Filter
دکترا(PhD)
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید 2‏ دکترا شبکه

یک دکترا درجه بالینی ارائه شده در بسیاری از زمینه های مطالعه است، و به همین ترتیب، بالاترین درجه به دانش پژوهان داده می شود. این امر مستلزم سطح بالایی از تعهد و انضباط فکری است و اغلب راه را برای پیشرفت حرفه ای و شخصی فراهم می کند.

PhD در شبکه چیست؟ این زمینه مدرن مطالعه بر تکنولوژی و سازمان ها متمرکز است و ممکن است رویکرد چند رشته ای باشد. این ممکن است شامل تمرکز آکادمیک به عنوان ریاضیات، تجزیه و تحلیل، اقتصاد و علوم رایانه باشد. کلاسها ممکن است شامل علوم رایانه، آمار، علوم اجتماعی، تجزیه و تحلیل داده ها و اقتصاد باشند. این برنامه ممکن است شامل تحقیق پیشرفته با تمرکز بر حل مسئله و همکاری نزدیک با شرکت ها و موسسات باشد.

فارغ التحصیلان این برنامه معمولا توانایی تجزیه و تحلیل اطلاعات پیچیده را با چشم به سوی راه حل ها، مهارت ارزشمندی در جامعه کسب و کار دارند. آنها همچنین ممکن است توانایی درگیر شدن در تفکر انتقادی را داشته باشند و مهارت های لازم را برای شناسایی و حل مسائل چالش برانگیز داشته باشند.

هزینه یک دکترا در شبکه ها از برنامه تا برنامه متفاوت خواهد بود. عواملی که ممکن است بر هزینه های کلی تأثیر بگذارد شامل آموزش و پرورش، کتاب، منابع، بورس تحصیلی و کشور تحصیل است. دانش آموزان تشویق می شوند که برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها با هر مدرسه بالقوه تماس بگیرند.

فارغ التحصیلان دکترای تخصصی در این برنامه، ممکن است در مکان های مختلف در سراسر جهان کار کنند. آنها ممکن است به عنوان استادان، محققان، کتابداران و یا سرپرست گروه در دانشگاهی ادامه دهند. آنها ممکن است با شرکت ها به عنوان برنامه نویسان کامپیوتر، تحلیلگران داده، محققان اقتصادی و مشاوران کسب و کار شایستگی های شایسته ای کسب کنند. فارغ التحصیلان نقش برجسته ای را در مشاغل دولتی به عنوان مهندسان ترافیک، تحلیلگران فناوری اطلاعات و مهندسان کامپیوتر بازی می کنند.

برای انتخاب برنامه مناسب، اشخاص علاقه مند باید دانشگاه را که به نیازهای آنها مناسب است، جستجو کنند. مهم است که محل دانشگاه و همچنین زمینه های تحصیلی موجود را در نظر بگیرید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درشبکه

National Central University

از آزمایشگاه علوم و فناوری برای یادگیری از گروه مهندسی علوم و اطلاعات کامپیوتر چرخید، موسسه تحصیلات عالی شبکه تکنولوژی آموزش (NLT) در سال 2002 با یک پایه ساخته شده از مرح ... [+]

از آزمایشگاه علوم و فناوری برای یادگیری از گروه مهندسی علوم و اطلاعات کامپیوتر چرخید، موسسه تحصیلات عالی شبکه تکنولوژی آموزش (NLT) در سال 2002 با یک پایه ساخته شده از مرحله اول از 4 سال پیگیری دانشگاه تاسیس شد علمی تعالی پروژه در فناوری آموزش در سال 2000 آغاز، با حمایت وزارت آموزش و پرورش. پیش از این پروژه، آزمایشگاه اصلی علم و صنعت برای یادگیری آزمایشگاه تحقیقات عالی در منطقه شورای ملی علوم در سال 1994 اهدا شد. ... [-]

تایوان Hsinchu
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IMT School for Advanced Studies Lucca

اقتصاد، شبکه و تجزیه و تحلیل کسب و کار یکی از چهار زمینه های خاص ارائه شده است و تحت برنامه "علوم سیستم" دکترا است. ... [+]

2019/20 برنامه های دکترا در مدرسه پیشرفته ی IMT alt = "Lucca

آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی - 23 آوریل 2019 RD، CEST 12:00

در حال حاضر برنامه های کاربردی برای برنامه های PhD 2019/20 در مدرسه پیشرفته ی IMT پذیرفته شده است alt = "Lucca ( www.imtlucca.it)، یکی از شش دانشکده عالی در ایتالیا و یکی از بالاترین مدارس فارغ التحصیل در اروپا با توجه به جدیدترین بررسی U-Multirank.

کاندیداهای بسیار متقاعد کننده از همه رشته ها دعوت شده اند تا برای یکی از 32 بورس تحصیلی که به طور کامل تامین می شود در دو برنامه دکترا دعوت شوند که تقریبا توانایی علمی اقتصاد، مهندسی، علوم کامپیوتری، علوم اعصاب و روانشناسی رفتاری، فیزیک، ریاضیات کاربردی، آمار، تاریخ و علوم از میراث فرهنگی... [-]

ایتالیا Lucca
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی