Filter
دکترا(PhD)
پرتغال Guimaraes نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید دوره های دکترا را الکترونیک 2019/2020‏ پرتغال و سیدنی

دکترای محبوب ترین دکترای فلسفه یا دکترا است دکترا و سایر دکترای مطالعه آماده دانشجوی کارشناسی ارشد برای راه اندازی طرح های جدید که اضافه کردن به مشترک دانش از زمین میشه. نامزدها برای و دارندگان دکترا اغلب به دنبال حرفه به عنوان استادان و محققان، اما بسیاری نیز به نقش های مختلف در خیریه، عمومی، و بخش خصوصی برود.

رشته الکترونیک با مدارها و اجزاء و قطعات الکتریکی سروکار دارد. طراحی مدارها اصلی ترین نقطه تمرکزدر این رشته است و می توان در سایر حوزه ها مانند ارتباط از راه دور، مدیریت شبکه، مهندسی شبکه و مهندسی میکروالکترونیک تخصص کسب نمود. 

پرتغال، رسما به جمهوری پرتغالی، کشوری است واقع در جنوب غربی اروپا، در شبه جزیره ایبری است. پرتغال 900 سال است، و حتی اگر آن را به یک منطقه نسبتا کوچک، آن نقش بسیار مهمی در تاریخ جهان ایفا کرده است. دانشگاه انجام پورتو محبوب ترین های خارجی که از 11٪ دانشجویان بین المللی تشکیل شده است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و مدارک دکترا را الکترونیک سیدنی پرتغال 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درالکترونیک, Guimaraes

درجه های تحصیلی
محل
پرتغال
Guimaraes
نوع تحصیل
سرعت
University of Minho - School of Engineering

دکترای الکترونیک و مهندسی کامپیوتر هدف از ارائه دانش آموزان با مهارت ها، تواناییها و ظرفیتهای و روش که آنها توانایی درک، طراحی انطباق و انجام یک پروژه تحقیقاتی علمی سطح ب ... [+]

دکترای مهندسی الکترونیک و کامپیوتر هدف از ارائه دانش آموزان با مهارت ها، تواناییها و ظرفیتهای و روش که آنها توانایی درک، طراحی انطباق و انجام یک پروژه تحقیقاتی علمی سطح بالا اجازه می دهد، با توجه به کیفیت و نوآوری پارامترهای شناخته شده بین المللی.

در حوزه خاص این دوره الکترونیک و مهندسی کامپیوتر است، از جمله مناطق علمی زیر است:

اتوماسیون، کنترل و رباتیک، الکترونیک قدرت و سیستم های جاسازی شده ابزار دقیق، حسگرها و محرک Microtechnologies و مایکروسیستمز سیستم ها و خدمات مخابراتی. ... [-]
پرتغال Guimaraes
اکتبر 2019
انگلیسی,Portuguese (Portugal)
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی