Filter
دکترا(PhD)
پرتغال Braga نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید رشته های دکترا را انفورماتیک 2019/2020‏ پرتغال - سیدنی

دکترای محبوب ترین دکترای فلسفه یا دکترا است دکترا و سایر دکترای مطالعه آماده دانشجوی کارشناسی ارشد برای راه اندازی طرح های جدید که اضافه کردن به مشترک دانش از زمین میشه. نامزدها برای و دارندگان دکترا اغلب به دنبال حرفه به عنوان استادان و محققان، اما بسیاری نیز به نقش های مختلف در خیریه، عمومی، و بخش خصوصی برود.

داده یک کالای با ارزش به طور فزاینده در چشم انداز کسب و کار معاصر است. مهندسان آینده نگر و دانشمندان که مایل به ورود یک حرفه ای از دستکاری و به اشتراک گذاری اطلاعات با ارزش می تواند از یک دوره تحصیلی در انفورماتیک بهره مند شوند.

پرتغال، رسما به جمهوری پرتغالی، کشوری است واقع در جنوب غربی اروپا، در شبه جزیره ایبری است. پرتغال 900 سال است، و حتی اگر آن را به یک منطقه نسبتا کوچک، آن نقش بسیار مهمی در تاریخ جهان ایفا کرده است. دانشگاه انجام پورتو محبوب ترین های خارجی که از 11٪ دانشجویان بین المللی تشکیل شده است.

براگا یکی از قدیمی ترین شهرستانها در شمال غربی پرتغال است و قدیمی ترین قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک در کشور است. در حال شهرستان های بزرگ در شهرداری، دو دانشگاه اصلی ستاد خود را در اینجا. این دانشگاه Minho و دانشگاه Catolica Portuguesa هستند.

‏ همین امروز اقدام کنید - PhDs را انفورماتیک سیدنی پرتغال 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درانفورماتیک, Braga

درجه های تحصیلی
محل
پرتغال
Braga
نوع تحصیل
سرعت
University of Minho - School of Engineering

برنامه دکتری در انفورماتیک در ترویج برتری و پژوهش در انفورماتیک و بنیاد نظری مرتبط، ارائه آموزش های پیشرفته با کیفیت بالا، بر اساس تحقیقات خود، با به رسمیت شناختن بین الم ... [+]

برنامه دکترا در انفورماتیک

دکترا در انفورماتیک هدف ترویج برتری و پژوهش در انفورماتیک و بنیاد نظری مرتبط، ارائه آموزش های پیشرفته با کیفیت بالا، بر اساس تحقیقات خود، با به رسمیت شناختن بین المللی است.

این برنامه اجازه می دهد تا مطالعه حاضر آموزش جامد منابع انسانی در مناطق مختلف انفورماتیک، که قادر به در پژوهش های علمی مستقل، کمک به پیشرفت علم، عمیق تر از تکامل تکنولوژیکی و گسترش طیف applicational آن است. ... [-]

پرتغال Braga
اکتبر 2019
انگلیسی,Portuguese (Portugal)
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی