$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید 2‏ PhD تجزیه و تحلیل تجاری

محققانی که می خواهند پس از مدرک کارشناسی خود تحصیل کنند، می توانند به دنبال دکتر فلسفی باشند. در اکثر دانشگاهها، دکترای عالی بالاترین جایزه علمی را در دسترس دارد و می تواند برای تکمیل سه سال یا بیشتر طول بکشد. PhD در تجزیه… اطلاعات بیشتر

محققانی که می خواهند پس از مدرک کارشناسی خود تحصیل کنند، می توانند به دنبال دکتر فلسفی باشند. در اکثر دانشگاهها، دکترای عالی بالاترین جایزه علمی را در دسترس دارد و می تواند برای تکمیل سه سال یا بیشتر طول بکشد.

PhD در تجزیه و تحلیل کسب و کار چیست؟ تجزیه و تحلیل کسب و کار مطالعه از عملکرد کسب و کار گذشته برای به دست آوردن چشم انداز و بینش در برنامه ریزی کسب و کار آینده است. دوره ها ممکن است بر تکنیک های تحقیق و تفسیر داده های بزرگ تمرکز کنند تا آمادگی شرکت کنندگان را برای تجزیه و تحلیل مدل های تجاری و سازمان ها فراهم کنند. دوره های دقیق موجود در این نوع برنامه می تواند شامل تجزیه و تحلیل زنجیره تامین، ساختار داده ها، مدل سازی ساختاری معادلات، مهندسی سیستم های بهداشتی و تجزیه و تحلیل آماری چند متغیره باشد. بسیاری از دانشگاه ها، پایان نامه ها، سخنرانی ها و بحث ها را در یک برنامه دکترا قرار می دهند.

این آموزش مبتنی بر تحقیق، به شرکت کنندگان فرصتی برای تفکر انتقادی، تحقیق و مهارت های خود رشته ای می دهد. نه تنها این توانایی ها پایه ای برای زندگی حرفه ای حرفه ای ایجاد می کند، بلکه می توانند به فارغ التحصیلان نیز کمک کنند تا کسب و کار هوشمندانه و مالی را در زندگی شخصی خود انجام دهند.

هزینه یک برنامه دکترا ممکن است به مدرسه، دوره برنامه، دوره ها و روش های تدریس بستگی داشته باشد. از آنجا که متغیرهای زیادی وجود دارد، هزینه تحصیل بسیار متفاوت است. متقاضیانی که می خواهند برآورد باید با دانشگاه ها تماس بگیرند.

چه نوع حرفه ای می تواند یک دکترا در تجزیه و تحلیل کسب و کار منجر شود؟ متغیرهای خاصی وجود دارد که می تواند بر فرصت های شغلی مانند تحصیلات دیگر و اشتغال سابق دانشجویان تأثیر بگذارد. بعضی از فارغ التحصیلان ممکن است مدیران زنجیره تامین، تحلیلگران مدیریت، تحلیلگران تحقیق، دانشمندان داده، مدیران عملیات تولید، متخصصان پروژه، تحلیلگران بازار تحقیق، استادان، محققان و متخصصان تحلیل اطلاعات بزرگ باشند.

در کجا می توانید دکترای خود را در تجزیه و تحلیل کسب و کار دریافت کنید؟ بسیاری از مدارس سراسر جهان برنامه های آنلاین و برنامه های دانشگاه را دارند. برای اعمال یا کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، مستقیما با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
IMT School for Advanced Studies Lucca
لوکا, ایتالیا

اقتصاد، شبکه و تجزیه و تحلیل کسب و کار یکی از چهار زمینه های خاص ارائه شده است و تحت برنامه "علوم سیستم" دکترا است. ... +

اقتصاد، شبکه و تجزیه و تحلیل کسب و کار یکی از چهار زمینه های خاص ارائه شده است و تحت برنامه "علوم سیستم" دکترا است. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
3 - 4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 
The Hong Kong University of Science and Technology
هنگ کنگ

در عصر دیجیتال ، به دنبال پیشرفت هایی که در فناوری های نوآورانه انجام شده است ، مدیریت داده ها با سرعت بی سابقه ای در حال رشد است. دنیای داده محور امکانات و فرصت های فوق العاد ... +

در عصر دیجیتال ، به دنبال پیشرفت هایی که در فناوری های نوآورانه انجام شده است ، مدیریت داده ها با سرعت بی سابقه ای در حال رشد است. دنیای داده محور امکانات و فرصت های فوق العاده ای را برای شرکت ها و مشاغل برای همه صنایع باز می کند زیرا آنها می توانند از اطلاعات داده برای ایجاد ارزش برای تجارت خود استفاده کنند. به عنوان یک پیامد مخرب انقلاب دیجیتال ، علم داده و تجزیه و تحلیل به یک حوزه در حال ظهور و بین رشته ای تبدیل شده است که در بسیاری از زمینه ها مانند علوم کامپیوتر ، آمار و ریاضیات به دانش و مهارت نیاز دارد. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
3 - 4 سال ها
انگلیسی
سپتامبر 2021
پردیس دانشگاهی