$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ملاحظه کنید ‏ برنامه دکترای رسانه های دیجیتال

یک دکتر فلسفه (PhD) نشان دهنده پیشرفت های یادگیری و تحقیق است. یک مدرک پایه در زمینه علاقه، پیش شرط هر برنامه است. PhD در رسانه های دیجیتال چیست؟ دوره های تخصصی مبانی در تحقیق و تئوری رسانه ها توسط اکثر دانشجویان دکترا گرفته ش… اطلاعات بیشتر

یک دکتر فلسفه (PhD) نشان دهنده پیشرفت های یادگیری و تحقیق است. یک مدرک پایه در زمینه علاقه، پیش شرط هر برنامه است.

PhD در رسانه های دیجیتال چیست؟ دوره های تخصصی مبانی در تحقیق و تئوری رسانه ها توسط اکثر دانشجویان دکترا گرفته شده است. محققان با جنبه های مختلف طراحی، تکنولوژی و فرهنگ کار می کنند. بعضی از برنامه ها همچنین نیاز به تاریخچه رسانه ها یا فن آوری را به عنوان بخشی از بارۀ دوره خود دارند. با بحث سرپرست، دانش آموزان گزینه های خود را با توجه به منافع خود و پایان نامه و یا پایان نامه های سفارشی. علاوه بر این، بعضی از دانش آموزان مجبور خواهند بود تا جزء رساله یا پایان نامه خود را به جزء و یا نمونه کارها اضافه کنند. به طور معمول، برنامه ها در سه تا چهار سال، چه در خانه و چه در خارج از کشور، تکمیل می شود، و اکثر آنها نیاز به زمان خاصی دارند.

با وابستگی فعلی به تکنولوژی، مهارت های رسانه های دیجیتالی در بسیاری از صنایع و راه های زندگی از رسانه های اجتماعی به طراحی وب سایت می رسد. تفکر انتقادی و خلاقانه مهارت هایی است که در خارج از کار، پژوهش و آموزش و پرورش و به زندگی شخصی و جوامع فارغ التحصیلان انتقال می یابد.

با توجه به هزینه های مختلف مرتبط با درآمد دکترا و برنامه های مختلف، تحقیقات باید قبل از تصمیم گیری نهایی انجام شود. همچنین خوب است که از دفاتر پذیرش در مورد کمک مالی بپرسید.

فرصت های شغلی پس از دکترا اغلب در تحصیلات فوق لیسانس یافت می شود. با این حال، بسیاری از دانشجویان نیز در بخش های رسانه ای در خارج از دانشگاه فعالیت می کنند. عنوان های کاری عبارتند از خالق محتوای رسانه ای، متخصص دیجیتال، خبرنگار رسانه های جدید، روزنامه نگاران تلفن همراه، مدیر رسانه های اجتماعی و متخصص Transmedia. استخدام در انواع صنایع، از جمله مخابرات، خدمات رادیو و تلویزیون، تبلیغات، روابط عمومی، طراحی گرافیک، نشر رومیزی، دولت محلی، عکاسی، آموزش عالی و غیره می تواند یافت شود.

برنامه های PhD در سطح بین المللی و همچنین به طور محلی، آنلاین در یک پردیس ارائه می شود. برای ادامه، جستجو برای برنامه خود را در زیر و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
University of California Santa Cruz Division of the Arts
سانتا کروز, آمریکا

دکترا برنامه در فیلم و رسانه های دیجیتال مرزهای تصور شده بین عمل خلاق و انتقادی را به چالش می کشد. این برنامه امکان گفتگوی بالقوه بین تمرین خلاق و دانش نظری را به عنوان اشکال ... +

دکترا برنامه در فیلم و رسانه های دیجیتال مرزهای تصور شده بین عمل خلاق و انتقادی را به چالش می کشد. این برنامه امکان گفتگوی بالقوه بین تمرین خلاق و دانش نظری را به عنوان اشکال مرتبط با کار فکری فراهم می کند. -
دکترا(PhD)
انگلیسی
پردیس دانشگاهی