Filter
دکترا(PhD)
پرتغال Vila Real نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی درجه های PhD را الکترونیک 2019/2020‏ پرتغال - سیدنی

دکترا مدرک دکترا است، به طور خاص "دکتر فلسفه " درجه نامیده می شود. این گمراه کننده است، زیرا دارندگان مدرک دکترا هستند لزوما فیلسوفان (مگر اینکه مدرک خود را در فلسفه به دست آورده!). گفت که، دریافت کنندگان دکتری قادر به شرکت در آزمایش های فکر، عقل در مورد مشکلات و حل مشکلات در راه پیچیده.

در رشته الکترونیک، دانشجویان این امکان را دارند تا درباره مدارها و اجژاء آنها بیاموزند. انرژی برق را می توان به صورت عمیق مورد بررسی قرار داد و موضوعاتی همچون سوئیچ ها، پردازش اطلاعات و مهندسی میکروالکترونیک نیز در همین رشته تحت پوشش قرار می گیرند.

پرتغال یکی از گرمترین کشورهای اروپایی است. برنامه های دانشگاه بسیار مقرون به صرفه می باشد. در واقع پرتغال یکی از پایین ترین هزینه های زندگی برای دانش آموزان است. لذت بردن از سواحل بزرگ در آلگاروه یا بال قدیمی از تاریخ در شهرستان پایتخت از لیسبون.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید و درجه های دکترا را الکترونیک سیدنی پرتغال 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درالکترونیک, Vila Real

درجه های تحصیلی
محل
پرتغال
Vila Real
نوع تحصیل
سرعت
Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

برنامه دکترا (Ph.D.) در مهندسی برق و کامپیوتر (یا برق و کامپیوتر مهندسی، EEC) یک برنامه تحقیقاتی (تحقیق) است. هدف از آن پیشرفت دانش در زمینه مهندسی برق و کامپیوتر است و د ... [+]

برنامه دکترا (Ph.D.) در مهندسی برق و کامپیوتر (یا برق و کامپیوتر مهندسی، EEC) یک برنامه تحقیقاتی (تحقیق) است. هدف از آن پیشرفت دانش در زمینه مهندسی برق و کامپیوتر است و دانش آموزان را با توانایی استثنایی برای انجام مطالعات پیشرفته و تحقیق اصلی آماده می کند. Ph.D. در EEC اهداف است که توانایی دانش آموزان برای حرفه ای تحقیق و / یا آموزش در صنعت، موسسات تحقیقاتی، دانشگاه ها و دولت است. این برنامه همچنین باید در هر دانش آموز مهارت لازم برای نوآوری را نشان دهد، پیشرفت بنیادی دانش را به وجود آورد و فارغ التحصیلان را قادر به ادغام در آموزش و پرورش و تجربه چالش های عمده حرفه های تکنولوژیک کند. این برنامه بر روی موضوعات پیشرفته پیشرفته تمرکز دارد که فراتر از محدودیت های مهندسی کامپیوتر، رباتیک، میکروالکترونیک، پردازش سیگنال و ارتباطات دیجیتالی است.... [-]

پرتغال Vila Real
اکتبر 2019
Portuguese (Portugal)
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی