PHDSTUDIES

‏ ملاحظه کنید 2‏ برنامه دکترا توسعه منابع انسانی

دکترای بالاترین مدرک دانشگاهی ممکن است، پس از آن نیاز به مقدار زیادی از کار سخت و فداکاری. این برنامه درجه به طور معمول حدود چهار تا شش سال به طول می انجامد و پس از بدست آوردن یک استاد 's با در رشته مرتبط می آید. درجه است که در نهایت با یک پایان نامه موفق دست آورده است.

دکترا در توسعه منابع انسانی چیست؟ سمت توسعه منابع انسانی شامل آموزش و کارکنان آموزش و اجرای چک برای اطمینان از انطباق. این دکترا می توانید در توسعه یا دیگر جنبه های منابع انسانی تمرکز، مانند حل تعارض، مشاوره، روانشناسی و چانه زنی جمعی. تحقیقات ممکن است در مورد مدل HR فعلی و اثر خود را، و یا تمرکز بر روی چگونگی جدید های فن آوری HR انجام شده است. درک وظایف منابع انسانی پایه یک پیش نیاز به این درجه است.

ابزار چانه زنی جمعی و مهارت های فردی به دست آمده از دکترا در توسعه منابع انسانی در دست زدن به زندگی روزمره مفید هستند.به عنوان بالاترین مدرک تحصیلی، مدرک دکترا نیز می تواند به پیشرفت و یا افزایش حقوق منجر شود.

هنگامی که محاسبات هزینه یک دکترا، به یاد داشته باشید که آن را اغلب چهار تا شش سال طول خواهد کشید. شهریه، هزینه ها، کتاب ها و مسکن تمام هزینه به در نظر گرفتن هستند و بسته به کشور، شهرستان و مدرسه است.

HR یک بخش مشترک در شرکت های سراسر جهان است، و آنها ممکن است دهانه برای فارغ التحصیل با مدرک دکترا در توسعه منابع انسانی است. شرکت های جدید ممکن است این نوع از فارغ التحصیل استخدام برای کمک به ایجاد سیاست منابع انسانی خود، از ابتدا، و شرکت های ایجاد شده ممکن است مدیران و مربیان بیشتر نیاز دارند. دکترای همچنین باز کردن درب برای تحقیقات در زمینه دانشگاه باز می شود.

مدارس متعدد ارائه می دهند دکترا در توسعه منابع انسانی و سایر زمینه های مرتبط. بعضی چیزها به نظر زمانی که ساخت انتخاب شما چگونه نزدیک مدرسه است و اینکه اهداف تحقیق خود را خط تا با ارائه کارکنان.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

2نتایج درتوسعه منابع انسانی Filter

دکترای توسعه منابع انسانی

University of Johannesburg
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه مهارت های فکری و حرفه ای دانش آموز را پرورش می دهد. دانشجو واجد شرایط باید شواهد کار علمی مستقل و اصلی را در پایان نامه نشان دهد. این پایان نامه سهم متفاوتی در دانش ...

اطلاعات بیشتر

توسعه منابع انسانی

University of Illinois at Urbana-Champaign
دکترا(PhD)
سپتامبر 2021
انگلیسی

دانش و فرآیندهای کاربردی مورد استفاده برای بهبود عملکرد محل کار و یادگیری فردی در سازمان ها را مطالعه کنید. مشاغل توسعه منابع انسانی در سطح ملی و بین المللی در طیف وسیعی از بخ ...

اطلاعات بیشتر