PHDSTUDIES

‏ ملاحظه کنید 3‏ درجه دکترا امنیت سایبری

دکترای فلسفه دارای تحصیلات دانشگاهی اعطا شده توسط دانشگاه است. همچنین به عنوان یک دکترای یا درجه دکترا شناخته شده است، آن است که معمولا در نظر گرفته بالاترین درجه قابل دسترسی و اجازه دارنده مدرک برای تدریس در سطح دانشگاه در همین زمینه خود را از مطالعه.

دکترا در امنیت سایبر چیست؟ دکترا در امنیت سایبر فراهم می کند نامزدها با یک پایه در علوم کامپیوتر در حالی که تمرکز بر تحقیقات کاربردی مربوط به امنیت فناوری اطلاعات است. تکنیک در عملیات سایبری تخصصی تحت پوشش، از جمله جمع آوری داده ها، نرم افزار بهره برداری، مهندسی معکوس، و تجزیه و تحلیل کد های مخرب. دوره همچنین ممکن است شامل برنامه نویسی، امنیت شبکه، سیستم عامل امن، مهندسی نرم افزار، و طراحی نرم افزار. دانش آموزان برای تشخیص جرایم اینترنتی و محافظت از اطلاعات محرمانه ذخیره شده در کامپیوتر و سرور را یاد بگیرند.

فارغ التحصیلان با مدرک دکترا در امنیت سایبر در روش تحقیق آموزش دیده و به دست آوردن درک عمیق تر از مسائل امنیت سایبری. مشکل خود را حل و مهارت های تصمیم گیری، به عنوان آنها را به کار بر روی جنایات مختلف سایبری مربوط، افزایش یافته است و دانش آموزان با نظریه های آشنا و همچنین مهارت در مهارت های مورد نیاز برای رسیدگی به برنامه های کاربردی فن آوری و اطلاعات تبدیل شده است.

هزینه یک دکتری منوط به سیاست های این نهاد، در کشور مورد مطالعه و طول برنامه. با تماس با دفتر پذیرش از دانشگاه برای درخواست اطلاعات بیشتر، از جمله هزینه های برنامه بیشتر بدانید.

چشم انداز شغلی در امنیت سایبری موجود در موسسات دانشگاهی، در آن می توان یک حرفه ای در آموزش و پژوهش در کشتی سوار است. دیگر فرصت های شغلی در هوش، اجرای قانون، و سازمان های نظامی و همچنین در صنایع مبتنی بر داده وجود داشته باشد.محققان برای شرکت های خصوصی صنعت و فدرال، ایالتی، و سازمان های دولتی محلی مشاغل دیگر که در دسترس هستند. رهبران، مدیران، و سیاست گذاران با دانش و تخصص به دست آمده از این درجه نیز مورد نیاز است.

مطالعات آنلاین ارائه فرصت های آموزشی استثنایی و در دسترس شما هستند، صرف نظر از محل سکونت خود را در جهان است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

3نتایج درامنیت سایبری Filter

دکتری در مدیریت سایبر

Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering
دکترا(PhD)
اوت 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
4&nbsp;-&nbsp;6 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه دکتری فارغ التحصیلان مدیریت سایبر یک برنامه تحقیقاتی جامع ، چند رشته ای است که فارغ التحصیلان را برای سمتهای اصلی در آکادمی ، آژانس های دولتی فدرال ، ایالتی و محلی و هم ...

اطلاعات بیشتر

دکتر فلسفه (دکتری) در امنیت اطلاعات

UAEU United Arab Emirates University
دکترا(PhD)
اوت 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
4 سال ها
28 فوریه 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دکترای فلسفه (Ph.D.) با تمرکز در امنیت اطلاعات در دسترس است برای افرادی با کیفیت بالا که قادر به توسعه و اجرای مطالعات پژوهشی خود هستند. این برنامه دانش آموزان را با دانش و تو ...

اطلاعات بیشتر

دکترا در امنیت سایبری

University of Fairfax
دکترا(PhD)
انگلیسی
آنلاین

به عنوان یک دانشجوی دکترا، تمام دوره های خود را در اینجا در مورد مسائل مربوط به سیاست های امنیتی سایبری در مدیریت شرکت بررسی خواهد کرد، شما یک پروژه امنیتی سایبری را در هر کدا ...

اطلاعات بیشتر