, Hsinchu

درجه های تحصیلی
محل
تایوان
Hsinchu
نوع تحصیل
سرعت
National Central University

از آزمایشگاه علوم و فناوری برای یادگیری از گروه مهندسی علوم و اطلاعات کامپیوتر چرخید، موسسه تحصیلات عالی شبکه تکنولوژی آموزش (NLT) در سال 2002 با یک پایه ساخته شده از مرح ... [+]

از آزمایشگاه علوم و فناوری برای یادگیری از گروه مهندسی علوم و اطلاعات کامپیوتر چرخید، موسسه تحصیلات عالی شبکه تکنولوژی آموزش (NLT) در سال 2002 با یک پایه ساخته شده از مرحله اول از 4 سال پیگیری دانشگاه تاسیس شد علمی تعالی پروژه در فناوری آموزش در سال 2000 آغاز، با حمایت وزارت آموزش و پرورش. پیش از این پروژه، آزمایشگاه اصلی علم و صنعت برای یادگیری آزمایشگاه تحقیقات عالی در منطقه شورای ملی علوم در سال 1994 اهدا شد. ... [-]

تایوان Hsinchu
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی