PHDSTUDIES

‏ ببینید 2‏ برنامه دکترا تکنولوژی کامپیوتر

برای کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند و مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی، تلاش برای کسب یک دکترا ممکن است گام بعدی آنها باشد. در حالی که الزامات مختلفی از کشور به کشور متفاوت است، اکثر برنامه های مدرسه الزامی است که دانش آموزان آینده نگر بتوانند از این درجه دکترا برخوردار شوند.

دکترای فن آوری کامپیوتر چیست؟ فارغ التحصیلان این شناخت متمایز می توانند متوجه شوند که دانش خود در زمینه های توسعه، مدیریت و ارزیابی سیستم های محاسباتی رشد می کند. دانش آموزان به احتمال زیاد انواع مختلفی از دوره های آموزشی مانند کلاس های متمرکز بر طراحی تعامل، روش های تحقیق آموزش الکترونیکی، هوش مصنوعی در آموزش و پرورش، مدیریت دانش و تعامل بالا در چندرسانه ای را به دنبال خواهد داشت تا بتوانند از طریق دوره تحصیل آنها را مورد بهره برداری قرار دهند.

افرادی که دکترا را در فناوری رایانه کسب می کنند می توانند مهارت های مهمی را کسب کنند که ممکن است در زندگی حرفه ای و شخصی آنها مفید باشد. فارغ التحصیلان احتمالا یک برنامه را با مهارت های افزایش یافته در ریاضیات، منطق و ارتباطات کامل خواهند کرد. آنها همچنین ممکن است خود را در حل مسائل مربوط به کسب و کار در دنیای واقعی متقاعد کنند.

هزینه دریافت یک دکترا در فناوری رایانه از برنامه به برنامه متنوع است، زیرا بسیاری از محققان به طور میانگین 4 تا 7 ساله برای کسب مدرک تحصیلی خود را دریافت می کنند. دانش آموزان آینده باید اطمینان حاصل کنند که مدرسه انتخابی خود را قبل از سرمایه گذاری در آموزش با این موسسه با اهداف خود منطبق می کنند.

کسانی که می خواهند این درجه پیشرفته را بدست آورند، می توانند خود را در زمینه های گوناگون و گسترده ای از فرصت های شغلی در بخش تکنولوژی جستجو کنند. فقط یک مثال از چند موقعیت ممکن برای در نظر گرفتن دانشمند تحقیقاتی کامپیوتر و اطلاعات، معمار شبکه کامپیوتری، برنامهنویس کامپیوتر و برنامهنویس یا اپراتور کنترل کامپیوتری است. فارغ التحصیلان با توجه به منافع و مهارت های فردی می توانند در بسیاری زمینه های مختلف و جالب پیدا کنند.

در حالی که برخی از افراد تحصیلکرده می توانند تحصیلات خود را با حضور در یک موسسه محلی یا سفر به کالج یا دانشگاه انتخاب کنند، ممکن است دیگران بتوانند راحتی برنامه های PhD آنلاین را انتخاب کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج درتکنولوژی کامپیوتر Filter

دکترای اینترنت اشیا

The Hong Kong University of Science and Technology
دکترا(PhD)
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

اینترنت اشیا (IoT) از ارکان برنامه اقدام "اینترنت پلاس" در چین است که در گزارش کار دولت چین در سال 2015 ارائه شده است. منطقه رشد اینترنت اشیا under تحت مرکز اطلاعات در HKUST ( ...

اطلاعات بیشتر

دکترا در فناوری های آموزشی شبکه

中央大學
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

از آزمایشگاه علوم و فناوری برای یادگیری از گروه مهندسی علوم و اطلاعات کامپیوتر چرخید، موسسه تحصیلات عالی شبکه تکنولوژی آموزش (NLT) در سال 2002 با یک پایه ساخته شده از مرحله او ...

اطلاعات بیشتر