PHDSTUDIES

‏ بیابید مدارک دکترا را انفورماتیک 2021‏ آمریکا و سیدنی

درجه PhD که به دکترای فلسفه نیز معروف است، یک درجه دکتراست که از سوی دانشگاه به دانشجویی که تمامی الزامات مورد نظر را گذرانده و اکنون می تواند در رشته دانشگاهی خود دکتر قلمداد شود، اعطا می شود.

برنامه دکترای انفورماتیک یک دوره پژوهش که شامل ایده ها و دانش از سراسر زمینه محاسبات، ریاضیات، زیست شناسی، سیستم های اطلاعاتی، و انفورماتیک در میان سایر مناطق است. این برنامه یک برنامه اعتباری 90 ساعته که در آن دانش آموزان واحد هسته مربوطه و تعدادی از واحد های انتخابی را است. درجه بسیار قابل عرضه در بازار است در سطح جهانی.

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

آریزونا، یک شهرستان برای صنایع متعدد آن به طور عمده در زمینه های lumbering و دام داری شناخته شده است. گراند کانیون است که واقع تنها چند مایل دورتر از آن یک مقصد توریستی مشترک می سازد. این بسیار رتبه مدارس دولتی که شامل یک دانشگاه دولتی و کالج.

‏ همین امروز اقدام کنید و تحصیلات دکترا را انفورماتیک سیدنی آمریکا 2021‏

1نتایج درانفورماتیک, پرچم دار Filter

دکترا در انفورماتیک و محاسبات

Northern Arizona University
دکترا(PhD)
12 اوت 2021
<
تمام وقت
<
4 سال ها
01 ژانویه 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه دکترا INF آماده دانشجویان تحصیلات تکمیلی به کار در تحول "پارادایم چهارم" علم و مهندسی، رشته میان رشته ای با تکیه بر داده های بزرگ و نرم افزار پیشرفته، سخت افزار، و مهار ...

اطلاعات بیشتر