close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید ‏ PhD روزنامه نگاری

بالاترین درجه است که می تواند به دست آورده مدرک دکترا یا دکتر در فلسفه است. این یک برنامه تحقیقات فشرده و کشاورزی برای کسانی که به مطالعات تحقیقاتی گسترش متعهد است. دکترا در روزنامه نگاری چیست؟ برنامه دکترا در روزنامه نگ… اطلاعات بیشتر

بالاترین درجه است که می تواند به دست آورده مدرک دکترا یا دکتر در فلسفه است. این یک برنامه تحقیقات فشرده و کشاورزی برای کسانی که به مطالعات تحقیقاتی گسترش متعهد است.

دکترا در روزنامه نگاری چیست؟ برنامه دکترا در روزنامه نگاری اجازه می دهد تا دانش آموزان به تمرکز بر روی تحقیق و سمت علمی این زمینه است. دانش آموزان معمولا یک منطقه خاص در این زمینه را انتخاب کنید به مطالعه، مانند تاریخ، اخلاق، حقوق، جامعه شناسی و یا ارتباطات است. اکثر برنامه های شامل پژوهش و ترم روش که باید تکمیل شود، مانند روش های کیفی. برنامه ها همچنین ممکن است شامل دوره های تئوری و تاریخ، صرف نظر از ناحیه تمرکز. برنامه با یک پروژه تحقیقاتی پیشرفته به نام یک پایان نامه به پایان برسد. دانش آموزان راهنمایی برنامه های خود را، به طوری که مدت زمانی که طول می کشد برای تکمیل یک دکترای تا حد زیادی با زمان متوسط ​​آن بین دو تا پنج سال متغیر است.

پس از اتمام برنامه، دانش آموزان دانش پیشرفته در زمینه روزنامه نگاری است.آنها آماده خواهد شد برای ادامه تحقیقات، آموزش و یا کار در موقعیت های سطح بالا در زمینه.

هزینه در یک برنامه دکترا تا حد زیادی توسط دانش آموز هدایت می شود. بنابراین، به برآورد دقیق دشوار است. دانش آموزان باید با بخش مالی مدرسه خودشان فراهم آورد.

بعد از فارغ التحصیلی، دانش آموزان می توانند به موقعیت دولت یا تدریس را وارد کنید. فراتر از آن، فرصت های شغلی نیز در ارتباطات استراتژیک در دسترس هستند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است به کار در شرکت های خصوصی و با اشخاص رسانه را انتخاب نمایید. پژوهش و مهارت های مدیریتی به دست در یک برنامه به دانش آموزان اجازه به واجد شرایط برای موقعیت های شغلی پیشرفته. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است انتخاب کنید برای ادامه تحقیقات در منطقه موضوع انتخاب خود و یا برای راه اندازی شرکت خود را دارند.

اگر شما می خواهید برای پیشبرد دانش و مهارت های خود را در منطقه از روزنامه نگاری، سپس دکترایش را در روزنامه نگاری ممکن است برای شما.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
University of Johannesburg
Johannesburg, آفریقای جنوبی

برنامه مطالعات دکتری شامل پایان نامه ای است که در زمینه موضوعی روزنامه نگاری در مبحثی که با مشورت با رئیس دبیرخانه انتخاب شده است ، نقش دارد. حداکثر چهار سمینار پیشرفته در مور ... +

برنامه مطالعات دکتری شامل پایان نامه ای است که در زمینه موضوعی روزنامه نگاری در مبحثی که با مشورت با رئیس دبیرخانه انتخاب شده است ، نقش دارد. حداکثر چهار سمینار پیشرفته در مورد جنبه های مرتبط با موضوع مطالعه و معاینه شفاهی (معادل دو مقاله که هر یک از چهار ماژول تشکیل شده است) مطابق با کتاب مقررات عمومی لازم است. مقاله پژوهشی که برای انتشار در یک ژورنال دانشگاهی مناسب باشد نیز لازم است. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
3 سال ها
انگلیسی
ژانویه 2021
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید