close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید ‏ درجه PhD اقتصاد بین الملل

پس از رسیدن به درجه 's با استاد، یک دانش آموز می توانید انتخاب کنید به دنبال یک دکتر. این حالت درجه دانشگاهی در دسترس و نیاز به سالها مطالعه شدید. بسته به رشته تحصیلی و مدرسه، این درجه می توانید بین چهار و شش سال برای به دس… اطلاعات بیشتر

پس از رسیدن به درجه 's با استاد، یک دانش آموز می توانید انتخاب کنید به دنبال یک دکتر. این حالت درجه دانشگاهی در دسترس و نیاز به سالها مطالعه شدید. بسته به رشته تحصیلی و مدرسه، این درجه می توانید بین چهار و شش سال برای به دست آوردن است.

اقتصاد بین المللی به نظر می رسد که چگونه کشورهای مختلف تعامل و تاثیر هر یک از دیگر در مورد سرمایه گذاری، تولید، تجارت و مهاجرت است. بنابراین، آنچه دکترا در اقتصاد بین الملل است؟ مطالعه در این زمینه در سیستم حاکم اقتصاد بین المللی در عمق نگاه است. برخی تمرکز شامل صنایع نوپا، ثبات مالی، اقتصاد داخلی، جهانی شدن و مخالفان است. دانش سیستم های اقتصادی و سیاست بین المللی یک پیش نیاز خوب قبل از شروع این درجه است.

یادگیری در مورد اقتصاد بین المللی تاثیر گذار است آنچه شما در مورد اقتصاد محلی را درک کنید. همچنین، توانایی تجزیه و تحلیل و واکنش به شرایط پیچیده در زندگی روزمره مفید است.داشتن مدرک دکترا ممکن است مزایای مانند ارتقای یا حقوق و دستمزد افزایش به ارمغان بیاورد.

چند عامل مختلف در نظر گرفتن زمانی بودجه بندی برای دکترا، از جمله این که آیا شما برنامه ریزی برای حرکت وجود دارد. هزینه های خاص در مدرسه انتخاب شده، مانند شهریه، هزینه ها و کتاب بستگی دارد. کمک های مالی و صندوق های دیگر اغلب برای داوطلبان دکتری در دسترس نیست.

شرکت های بین المللی همیشه نیاز به کسی که اقتصاد بین المللی را درک خواهد کرد. شرکت های بزرگتر ممکن است کل تیم اختصاص داده شده به این موضوع، به این معنی سمت مدیریت می تواند به کسی که با این دکترا موجود می باشد شرکت های بین المللی موجود و جدید ممکن است فارغ التحصیلان از این نوع، و همچنین شخصیت های سیاسی استخدام. دانش نرخ ارز نیز می تواند به استخدام در نهادهای مختلف تجارت منجر شود. همچنین، دکترا معمولا درها را به راه های مختلف تحقیق باز می شود.

پیدا کردن یک مدرسه ارائه می دهد که مدرک دکترا در رشته اقتصاد بین الملل و سایر زمینه های مرتبط آسان با سربی ما است.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
DIW Berlin - German Institute for Economic Research
برلین, آلمان

مرکز تحصیلات تکمیلی DIW (GC) در انستیتوی تحقیقات اقتصادی آلمان از برنامه های دانشجویان فوق لیسانس بسیار واجد شرایط از سراسر جهان برای ثبت نام در برنامه دکترای ساختار یافته خود ... +

مرکز تحصیلات تکمیلی DIW (GC) در انستیتوی تحقیقات اقتصادی آلمان از برنامه های دانشجویان فوق لیسانس بسیار واجد شرایط از سراسر جهان برای ثبت نام در برنامه دکترای ساختار یافته خود در اقتصاد استقبال می کند. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
5 سال ها
انگلیسی
اکتبر 2021
پردیس دانشگاهی