PHDTAHSILAT.COM

‏ جستجو کنید برنامه های دکترا را انفورماتیک 2019/2020‏ جمهوری چک از سیدنی

دکترای محبوب ترین دکترای فلسفه یا دکترا است دکترا و سایر دکترای مطالعه آماده دانشجوی کارشناسی ارشد برای راه اندازی طرح های جدید که اضافه کردن به مشترک دانش از زمین میشه. نامزدها برای و دارندگان دکترا اغلب به دنبال حرفه به عنوان استادان و محققان، اما بسیاری نیز به نقش های مختلف در خیریه، عمومی، و بخش خصوصی برود.

داده یک کالای با ارزش به طور فزاینده در چشم انداز کسب و کار معاصر است. مهندسان آینده نگر و دانشمندان که مایل به ورود یک حرفه ای از دستکاری و به اشتراک گذاری اطلاعات با ارزش می تواند از یک دوره تحصیلی در انفورماتیک بهره مند شوند.

جمهوری چک، یک کشور محصور در خشکی در اروپا مرکزی است. این کشور توسط آلمان به غرب هم مرز است، اتریش به جنوب، اسلواکی به شرق و لهستان به شمال. پایتخت آن و بزرگترین شهرستان، با 1.3 میلیون نفر جمعیت، پراگ است.

هاردک کارلوف شهرستان از جمهوری چک، در هاردک کارلوف منطقه بوهمیا است. اقتصاد این شهرستان 'است در تکنولوژی مواد غذایی، فتوشیمیایی، و ساخت لوازم الکترونیکی است.

‏ همین امروز اقدام کنید درباره مدارک دکترا را انفورماتیک سیدنی جمهوری چک 2019/2020‏

1نتایج درانفورماتیک, Hradec Kralove Filter

دکترا در انفورماتیک کاربردی

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات جمهوری چک Hradec Kralove

فارغ التحصیل از مطالعه دکترا در انفورماتیک کاربردی قادر به طراحی و توسعه اطلاعات، ارتباطات و فن آوری دانش در صنایع و کسب و کارهای مختلف است. هر دو آماده برای تبدیل شدن به کارگران پژوهش.