Filter
دکترا(PhD)
اسپانیا A Coruña نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ ببینید برنامه های دکترا پاره وقت را روانشناسی آموزشی سیدنی اسپانیا 2019‏

دکترای محبوب ترین دکترای فلسفه یا دکترا است دکترا و سایر دکترای مطالعه آماده دانشجوی کارشناسی ارشد برای راه اندازی طرح های جدید که اضافه کردن به مشترک دانش از زمین میشه. نامزدها برای و دارندگان دکترا اغلب به دنبال حرفه به عنوان استادان و محققان، اما بسیاری نیز به نقش های مختلف در خیریه، عمومی، و بخش خصوصی برود.

اسپانیا (به اسپانیایی: España از) به اشتراک گذاری شبه جزیره ایبری با پرتغال در انتهای غربی از دریای مدیترانه یک کشور متنوع است. اسپانیا یک کشور عجیب و غریب در اروپا به دلیل ساکنان دوستانه خود و شیوه زندگی آرام در نظر گرفته. مدت زمان طبیعی برای دوره های دانشگاه در اسپانیا 4 سال، به جز پزشکی و درجه دو، که 6. شهرستانها مادرید و بارسلونا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای غذاهای خود را، شب زنده داری پر جنب و جوش، و فرهنگ عامه و جشن در جهان مشهور می باشد.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید و برنامه های PhD پاره وقت را روانشناسی آموزشی سیدنی در اسپانیا 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درروانشناسی آموزشی, A Coruña

درجه های تحصیلی
محل
اسپانیا
A Coruña
نوع تحصیل
سرعت
Universidade da Coruña

برنامه PhD در توسعه روانشناختی، یادگیری و سلامت به متخصصان این زمینه اجازه می دهد تا بهتر تحقیق و پیشرفت های جدید را درک کنند. این مطالعات به بهبود فعالیت بالینی، تحصیلی ... [+]

معرفی

برنامه دکترا در حال حاضر دارای یک شخصیت بین المللی است و شامل محققان دانشگاه های A Coruña و Santiago de Compostela می باشد. در تیم های آنها نیز محققان دانشگاه های بارسلونا، اوهایو و والنسیا، و همچنین از موسسه Xerontolóxico Matia (INGEMA) یکپارچه شده اند.

این برنامه بیش از 30 محقق را می پذیرد و در دو بخش تحقیق قرار دارد:

تحقیق خط در روانشناسی و آموزش و پرورشخط روانشناسی بهداشت روان

هدف اساسی این برنامه توسعه صلاحیت های تحقیق در زمینه های مربوط به دو خط تحقیق پیشنهاد شده و تیم هایی است که آنها را تشکیل می دهند (به عنوان مثال: مدیریت پایگاه داده و بازبینی سند، برنامه ریزی و اجرای طرح های تجربی، ارزیابی روانشناختی و جمع آوری اطلاعات، تجزیه و تحلیل اطلاعات کیفی و کمی، نوشتن و دفاع از گزارش های علمی و کار تیم چند رشته ای در گروه های ملی و بین المللی).... [-]

اسپانیا A Coruña
سپتامبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
3 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی