Filter
دکترا(PhD)
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید 2‏ برنامه دکترا زبان چینی

معمولا به عنوان بالاترین سطح تحصیلی که دانش آموز می تواند به دست بیاورد، به عنوان یک دکتر فلسفه یا دکترا شناخته می شود، درجه ای است که بعضی از افراد پس از یک برنامه کارشناسی ارشد دنبال می کنند. معمولا پس از پایان تحقیق و مطالعه، پایان نامه یا پایان نامه کامل می شود و برای کسب آن سه تا شش سال طول می کشد.

دکترای چینی چیست؟ کسب مدرک پیشرفته مانند این یکی شامل تحقیق عمیق در تمرکز خاص چین است. دانش آموزانی که در این برنامه تحصیلات تکمیلی شرکت می کنند، اغلب از پیچیدگی های زبان، مانند نحو و تلفظ استفاده می کنند. مطالعات نیز معمولا شامل بررسی دقیق ادبیات از کلاسیک تا معاصر است و برخی از آنها تمرکز بر تاریخ، هنر و یا دیگر مناطق مربوط به فرهنگ چینی است.

اکثر شرکت کنندگان در این نوع برنامه علاوه بر اعتبار دانشگاهی بیشتر می توانند چگونگی مدیریت زمان را به طور موثر، راه حل های نوین برای حل مشکلات و ارتباط و گفتار و نوشتاری را بیاموزند. این مهارت ها می توانند به هر منطقه ای از زندگی، حرفه ای یا غیره اعمال شوند.

یک دکترا در چینی ممکن است در قیمت گذاری بسته به کشور، مدرسه و طول برنامه تغییر کند. برای درک کامل هزینه های مرتبط با این نوع مطالعه، با مدارس بالقوه مورد علاقه تماس بگیرید و بطور مستقیم در مورد پذیرش و تحصیل مشاغل را بررسی کنید.

بسیاری از مسیرهای شغلی وجود دارد که ممکن است فردی با یک دکترا در چین باشد. بسیاری از دانش آموزان به عنوان مترجم یا مترجم کار می کنند. دیگران انگلیسی ها را به دانش آموزان چینی آموزش می دهند، در حالی که بعضی از آنها معلمان مدارس متوسطه، اساتید دانشگاه ها یا دستیاران پژوهشی هستند. همچنان دیگران موقعیت های دولتی را به عنوان تحلیلگر سیاستمدار یا مشاوران روابط بین المللی می شناسند.

برنامه های PhD در این زمینه خاص توسط تعدادی از موسسات در سراسر جهان ارائه شده است. برخی از دانشگاه ها اجازه مطالعه در خارج از محوطه دانشگاه، که می تواند بسیار مناسب برای کسانی که نیاز انعطاف پذیری برنامه را نشان می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درزبان چینی

Lingnan University

دانشگاه لیونگن Ph.D. در فلسفه چینی ارائه می دهد. متقاضیان می توانند از زمینه های تحقیقاتی زیر انتخاب کنند: ادبیات کلاسیک چینی، ادبیات مدرن و معاصر چینی (چین، هنگ کنگ، تای ... [+]

دکتر فلسفه چینی

مدت زمان: 3 یا 4 سال (تمام وقت)

در بخش چین از هشت دانشگاه هنگ کنگ، بخش چینی دانشگاه ویژگی های خاص خود را به ویژه در زمینه ادبیات و تحقیقات زبان شناسی تشکیل داده است و نفوذ خاصی در محافل علمی در داخل و خارج از کشور دارد.

پروفسور کای Zongqi استاد در دانشکده زبان لنینگ چین است. او همچنین استاد ادبیات چین و ادبیات تطبیقی ​​در دانشگاه ایلینوی در Urbana-Champaign است. او یک محقق شناخته شده با شهرت بین المللی است. پروفسور كی در مجله ی مجله ی لینگن، مجددا به احیای سنت های شگفت انگیزی از مطالعات چینی در دانشگاه لنینگ در گوانگژو، سرپرستی سطوح تحقیقات علمی این اداره و به ارمغان آوردن شهرت بخش لیندائو چینی را به سطح بالایی ترتیب داد.... [-]

هنگ کنگ Tuen Mun
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
30 - 72 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS University of London

این گروه قادر به نظارت بر مقطع دکترا و دکتری توسط پژوهش و پایان نامه در طیف گسترده ای از موضوعات فرهنگی و زبانی است. قصد دانشجویان تحقیق نباید احساس محدودیت برای محدود کر ... [+]

مقطع تحصیلی در مطالعات چینی و آسیایی

حالت حضور و غیاب: زمان کامل یا بخشی از زمان

این گروه قادر به نظارت بر مقطع دکترا و دکتری توسط پژوهش و پایان نامه در طیف گسترده ای از موضوعات فرهنگی و زبانی است. قصد دانشجویان تحقیق نباید احساس محدودیت برای محدود کردن انتخاب موضوعات خود را به کسانی که در برابر نام اعضای فعلی نشان داده شده محدود کنند (دانشجویان کارشناسی ارشد اخیرا در موضوعات متنوع مانند نماد رنگی در متون متون چینی، سینمای چینی و سیستم های بریل چینی مشغول به کار بوده اند. و مطالعات ترجمه) در صورت لزوم، می توان برای نظارت مشترک با معلمان بخش های دیگر SOAS ، ترتیبات ایجاد کرد. تحقیقات انجام شده در سطح MPhil و PhD بر اساس مواد ادبی، مستند و آرشیو در زبان های منطقه و / یا در زمینه های کاری انجام شده در آن زبان ها است.... [-]

بریتانیا London سنگاپور Singapore
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی