PHDSTUDIES

‏ مرور کنید 2‏ درجه PhD روابط استخدامی

دکترای فلسفه درجه سطح بالا اغلب پس از یک درجه کارشناسی ارشد، دنبال مانند یک استاد است. شما می توانید موضوعات مختلف در علوم انسانی، علوم، هنر، ریاضیات و مهندسی تحصیل می کنند. متوسط ​​دکترا پنج تا شش سال طول می کشد به پایان برساند.

دکترا در روابط استخدام چیست؟ روابط اشتغال می تواند در استراتژی وضوح برای مسائل محیط کار و استفاده مناسب از پرسنل منابع تمرکز می کنند. برنامه دکترا ممکن است برای شما یک دید کلی از روابط کار پیچیده و مسائل مربوط به منابع انسانی را. اکثر برنامه های دکترا ادغام پژوهش و ترم. بعضی از دانشگاه ها ممکن است دوره های شما نیاز به همان گونه که نظریه منابع انسانی، روش تحقیق و فرآیندها، سمینارها تحقیقات کاربردی، مباحث در روابط صنعتی و منابع انسانی، و روش و پژوهش در رفتار سازمانی در روابط صنعتی مورد نیاز است.

درآمد یک دکترا در روابط اشتغال می تواند به فرصت های شغلی بیشتر و بالقوه برای حقوق و دستمزد بالاتر منجر شود.شما ممکن است افزایش در مهارت های نوشتن و ارتباطات شفاهی خود را، که می تواند آن را آسان تر به عنوان یک حرفه ای موفق اطلاع می دهد.

هزینه یک دکترا است همان در هر دانشگاه است. در واقع، برخی از موسسات ممکن است برنامه بازپرداخت شهریه برای کسانی که به دنبال مدرک دکترا ارائه می دهیم، اما نه تمام انجام دهد. شما باید به مدرسه می خواهید شرکت برای به دست آوردن برآورد شهریه تماس بگیرید.

دکترا در روابط استخدام می توانید به انواع شغل منجر شود. شما می توانید در رفتن به تبدیل شدن به یک مدیر اجرایی منابع انسانی، ارشد مشاور روابط اشتغال، کارمند توسعه تحقیقات روابط و پژوهشگر ارشد. با این حال، شما ممکن است فرصت های دیگر را نیز دارند. کار دقیق شما برای واجد شرایط بستگی به تجربه کار قبلی خود را. بسیاری از مردم با مدرک دکترا در تبدیل به استادان در دانشگاه.

آیا شما آماده به دنبال یک دکتر؟ جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

2نتایج درروابط استخدامی Filter

دکترای روابط صنعتی

Rutgers School of Management and Labor Relations
دکترا(PhD)
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
5 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

SMLR's Ph.D. برنامه در روابط و منابع انسانی (IRHR) یک برنامه بین رشته ای است که دانش آموزان را برای استخدام به عنوان استاد دانشگاه یا دانشگاه یا برای موقعیت های تحقیقاتی واجد ...

اطلاعات بیشتر

دکترای روابط اشتغال

University of Johannesburg
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه مهارت های فکری و حرفه ای دانش آموز را پرورش می دهد. دانشجو واجد شرایط باید شواهد کار علمی مستقل و اصلی را در پایان نامه نشان دهد. این پایان نامه سهم متفاوتی در دانش ...

اطلاعات بیشتر