Filter
دکترا(PhD)
بلاروس نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ‏ PhD بهترین در بلاروس را بیابید 2019/2020‏

مدرک دکترای فلسفه، دکتری کوتاه مرتبه علمی پیشرفته به دست آورده در زمینه های مختلف، به این مفهوم منافع عمده و دستاوردهای در پژوهش است.

بلاروس ارائه می دهد بهترین آموزش دانشگاه، خصوصا از رابطه استاد-دانشجو افزایش یافته است. این سیستم آموزش و پرورش نه تنها دانش آموزان این کشور بلکه دانشجویان بین المللی را به خود جلب. این کشور دارای 15 دانشگاه با دانشگاه بلاروس به عنوان دانشگاه برتر در کشور است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید برتر درجه های دکترا در بلاروس 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

International University

دانشکده روابط بین المللی اقتصادی و مدیریت بسیار محبوب در میان فارغ التحصیلان مدرسه از بلاروس و از کشورهای نزدیک است. ... [+]

دکترای اقتصاد و مدیریت صنعتی

دانشکده روابط بین المللی اقتصادی و مدیریت در سال 2006. در حال حاضر ایجاد شده بود، در فاصله 759 دانش آموزان دوره تمام وقت و 2400 دانش آموزان دوره مکاتبات در دانشکده وجود دارد.

این دانشکده دارای سه بخش:

گروه حمل و نقل گروه اقتصاد و مدیریت گروه اقتصاد بین المللی و امور مالی

دانشکده روابط بین المللی اقتصادی و مدیریت بسیار محبوب در میان فارغ التحصیلان مدرسه از بلاروس و از کشورهای نزدیک است. فرایند تدریس متعادل و کاملا طراحی شده، برنامه درسی و دوره های ارائه شده توسط کارکنان عالی رتبه دانشگاهی، به تصویر مثبت دانشگاه افزوده می شود. رشته هایی که در برنامه های دوره ای تمام وقت و نیمه وقت ارائه می شوند عبارتند از:... [-]

بلاروس مینسک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی