close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ دکترا اقلیم شناسی

برای بسیاری از افراد، یک مدرک علمی پیشرفته به عنوان دکتر فلسفه یا دکترای شناخته شده است. این بالاترین دوره تحصیل در دانشگاه یا کالج است و می تواند پنج یا چند سال تحصیلی برای کسب درآمد داشته باشد. یک دکترا در Climatology چیست؟ ی… اطلاعات بیشتر

برای بسیاری از افراد، یک مدرک علمی پیشرفته به عنوان دکتر فلسفه یا دکترای شناخته شده است. این بالاترین دوره تحصیل در دانشگاه یا کالج است و می تواند پنج یا چند سال تحصیلی برای کسب درآمد داشته باشد.

یک دکترا در Climatology چیست؟ یک دکتر فلسفه در برنامه Climatology به طور کلی مطالعه اقلیمی، اثرات زیست محیطی و نحوه تغییرات اقلیمی منطقه ای و جهانی است. دانش آموزان می توانند مطالعات خود را بر الگوهای آب و هوایی بلندمدت، تاثیرات آب و هوایی بر جامعه، یا زیرساخت ها و آب و هوا تمرکز کنند. دوره هایی که دانشجویان ممکن است در نظر بگیرند اغلب شامل میکروکلیماتولوژی، هواشناسی، تغییرات ترمودینامیکی و تجزیه و تحلیل جو است. کلاس های دیگر ممکن است شامل سیستم های فشار، تابش خورشیدی و طبقه بندی اقلیمی باشند.

دانش آموزانی که به دنبال یک دکترا در زمین شناسی کار می کنند، اغلب مهارت های کسب و کار را توسعه می دهند که می توانند حرفه هایشان را ارتقاء دهند مانند سازمان، ارتباطات و تجزیه و تحلیل. آنها همچنین می توانند رشد شخصی خود را پیدا کنند، چون مهارت ها را توسعه می دهند، از جمله نوآوری و قدردانی از طبیعت.

هزینه های برنامه اغلب در بین مکاتب برای دکتر های فلسفه در برنامه های کلیماتولوژی متفاوت است. دانش آموزان می توانند اطلاعات مربوط به هزینه ها را با تماس با دانشگاه انتخابی خود و درخواست جزئیات در مورد اتهام ثبت نام بدست آورند.

فارغ التحصیلان با دکترا در علم شناسی ممکن است متوجه شوند که منابع اشتغال در سراسر جهان دارند. برخی از نمونه های کارفرمایان بالقوه شامل اداره ملی اقیانوسی و جوی (NOAA)، آزمایشگاه تحقیقات سیستم زمین، سازمان دیده بان جهانی اتمسفر، مرکز پیش بینی آب و هوا و سیستم جهانی مشاهدات آب و هوا است. علاوه بر این، تقریبا در هر کشوری، ایالت و شهر بزرگ، یک سازمان هشدار زودهنگام دارد که اغلب فارغ التحصیلان دکترا را برای کمک به پیش بینی وقایع فاجعهآمیز استخدام می کند. فارغ التحصیلان نیز ممکن است از کارهای تلویزیونی به عنوان یک شخصیت در هوا یا یک محقق پشت صحنه انتخاب کنند. برای افرادی که مایل به سفر هستند، دولتها ممکن است مدیران متخصص را برای سایتهایی که در نقاط تحقیق از راه دور آب و هوا در سراسر جهان هستند، استخدام کنند.

شما می توانید برنامه های دکترای خود را در زمینه های هواشناسی در سراسر جهان در دانشگاه های مختلف پیدا کنید. شروع تحصیلات خود را با جستجو برای برنامه خود را در زیر و با تماس مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود با پر کردن فرم سرب.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Charles University Faculty of Mathematics and Physics
پراگ, جمهوری چک

برنامه مطالعه بر روی ماهیت فیزیکی طیف گسترده ای از پدیده های جوی و فرآیندهای تمرکز می کند، که البته کاربرد کاربردی بین رشته ای در شیمی جوی، اقیانوس شناسی، جغرافیای فیزیکی، علو ... +

برنامه مطالعه بر روی ماهیت فیزیکی طیف گسترده ای از پدیده های جوی و فرآیندهای تمرکز می کند، که البته کاربرد کاربردی بین رشته ای در شیمی جوی، اقیانوس شناسی، جغرافیای فیزیکی، علوم محیطی و غیره دارد. این برنامه منحصر به فرد در دانشگاه چارلز است که فراهم می کند یک دید جامع از سیستم پویا جو زمین در یک زمینه بین رشته ای وسیع. حتی در جمهوری چک، این تنها برنامه آموزشی در فیزیک جوی، هواشناسی، و هواشناسی است. از دیدگاه روش شناختی، طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی فیزیک نظری، تجربی و محاسباتی به صورت تعاملی و مکمل استفاده می شود. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
4 سال ها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید