Filter
دکترا(PhD)
امارات متحده عربی Academic City نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید برنامه های دکترا را زبان های خارجی 2019‏ امارات متحده عربی درباره سیدنی

درجه PhD که به دکترای فلسفه نیز معروف است، یک درجه دکتراست که از سوی دانشگاه به دانشجویی که تمامی الزامات مورد نظر را گذرانده و اکنون می تواند در رشته دانشگاهی خود دکتر قلمداد شود، اعطا می شود.

آموزش و پرورش در امارات متحده عربی دارای مزایای آن: خورشید، دریا، شن و ماسه، درآمد معاف از مالیات پس از فارغ التحصیلی و برخی از بهترین دانشگاه ها در علاوه بر خلیج region.In، تعدادی از دانشگاه های بسیار رتبه مستقر در کشورهای دیگر دانشگاه شعبه در امارات متحده عربی.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید - رشته های دکترای فلسفه را زبان های خارجی سیدنی امارات متحده عربی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درزبان های خارجی, Academic City

درجه های تحصیلی
محل
امارات متحده عربی
Academic City
نوع تحصیل
سرعت
Heriot-Watt University Dubai

برنامه دکترا در دانشکده علوم اجتماعی فرصت های منحصر به فردی برای دانش آموزان منطقه فراهم می کند تا مسائل مرتبط با جهان اسلام و عرب و همچنین در سطح جهان را مورد تحقیق قرار ... [+]

بررسی اجمالی

برنامه دکترا در دانشکده علوم اجتماعی فرصت های منحصر به فردی برای دانش آموزان منطقه فراهم می کند تا مسائل مرتبط با جهان اسلام و عرب و همچنین در سطح جهان را مورد تحقیق قرار دهد.

به عنوان مثال، این برنامه فرصت هایی برای تحقیق در زمینه هایی مانند کسب و کار اسلامی، مدیریت منابع انسانی بین المللی، مدیریت بین فرهنگی، برابری و تنوع، امارات سازی و دیگر سیاست های ملی سازی، بازاریابی، پایداری، حسابداری، مالی و مدیریت شرکت ارائه می دهد.... [-]

امارات متحده عربی Academic City
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی