PHDTAHSILAT.COM

‏ ببینید رشته های دکترا را انفورماتیک 2019/2020‏ پرتغال - سیدنی

دکترای محبوب ترین دکترای فلسفه یا دکترا است دکترا و سایر دکترای مطالعه آماده دانشجوی کارشناسی ارشد برای راه اندازی طرح های جدید که اضافه کردن به مشترک دانش از زمین میشه. نامزدها برای و دارندگان دکترا اغلب به دنبال حرفه به عنوان استادان و محققان، اما بسیاری نیز به نقش های مختلف در خیریه، عمومی، و بخش خصوصی برود.

داده یک کالای با ارزش به طور فزاینده در چشم انداز کسب و کار معاصر است. مهندسان آینده نگر و دانشمندان که مایل به ورود یک حرفه ای از دستکاری و به اشتراک گذاری اطلاعات با ارزش می تواند از یک دوره تحصیلی در انفورماتیک بهره مند شوند.

پرتغال، رسما به جمهوری پرتغالی، کشوری است واقع در جنوب غربی اروپا، در شبه جزیره ایبری است. پرتغال 900 سال است، و حتی اگر آن را به یک منطقه نسبتا کوچک، آن نقش بسیار مهمی در تاریخ جهان ایفا کرده است. دانشگاه انجام پورتو محبوب ترین های خارجی که از 11٪ دانشجویان بین المللی تشکیل شده است.

براگا یکی از قدیمی ترین شهرستانها در شمال غربی پرتغال است و قدیمی ترین قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک در کشور است. در حال شهرستان های بزرگ در شهرداری، دو دانشگاه اصلی ستاد خود را در اینجا. این دانشگاه Minho و دانشگاه Catolica Portuguesa هستند.

‏ همین امروز اقدام کنید - PhDs را انفورماتیک سیدنی پرتغال 2019/2020‏

1نتایج درانفورماتیک, Braga Filter

برنامه دکتری در انفورماتیک

University of Minho - School of Engineering
پردیس دانشگاهی تمام وقت 8 ترم ها اکتبر 2019 پرتغال Braga

برنامه دکتری در انفورماتیک در ترویج برتری و پژوهش در انفورماتیک و بنیاد نظری مرتبط، ارائه آموزش های پیشرفته با کیفیت بالا، بر اساس تحقیقات خود، با به رسمیت شناختن بین المللی با هدف.