close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید ‏ درجه دکترا بانکداری

یک دکتر فلسفی یکی از بالاترین جوایز دانشگاهی در اکثر دانشگاه هاست. اکثر برنامه های دکتری نیاز به دانش آموزان دارند تا مدرک کارشناسی ارشد را قبل از ثبت نام کامل کنند. یک دکترا می تواند در سه سال تحصیلی تمام وقت کسب شود. PhD د… اطلاعات بیشتر

یک دکتر فلسفی یکی از بالاترین جوایز دانشگاهی در اکثر دانشگاه هاست. اکثر برنامه های دکتری نیاز به دانش آموزان دارند تا مدرک کارشناسی ارشد را قبل از ثبت نام کامل کنند. یک دکترا می تواند در سه سال تحصیلی تمام وقت کسب شود.

PhD در بانکداری چیست؟ این برنامه آکادمی سطح بالا متمرکز بر فرایندها و مراحل مربوط به بانکی است. دوره ها ممکن است بر روی امور مالی، اقتصاد، خدمات مشتری و سایر اصول مورد نیاز برای موفقیت بانکداری تمرکز کنند. دوره های دقیق این نوع تحصیلات ممکن است مطالعات پیشرفته در زمینه پول و بانکداری، بانکی و مالی، اصول بانکداری، تاریخ بانکی در جهان، اصول و مفاهیم بانکی و بانکی، و پیشرفت تحصیلی باشد. برخی از دانشگاه ها ممکن است دوره هایی را با تحقیقات، سخنرانی ها، بحث ها و پایان نامه ها ارائه دهند.

نگاهی به سطح بالایی در بانکداری می تواند کمک به دانش آموزان برای حرفه ای تحصیلی یا حرفه ای شود. مهارت های به دست آمده از طریق این آموزش، از قبیل مهارت های کمی، ارتباطات و رهبری، می تواند فارغ التحصیلان متقاضیان رقابتی تر و مصرف کنندگان وفادار تر را ایجاد کند.

هزینه ی جهانی برای یک برنامه دکترا وجود ندارد. اغلب، هزینه تحصیل بستگی به مدرسه، محل، برنامه و مدت آن دارد. اگر متقاضیان میخواهند برآورد کنند، می توانند مستقیما از دانشگاه ها بخواهند.

دانش آموزانی که در بانکداری در سطح دکترا تحصیل می کنند، اغلب آمادگی دارند که نقش رهبری در صنعت داشته باشند. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است از این آموزش برای استفاده از استادان، سهامداران، مدیران ارتباط با مشتری، مدیران بانکی شرکت های بزرگ، تحلیلگران مالی، مدیران کنترل اعتبار، محققان بانکی، آمارگیران و مدیران مراقبت از مشتری استفاده کنند. موقعیت های تحصیل و کار قبلی دانش پژوهان ممکن است نقش مهمی را در حرفه ای که پس از فارغ التحصیلی می توانند دنبال کنند، بازی کنند.

برنامه های دکترا بصورت آنلاین و در محوطه دانشگاه در سراسر جهان ارائه می شود. اگر شما آماده یادگیری بیشتر هستید، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
HCMC Banking University
شهر هوشی مین, ویتنام

دکترای بین المللی برنامه بانکداری - امور مالی - iPhD BF - یک برنامه آموزشی همکاری بین دانشگاه بولتون - 10 برتر انگلیس - و دانشگاه بانکی هوشی مینه (BUH) است. اولین و منحصر به ف ... +

دکترای بین المللی برنامه بانکداری - امور مالی - iPhD BF - یک برنامه آموزشی همکاری بین دانشگاه بولتون - 10 برتر انگلیس - و دانشگاه بانکی هوشی مینه (BUH) است. اولین و منحصر به فردترین برنامه دکترا بین المللی است که در بانکداری - امور مالی در این زمان تخصص دارد و توسط وزارت آموزش و پرورش ویتنام معتبر شناخته می شود. iPhD BF امیدوار است که iPhD BF امیدوار باشد که به دانشجویان تحصیلات تکمیلی کمک کند تا با راهنمایی اساتید معتبر دانشگاه بولتون و همچنین دانشگاههای همکار BUH در 1٪ برتر جهان در انگلیس و فرانسه ، ایالات متحده ، به استانداردهای تحقیقاتی بین المللی نزدیک شوند. استرالیا ، نیوزیلند -
دکترا(PhD)
ویتنامی, انگلیسی
پردیس دانشگاهی