Filter
دکترا(PhD)
هنگ کنگ نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ ملاحظه کنید PhDs پاره وقت را روش های تحقیق در هنگ کنگ 2020‏

دکترای محبوب ترین دکترای فلسفه یا دکترا است دکترا و سایر دکترای مطالعه آماده دانشجوی کارشناسی ارشد برای راه اندازی طرح های جدید که اضافه کردن به مشترک دانش از زمین میشه. نامزدها برای و دارندگان دکترا اغلب به دنبال حرفه به عنوان استادان و محققان، اما بسیاری نیز به نقش های مختلف در خیریه، عمومی، و بخش خصوصی برود.

هنگ کنگ، در بر داشت در ساحل جنوب چین، این کشور یکی از دو منطقه اداری ویژه در جمهوری خلق چین است. آموزش عالی هنگ کنگ 'است در ساختار انگلستان و همچنین سیستم های بین المللی قرار گرفته است. این است که توسط کشور 'بازدید کنندگان دفتر آموزش و پرورش اداره می شود.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید از بهترین مدارک دکترای پاره وقت را روش های تحقیق در هنگ کنگ 2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درروش های تحقیق, هنگ کنگ

The Hong Kong University of Science and Technology

برنامه های دکتر فلسفه (PhD) در برنامه بین رشته ای انفرادی (حوزه تحقیق) برای دانشجویانی طراحی شده است که اهداف پژوهشی کاملاً مفصلی دارند که از طریق برنامه های تحصیلات تکمی ... [+]

برنامه های دکتر فلسفه (PhD) در برنامه بین رشته ای انفرادی (حوزه تحقیق) برای دانشجویانی طراحی شده است که اهداف پژوهشی کاملاً مفصلی دارند که از طریق برنامه های تحصیلات تکمیلی تحقیقاتی قابل دستیابی نیست. آنها هدف از ایجاد یک الگوی برنامه درسی مطالعه ارگانیک برای تسهیل رشد فکری دانش آموزان ، کاوش در جهت تحقیقات جدید و تعهد بلند مدت در یک زمینه تحقیقاتی میان رشته ای است.

این برنامه ها به دانشجویان آزادی علمی گسترده ای می دهند تا بتوانند یک برنامه تحصیلات تکمیلی پژوهشی منحصر به فرد با محوریت در یک حوزه تخصصی تحقیق به روش هایی متناسب با علایق و علاقه های فکری خودشان ، با کار کردن بر روی یک موضوع پژوهشی میان رشته ای و استفاده از دوره های مختلف از بخش ها / بخش ها ارائه دهند. برنامه درسی را انجام دهید... [-]

هنگ کنگ