Filter
دکترا(PhD)
سنگاپور نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2‏ PhD بهترین در سنگاپور را بیابید 2019/2020‏

سنگاپور ارائه می دهد آموزش و پرورش در سطح جهانی در میان برش زیرساخت های لبه در یک کشور پر جنب و جوش است که می آمیزد فرهنگ شرق و غرب. این مرکز اقتصادی و مالی برای بازار جهانی است و با وجود اندازه کوچک آن، آن را یک کشور واقعا بین المللی با منابع گسترده است، و آن را برای دانش آموزان و حرفه ای جذاب. به دنبال یک دکترا در سنگاپور خواهد بود یک تجربه هیجان انگیز و فکری تحریک کننده.

است طیف گسترده ای از گزینه های برای دنبال دکترا در سنگاپور وجود دارد. چندین دانشگاه که ارائه بسیاری از زمینه های مختلف از مطالعه است که از علاقه به دانشجویان بین المللی و محلی وجود دارد. با مدرک دکترا در سنگاپور، دانش آموزان ملزم به انجام تحقیقات به سمت یک پایان نامه یا رساله فراهم می کند که سهم قابل توجهی به رشته خود.

دکترا در سنگاپور باید اگر شما به دنبال یک مکان هیجان انگیز، جالب، و فرهنگی غنی برای پیشبرد آموزش و پرورش خود را در نظر گرفته.نگاهی به برنامه برای دکترا در سنگاپور و شما ممکن است پیدا کردن آنچه شما در جستجوی!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

... [+]

در مورد دکتری در حمل و نقل هوایی

ماموریت دکتری در برنامه حمل و نقل هوایی است که برای تولید دانشمندان برجسته در رشته های تحقیق و تدریس در زمینه حمل و نقل هوایی. در Embry- ریدل، دکتری در حمل و نقل هوایی دانش آموزان در بخشی از یک برنامه تحقیقاتی رانده دقیق است که آنها را به بیشترین پتانسیل خود را هل می دهد. این است که با تمرکز بر اهداف برنامه آموزشی انجام می شود. آن ها هستند:

تسلط از... [-]
سنگاپور
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Singapore Aviation Academy

دکترا در حمل و نقل هوایی طراحی شده است تا شما را با مهارت های تحقیقات شناختی لازم را برای حل مشکلات حاد مواجه زمینه هوانوردی و پیشبرد نظم و انضباط را آماده کند. از طریق ا ... [+]

دکترا در حمل و نقل هوایی (به طور مشترک با دانشگاه Embry- ریدل حمل و نقل هوایی سازمان یافته، US)

برنامهی بررسی اجمالی

دکترا در حمل و نقل هوایی طراحی شده است تا شما را با مهارت های تحقیقات شناختی لازم را برای حل مشکلات حاد مواجه زمینه هوانوردی و پیشبرد نظم و انضباط را آماده کند. از طریق این برنامه دکترا، شما یک شانس به دنبال نظم و انضباط در محیط های گوناگون، فکری همه کاره و چند رشته را دریافت کنید.... [-]

سنگاپور سنگاپور آنلاین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 - 7 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی