PHDSTUDIES

‏ مقایسه کنید رشته های دکترا پاره وقت را برنامه ریزی منطقه ای در اسپانیا 2020/2021‏

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

دانش آموزان در سراسر جهان می توانند در برنامه هایی که برنامه ریزی منطقه ای را مطالعه می کنند ثبت نام کنند. درک زمین، زیرساخت ها و شهرک ها در یک منطقه مشخص، به شما امکان می دهد که به بهترین نحو از این فضا استفاده کنید. موضوعات مورد مطالعه می تواند شامل حذف زباله یا مکان های امن برای محل سکونت باشد.

اسپانیا، رسما به پادشاهی اسپانیا، یک کشور مستقل و یک دولت عضو اتحادیه اروپا است. این است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است. دانشگاه اسپانیایی تنظیم دسترسی به مدارک تحصیلی خود را و آنها را برطرف هزینه تحصیلی. آنها همچنین می توانند مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر رسمی ارائه دهد. این شهرستان سرمایه مادرید است احتمالا بیشترین تعداد میله سرانه هر شهرستان اروپا و شب زنده داری بسیار فعال است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و بهترین مدارک دکترای پاره وقت را برنامه ریزی منطقه ای در اسپانیا 2020/2021‏

1نتایج دربرنامه ریزی منطقه ای, اسپانیا Filter

دکترای توسعه منطقه ای

Universidad de La Laguna
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
اسپانیایی
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه دکترا در زمینه توسعه منطقه ای که پیشنهاد شده است، نتیجه اقتباس از برنامه در حال حاضر دکترا در توسعه منطقه ای، آموزش و اشتغال، متمایز با کیفیت ذکر بر اساس قطعنامه از 20 ...

اطلاعات بیشتر