Filter
دکترا(PhD)
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید ‏ برنامه دکترای رسانه های دیجیتال

یک دکتر فلسفه (PhD) نشان دهنده پیشرفت های یادگیری و تحقیق است. یک مدرک پایه در زمینه علاقه، پیش شرط هر برنامه است.

PhD در رسانه های دیجیتال چیست؟ دوره های تخصصی مبانی در تحقیق و تئوری رسانه ها توسط اکثر دانشجویان دکترا گرفته شده است. محققان با جنبه های مختلف طراحی، تکنولوژی و فرهنگ کار می کنند. بعضی از برنامه ها همچنین نیاز به تاریخچه رسانه ها یا فن آوری را به عنوان بخشی از بارۀ دوره خود دارند. با بحث سرپرست، دانش آموزان گزینه های خود را با توجه به منافع خود و پایان نامه و یا پایان نامه های سفارشی. علاوه بر این، بعضی از دانش آموزان مجبور خواهند بود تا جزء رساله یا پایان نامه خود را به جزء و یا نمونه کارها اضافه کنند. به طور معمول، برنامه ها در سه تا چهار سال، چه در خانه و چه در خارج از کشور، تکمیل می شود، و اکثر آنها نیاز به زمان خاصی دارند.

با وابستگی فعلی به تکنولوژی، مهارت های رسانه های دیجیتالی در بسیاری از صنایع و راه های زندگی از رسانه های اجتماعی به طراحی وب سایت می رسد. تفکر انتقادی و خلاقانه مهارت هایی است که در خارج از کار، پژوهش و آموزش و پرورش و به زندگی شخصی و جوامع فارغ التحصیلان انتقال می یابد.

با توجه به هزینه های مختلف مرتبط با درآمد دکترا و برنامه های مختلف، تحقیقات باید قبل از تصمیم گیری نهایی انجام شود. همچنین خوب است که از دفاتر پذیرش در مورد کمک مالی بپرسید.

فرصت های شغلی پس از دکترا اغلب در تحصیلات فوق لیسانس یافت می شود. با این حال، بسیاری از دانشجویان نیز در بخش های رسانه ای در خارج از دانشگاه فعالیت می کنند. عنوان های کاری عبارتند از خالق محتوای رسانه ای، متخصص دیجیتال، خبرنگار رسانه های جدید، روزنامه نگاران تلفن همراه، مدیر رسانه های اجتماعی و متخصص Transmedia. استخدام در انواع صنایع، از جمله مخابرات، خدمات رادیو و تلویزیون، تبلیغات، روابط عمومی، طراحی گرافیک، نشر رومیزی، دولت محلی، عکاسی، آموزش عالی و غیره می تواند یافت شود.

برنامه های PhD در سطح بین المللی و همچنین به طور محلی، آنلاین در یک پردیس ارائه می شود. برای ادامه، جستجو برای برنامه خود را در زیر و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج دررسانه های دیجیتال

University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

این مدرسه تحقیقاتی با کیفیت بالا در سطح ملی و بین المللی را انجام می دهد و فرصت های عالی برای تحصیلات تکمیلی را فراهم می کند، با موفقیت با ترکیب مهندسی و تکنولوژی مدرن با ... [+]

قدرت ویژه در طراحی و توسعه وب، از جمله تجارت الکترونیک، یادگیری الکترونیکی، سلامت الکترونیک، وجود دارد. و گروه تجربه قابل توجهی در طراحی تعامل (به عنوان مثال قابلیت استفاده و قابلیت دسترسی)، محاسبات اجتماعی (به عنوان مثال شبکه های اجتماعی، ارتباطات متصل به کامپیوتر)، فناوری های تلفن همراه (مانند آی فون)، دنیای مجازی (به عنوان مثال Second Life) و بازی های ویدئویی . در زمینه رسانه های مبتنی بر زمان، این گروه علاقمند به ضبط و ویرایش فیلم های دیجیتال و دستکاری در تکنیک های مدل سازی 3D به طور کامل متحرک است که در بازی ها و فیلم های مورد استفاده قرار می گیرد.... [-]

بریتانیا Canterbury
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 - 6 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی