$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ درجه PhD خط مشی اقتصادی

پس از اخذ مدارک سطح پایین تر، ممکن است برای دانش آموزان به ادامه تحصیل در رشته و تکمیل دکترا، که بسیاری از زمینه های به عنوان بالاترین سطح پیشرفت تحصیلی را مشاهده کنید. انجام این نیز ممکن است باز کردن حرفه ای مفید ترین افز… اطلاعات بیشتر

پس از اخذ مدارک سطح پایین تر، ممکن است برای دانش آموزان به ادامه تحصیل در رشته و تکمیل دکترا، که بسیاری از زمینه های به عنوان بالاترین سطح پیشرفت تحصیلی را مشاهده کنید. انجام این نیز ممکن است باز کردن حرفه ای مفید ترین افزایش که ممکن است.

دکترا در سیاست اقتصادی چیست؟ با مطالعه سیاست های اقتصادی، دانش آموزان از نزدیک با قوانین و مقررات حاکم بر اقتصاد جهان آشنا شوند. تمرکز بیشتر را می توانید در امور مالی بین المللی و یا در مقیاس کوچکتر اقتصاد قرار می گیرد، و زمینه های مطالعه عبارتند از اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و مالی به طور کلی. سود دکترا معمولا نیاز به سه سال مطالعه دقیق و ایجاد یک پایان نامه.

پس از دریافت مدرک دکترا، بسیاری از مزایای شغلی است که شما می توانید لذت بردن وجود دارد. شما می توانید موقعیت بسیار پیشرفته تر را وارد کنید و کسب حقوق و دستمزد بسیار بالاتر است. همچنین ممکن است برای ورود به یک موقعیت بالا بسیار سریعتر از بین بردن سال پیشرفت کند.

از آنجا که هزینه درآمد یک دکتری به همان اندازه که دوره لیسانس که ممکن است متفاوت است، عاقلانه به تحقیق برنامه مورد نظر خود را قبل از ثبت نام است. مدرسه شما را انتخاب کنید و کشور در آن قرار دارد را به شهریه و هزینه است که شما باید انتظار به پرداخت به منظور تکمیل برنامه را تحت تاثیر قرار.

بسیاری از شرکت های که با اقتصاد و امور مالی مقابله باید حرفه ای که کارشناسان در سیاست های اقتصادی برای مشاوره، تجزیه و تحلیل، و رهبری هستند. ممکن است که به کار در بخش خصوصی به عنوان یک کارشناس مالی، سر گروه، تحلیلگر، مدیر، و یا مشاور. از سوی دیگر، ممکن است برای کار با سازندگان سیاست و کمک به مدیریت اقتصاد دست اول. در نهایت، با مدرک دکترا، ممکن است برای ورود به حوزه آموزش و پرورش و دانش آموزان در مورد سیاست های اقتصادی یاد می دهد.

برای شروع بر روی دکترای خود را، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
University of Pardubice
پوردوبیس, جمهوری چک

این برنامه در رشته های اقتصاد منطقه ای و اقتصاد عمومی پایه گذاری شده است. این امکان را به دانش آموزان می دهد تا موضوعات مربوط به شناسایی نیازهای مناطق ، جنبه های مالی در منطقه ... +

این برنامه در رشته های اقتصاد منطقه ای و اقتصاد عمومی پایه گذاری شده است. این امکان را به دانش آموزان می دهد تا موضوعات مربوط به شناسایی نیازهای مناطق ، جنبه های مالی در منطقه ، بهره وری اقتصادی نهادهای عمومی و کارایی مناطق را درک کنند. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
انگلیسی
سپتامبر 2021
پردیس دانشگاهی