PHDTAHSILAT.COM

‏ 7‏ PhD بهترین در اسلواکی را بیابید 2019/2020‏

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

اسلواکی و یا جمهوری اسلواکی (اسلواکی: Slovensko یا Slovenská جمهوری، هر دو نام به طور رسمی به رسمیت شناخته شده)، یک کشور محصور در خشکی در اروپا مرکزی است. اسلواکی عضو اتحادیه اروپا بنابراین اگر شما یک شهروند از دولت عضو دیگری هستند، شما از نظر قانونی می تواند اقامت و کار در اسلواکی بدون محدودیت است. Comenius Univerzity قدیمی ترین دانشگاه اسلواکی موجود، در براتیسلاوا است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید برتر درجه های دکترا در اسلواکی 2019/2020‏

نتایج Filter

دکتر فلسفه در روانشناسی علمی

Pan-European University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات اسلواکی براتیسلاوا

دانشکده روانشناسی در سال 2011 تأسیس شد و جوانترین تمام دانشکده های PEU است.

دکتر فلسفه در مطالعات رسانه های جمعی

Pan-European University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات اسلواکی براتیسلاوا

دانشکده رسانه های جمعی از سال 2007 در بازار فعالیت می کند که به موجب آن آموزش و پرورش در زمینه مطالعات رسانه های جمعی را گسترش داده است.

دکتر فلسفه در اقتصاد و مدیریت بازرگانی بین المللی

Pan-European University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات اسلواکی براتیسلاوا

از سال 2005، دانشکده اقتصاد و بازرگانی شروع به تهیه دانش آموزان خود برای موفقیت در محیط اقتصادی جهانی کرده است.

دکتر فلسفه در حقوق بین الملل

Pan-European University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات اسلواکی براتیسلاوا

برنامه مطالعاتی حقوق بین الملل در چرخه سوم تحصیلات دانشگاهی (دوره های دکترا) با دوره های سه ساله تحصیلی استاندارد در قالب روزانه و / یا مطالعات چهار ساله در فرم خارجی تدریس می شود.

دکترای علوم رایانه ای

Slovak Academy of Sciences, Institute of Informatics
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2020 اسلواکی براتیسلاوا

فارغ التحصیل برنامه مطالعات کاربردی کاربردی در دانشگاه علوم انسانی سوم راهنمایی در زمینه فناوری اطلاعات کاربردی را می آموزد، روش های علمی تحقیق و توسعه را در زمینه فناوری اطلاعات کاربردی می داند و تمرکز بر روش ها و ابزارهایی برای راه اندازی راه حل های اطلاعاتی به مشکلات، یادگیری اصول کار فردی، کار گروهی و مدیریت پروژه، فرمول بندی علمی یک مشکل، جنبه های اقتصادی، قانونی و زیست محیطی راه حل های جدید، جنبه های اخلاقی و اجتماعی کار علمی، ارائه نتایج، اطلاع رسانی کاربردی را برای خود زمینه های کاربردی مربوطه آماده خواهد بود تا چشم انداز علمی در زمینه های مختلف علوم رایانه ای کاربردی و برای ورود مستقیم به بازار تجاری آماده شود، برنامه را به عنوان عضو یک تیم خلاق یا رهبر در هر زمینه ای پیدا خواهد کرد. دانش آموختگان علوم کاربردی مورد نیاز است.

PhD in Evolution of Ecosystems and their Protection

Matej Bel University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات اسلواکی Banská Bystrica

دکترا در رشته الهیات

Matej Bel University
پردیس دانشگاهی آنلاین پاره وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات اسلواکی Banská Bystrica + {تعداد} بیشتر

فارغ التحصیلان مطالعه دکترا (دکترای فلسفه الهیات دکترا) صالح به انجام کلامی مفهومی و فعالیت های علمی و ایجاد کار کلامی حرفه ای در تئوری کلیسا و تمرین و همچنین در ایجاد یک جهان بینی مسیحی بر اساس تفسیر علمی از کتاب مقدس است.