‏ جستجو کنید رشته های دکترا روانشناسی در اسلواکی 2020‏

بنا بر موسسه تحصیلی و کشوری که PhD در آنجا ارائه می شود، این درجه می تواند انواع مختلفی داشته باشد. بیشتر متخصصین و محققین به دلیل انگیزه قوی برای مشارکت با جامعه دانشگاهی و علاقه به کندوکاو واقعی در زمینه رشته انتخابی خود ب… اطلاعات بیشتر

بنا بر موسسه تحصیلی و کشوری که PhD در آنجا ارائه می شود، این درجه می تواند انواع مختلفی داشته باشد. بیشتر متخصصین و محققین به دلیل انگیزه قوی برای مشارکت با جامعه دانشگاهی و علاقه به کندوکاو واقعی در زمینه رشته انتخابی خود به دنبال درجه PhD هستند.   

روانشناسی مطالعه ذهن انسان است. روانشناسان در بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز بهداشت و سلامت روان و موسسات دانشگاهی به عنوان معلم یا پژوهش گر مشغول به کار می شوند. یک روانشناس می تواند در ده ها صنعت دیگر به کار مشغول شود زیرا تقاضا برای دانش رفتار انسان در همه جا وجود دارد.

اسلواکی و یا جمهوری اسلواکی (اسلواکی: Slovensko یا Slovenská جمهوری، هر دو نام به طور رسمی به رسمیت شناخته شده)، یک کشور محصور در خشکی در اروپا مرکزی است. اسلواکی عضو اتحادیه اروپا بنابراین اگر شما یک شهروند از دولت عضو دیگری هستند، شما از نظر قانونی می تواند اقامت و کار در اسلواکی بدون محدودیت است. Comenius Univerzity قدیمی ترین دانشگاه اسلواکی موجود، در براتیسلاوا است.

‏ برترین های مدارک دکترای را روانشناسی در اسلواکی 2020‏

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
Pan-European University
Bratislava, Slovakia

دانشکده روانشناسی در سال 2011 تأسیس شد و جوانترین تمام دانشکده های PEU است.

دانشکده روانشناسی در سال 2011 تأسیس شد و جوانترین تمام دانشکده های PEU است. اطلاعات محدود
دکترا(PhD)
01 Sep 2020
تمام وقت
3 سال ها
انگلیسی
Campus