PHDSTUDIES

‏ ببینید ‏ برنامه دکترا حقوق بین الملل

افرادی که مایل به تحصیل بیشتر هستند و در حال حاضر دارای مدرک لیسانس هستند ممکن است تصمیم بگیرند که در یک دکترا کار کنند. این نوع مدرک دانشجویان را برای کار در یک رشته خاص آماده می کند و اغلب مطالعات قابل توجهی را در زمینه تحصیل خود انجام می دهد.

دکترای حقوق بین الملل چیست؟ بسیاری از دانش آموزانی که تصمیم می گیرند این نوع تحصیل را دنبال کنند، می خواهند یک حرفه قانونی هیجان انگیز باشند، اما نمی خواهند به کار در یک محل خاص متصل شوند. در حین پیگیری این درجه، دانش آموزان ممکن است قوانین و مقرراتی را که متصل به کشورهای مختلف یا کشورهای مختلف هستند مطالعه کنند. موضوع به طور عمده به کشورهای، کسب و کارها و اشخاص دیگر به جای افراد اعمال می شود. دانش آموزان ممکن است کلاس هایی را که شامل قوانین بین المللی عمومی، قوانین بین المللی و قوانین بین المللی خصوصی باشند، برگزار کنند.

پس از به دست آوردن این نوع دکترا، فارغ التحصیلان ممکن است مهارت های تحقیقاتی خود را افزایش دهند، توانایی آنها در انجام کاری را که انتخاب می کنند افزایش می دهد. آنها همچنین ممکن است مدرک مدیریت زمان و مهارت های سازمانی را به دست آورند تا به آنها کمک کند موقعیتی را کسب کنند که بیشتر از دیگران به دست آورند.

برخی از عواملی که تأثیر زیادی در هزینه تحصیل در رشته حقوق بین الملل دارند، عبارتند از: کدام موسسه حضور دارد و مدت زمان لازم برای کسب مدرک. این که آیا برنامه شخصی یا آنلاین می تواند بر کل هزینه تاثیر بگذارد.

افرادی که دکترا را در حقوق بین الملل کسب می کنند می توانند در بسیاری از حرفه های مرتبط با حوزه حقوقی کار کنند. به عنوان مثال، فارغ التحصیلان ممکن است به عنوان یک مقام دولتی، یک مأمور دادگاه، یا یک محقق یا استاد دانشگاهی کار کنند. برخی از دانش آموزان می توانند از این درجه به منظور ارتقاء حرفه ای خود به عنوان وکیل یا به عنوان یک پایگاه آموزشی قبل از رفتن به مدرسه حقوق استفاده کنند. بعلاوه برخی از فارغ التحصیلان تصمیم می گیرند که به عنوان یک مشاور یا واسطه برای شرکت های بین المللی کار کنند.

بسیاری از فرصت ها در انتظار افرادی هستند که در زمینه حقوق بین الملل جایزه دکترای خود را کسب می کنند. گزینه های آموزش آنلاین وجود دارد برای کسانی که برنامه های مشغول هستند. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

1نتایج درحقوق بین الملل Filter

دکترا در جزایر اقیانوس اطلس. تاریخ، میراث فرهنگی و نهادی چارچوب حقوقی (Interuniversity) جستجو

Universidad de La Laguna
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
اسپانیایی
Portuguese (Portugal)
پردیس دانشگاهی

برنامه درسی اقیانوس اطلس PhD: تاریخچه، میراث و چارچوب قانونی قانونی، یک برنامه آموزشی چندرسانه ای است که توسط دانشگاه های منطقه Macaronesian ارائه شده است که هدف آن اعتبار علم ...

اطلاعات بیشتر