PHDTAHSILAT.COM

‏ 4‏ PhD بهترین در روسیه را بیابید 2019/2020‏

دکترا مخفف دکتر فلسفه است. این مدرک برنامه تحصیلات تکمیلی تحویل به یک محقق دانشجویی در سطح بالا است که تحقیقات عمیق در یک میدان و یا موضوع خاص انجام شده است.

روسیه یا، همچنین رسما به عنوان فدراسیون روسیه شناخته شده است، یک کشور در شمال اوراسیا است. آموزش و پرورش در روسیه عمدتا توسط دولت ارائه شده است و توسط وزارت آموزش و پرورش و علوم تنظیم می شود. در روسیه، که طول می کشد حدود 70 درصد از زمان آموزش برای درس با یک معلم، بقیه 30٪ از حجم کار اختصاص داده شده به مطالعه مستقل از مواد هستند.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید برتر درجه های دکترا در روسیه 2019/2020‏

نتایج Filter

PhD در فیزیک نیمه هادی ها

St. Petersburg Academic University of the Russian Academy Of Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2020 روسیه سن پترزبورگ

در بخش فیزیک و فناوری نانوساختارها، متخصصین متخصص و متخصص در این زمینه آماده شده اند. مفهوم مدرن نانوساختارها طیف وسیعی را در بر میگیرد

دکترا (برنامه دکترا)

MSU - Moscow State University Graduate School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 3 سال ها سپتامبر 2020 روسیه مسکو

برنامه دکترا GSBA (PhD) طراحی و ساخت یافته است تا پژوهش های علمی در زمینه اقتصاد و مدیریت کاربردی را ارتقاء دهد. این برنامه برای کاندیداهای دارای توانایی های فکری برجسته و تعهد قوی برای تحقیق در نظر گرفته شده است.

PhD در متالوژی فلزات غیر آهنی و آلیاژهای

National University of Science and Technology MISIS
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات روسیه مسکو

این برنامه برای محققانی طراحی شده است که می خواهند تحصیلات خود را در زمینه علم مواد فلزی غیر آهنی دنبال کنند. شما انجام تحقیقات خود را در زمینه ویژگی های ساختاری و فیزیکی مواد فلزی (thermodynamic، thermophysical، مکانیکی، الکترو فیزیکی و غیره) انجام خواهد داد.

PhD در فیزیک مواد چگال و فن آوری کوانتومی

National University of Science and Technology MISIS
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات روسیه مسکو

این برنامه برای محققانی است که می خواهند تحصیلات خود را در زمینه فیزیک نظری و کاربردی و سایر علوم بین رشته ای علوم طبیعی و مهندسی دنبال کنند. شما تحقیقات خود را در مورد پدیده های فیزیکی، اصول و فرآیندهای خود انجام خواهید داد.