close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید 2‏ PhD برنامه ریزی شهری و منطقه ای

دکترا یک مدرک دکترا است که توسط یک دانشگاه اعطا می شود. همچنین به عنوان یک دکتر فلسفه شناخته شده است، اغلب مطالعات دقیق و پیشرفته را در یک موضوع واحد مورد نیاز و سپس با پایان نامه پایان می دهد. فارغ التحصیلان با دکترا به عن… اطلاعات بیشتر

دکترا یک مدرک دکترا است که توسط یک دانشگاه اعطا می شود. همچنین به عنوان یک دکتر فلسفه شناخته شده است، اغلب مطالعات دقیق و پیشرفته را در یک موضوع واحد مورد نیاز و سپس با پایان نامه پایان می دهد. فارغ التحصیلان با دکترا به عنوان "پزشکان" در زمینه خود شناخته می شوند.

دکترای برنامه ریزی شهری و منطقه ای چیست؟ یک دکترای متمرکز بر برنامه ریزی شهری و منطقه ای کمک می کند تا دانش آموزان توانایی درک استفاده از زمین، حفاظت از محیط زیست و رفاه عمومی را با توجه ویژه ای به آب، هوا و حقوق طبیعی به دست بیاورد. دانش آموزان اغلب از کلاس ها مانند تحلیل طراحی، برنامه ریزی شهری و طراحی شهرها انتخاب می کنند. آنها همچنین ممکن است دوره هایی مانند مذاکره، رشد منطقه ای و توسعه روستاها را پیدا کنند.

درحالیکه کار به سمت یک دکترا در برنامه ریزی شهری و منطقه ای، دانش آموزان اغلب مهارت هایی را به کار می برند که به آنها در پیشرفت حرفه کمک می کند. این ممکن است شامل سازمان، برنامه ریزی و مدیریت باشد. آنها همچنین ممکن است توانایی خود را برای برقراری ارتباط، مذاکره و میانجیگری گسترش دهند.

هزینه های تحصیلی دانشگاه های دولتی و خصوصی اغلب به علت موقعیت، تخصص کلاس و مدرس بسیار متفاوت است. بنابراین، دانش آموزان آینده نگر می توانند با دانستن مدارس مورد نظرشان در مورد مشارکت و درخواست اطلاعات در مورد هزینه های مربوط به دریافت دکترا در برنامه ریزی شهری و منطقه ای مشورت کنند.

فارغ التحصیلان با دکترا در برنامه ریزی شهری و منطقهای معمولا راهبردهای چگونگی استفاده از زمین و ایجاد جوامع را ایجاد می کنند. آنها همچنین می توانند در حفظ و نگهداری تاریخی تخصص خود را انجام دهند، زیرا آنها نقشه هایی برای نجات ساختمان های تاریخی، قلعه ها و فانوس ها ایجاد می کنند. شغل ها اغلب می توانند به عنوان طراحان حمل و نقل، نقشه برداران ساختمان و مدیران استفاده شود. فارغ التحصیلانی که می خواهند در محیط تمرکز کنند، ممکن است به عنوان مدیران محیط زیست، مشاوران پایداری و مشاوران مدیریت ساحلی دست یابند. دولت ها همچنین ممکن است فارغ التحصیلان را برای کمک به طراحی پارک ها و توسعه برنامه های حفاظت از منابع طبیعی استخدام کنند.

برنامه های PhD در برنامه ریزی شهری و منطقه ای در دانشگاه های سراسر جهان یافت می شود. برای پیدا کردن برنامه ای که متناسب با نیازهای شما است، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
University of Camerino the international School of Advanced Studies
کامرینو , ایتالیا

منطقه: معماری، طراحی، برنامه ریزی

منطقه: معماری، طراحی، برنامه ریزی -
دکترا(PhD)
تمام وقت
3 سال ها
انگلیسی, ایتالیایی
پردیس دانشگاهی
 
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
بلفاست , بریتانیا

موسسه برنامه ریزی فضایی و محیطی (ISEP) یکی از سریعترین محیط های تحقیقاتی در حال توسعه و پویا در انگلستان است. ... +

موسسه برنامه ریزی فضایی و محیطی (ISEP) یکی از سریعترین محیط های تحقیقاتی در حال توسعه و پویا در انگلستان است. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید