Filter
دکترا(PhD)
امارات متحده عربی Al Ain نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید برنامه های PhD را شبکه های کامپیوتری 2019/2020‏ امارات متحده عربی از سیدنی

دکترا و یا دکتر در فلسفه مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد اعطا شده توسط دانشگاه است. هنگامی که یک برسد دکترا او اغلب ممکن است به عنوان یک دکتر مراجعه شود.

کارشناسی ارشد در برنامه شبکه کامپیوتر دانش مورد نیاز برای طراحی، پیاده سازی و مدیریت سیستم های ارتباطات کامپیوتری را فراهم می کند. این برنامه همچنین به مهارت در برنامه نویسی و سیستم های تطبیق افزایش به پاسخگویی به نیازهای آرایه ای از کسب و کار.

امارات متحده عربی، گاهی اوقات به سادگی به نام امارات و یا امارات متحده عربی، یک کشور عربی در جنوب شرقی شبه جزیره عربستان در خلیج فارسی است، مرز عمان به شرق و عربستان سعودی در جنوب، و همچنین به اشتراک گذاری مرزهای دریایی با قطر و ایران.

العین یک شهرستان در مرز امارات متحده عربی با عمان است. شهر به عنوان یک آموزش واحه و فرهنگ و اندیشه مترقی شناخته شده است. این شهرستان خانه را به برخی از دانشگاه های معتبر در منطقه و حتی یکی از مناطق کالج برای اولین بار از زنان است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید درباره مدارک دکترا را شبکه های کامپیوتری سیدنی امارات متحده عربی 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درشبکه های کامپیوتری, Al Ain

درجه های تحصیلی
محل
امارات متحده عربی
Al Ain
نوع تحصیل
سرعت
UAEU United Arab Emirates University

دکترای فلسفه (Ph.D.) در مهندسی شبکه دانش آموزان را قادر می سازد تا در تحقیقات مستقل، با کیفیت بالا و آموزش علمی شرکت کنند. این برنامه تحصیلات تکمیلی و تخصص حرفه ای را در ... [+]

دکتر فلسفه (Ph.D.) غلظت: مهندسی شبکه

دکترای فلسفه (Ph.D.) در مهندسی شبکه دانش آموزان را قادر می سازد تا در تحقیقات مستقل، با کیفیت بالا و آموزش علمی شرکت کنند. این برنامه تحصیلات تکمیلی و تخصص حرفه ای را در مهندسی شبکه فراهم می کند و بر تحقیقات علمی و کاربردی تأکید دارد. برای کسب دکترا مدرک، دانش آموز باید وسعت دانش، تسلط بر یک زمینه تخصصی را نشان دهد، یک معاینه جامع را انجام دهد و تحقیق اصلی را در انتهای مقاله نوشته شود، که نشان دهنده توانایی و قدرت انتقادی بالا و تخیل و سنتز است. علاوه بر این، دانش آموز باید توانایی خود را برای انجام پژوهش اصلی و بورس تحصیلی برتر نشان دهد، همانطور که توسط دفاع عمومی و انتشار در کنفرانس های دانشگاهی و /... [-]

امارات متحده عربی Al Ain
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی