Filter
دکترا(PhD)
امارات متحده عربی Academic City نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید برنامه های دکترا را زبان های خارجی 2019‏ امارات متحده عربی درباره سیدنی

درجه PhD که به دکترای فلسفه نیز معروف است، یک درجه دکتراست که از سوی دانشگاه به دانشجویی که تمامی الزامات مورد نظر را گذرانده و اکنون می تواند در رشته دانشگاهی خود دکتر قلمداد شود، اعطا می شود.

آموزش و پرورش در امارات متحده عربی دارای مزایای آن: خورشید، دریا، شن و ماسه، درآمد معاف از مالیات پس از فارغ التحصیلی و برخی از بهترین دانشگاه ها در علاوه بر خلیج region.In، تعدادی از دانشگاه های بسیار رتبه مستقر در کشورهای دیگر دانشگاه شعبه در امارات متحده عربی.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید - رشته های دکترای فلسفه را زبان های خارجی سیدنی امارات متحده عربی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درزبان های خارجی, Academic City

درجه های تحصیلی
محل
امارات متحده عربی
Academic City
نوع تحصیل
سرعت
Heriot Watt Unviersity Dubai

برنامه دکترا در دانشکده علوم اجتماعی فرصت های منحصر به فردی برای دانش آموزان منطقه فراهم می کند تا مسائل مرتبط با جهان اسلام و عرب و همچنین در سطح جهان را مورد تحقیق قرار ... [+]

بررسی اجمالی

برنامه دکترا در دانشکده علوم اجتماعی فرصت های منحصر به فردی برای دانش آموزان منطقه فراهم می کند تا مسائل مرتبط با جهان اسلام و عرب و همچنین در سطح جهان را مورد تحقیق قرار دهد.

به عنوان مثال، این برنامه فرصت هایی برای تحقیق در زمینه هایی مانند کسب و کار اسلامی، مدیریت منابع انسانی بین المللی، مدیریت بین فرهنگی، برابری و تنوع، امارات سازی و دیگر سیاست های ملی سازی، بازاریابی، پایداری، حسابداری، مالی و مدیریت شرکت ارائه می دهد.... [-]

امارات متحده عربی Academic City