PHDTAHSILAT.COM

‏ مقایسه کنید ‏ دکترای فلسفه ارتباطات بازاریابی

دکترای یا دکتر در فلسفه، یک مدرک پیشرفته که حدود چهار سال طول می کشد به تکمیل است. موجود در زمینه های مختلف، اکثر برنامه شامل مقدار زیادی از تحقیقات را به یک موضوع خاص، و یک پایان نامه.

دکترا در ارتباطات بازاریابی چیست؟ در این برنامه، دانش آموزان پژوهش روش چند رشته ای به تبلیغات و بازاریابی است. هر برنامه متفاوت است، اما برخی از آنها ممکن پیشرفت اجتماعی مسئول در زمینه های ارتباطات دیجیتال، مسائل تجاری، بازاریابی شرکت های بزرگ، روابط بازاریابی، بازاریابی اجتماعی، بازاریابی و ذینفعان تمرکز بر روی. اکثر برنامه های ممکن است کلاس های سازمان یافته، مانند نظریه های جامعه و معرفت شناسی علوم اجتماعی، با کارهای فردی ترکیب. همراه با نوشتن یک پایان نامه دکترا، دانشجویان ممکن است لازم باشد به نویسنده یک مقاله علمی است.

سود دکترا می توانید دانش آموز با باز کردن درب بیشتر از فرصت های شغلی بهره مند شوند.برگزاری یک مدرک پیشرفته نیز ممکن است فارغ التحصیلان یک مزیت رقابتی در بازار می دهد و واجد شرایط آنها را برای دستمزد بالاتر.

هنگام تصمیم گیری در آن مدرسه به حضور، هزینه است که معمولا یک عامل بزرگ است. از آنجا که شهریه و هزینه از یک موسسه دیگر متفاوت است، دانش آموزان را تشویق به تماس با مدارس به طور مستقیم. همراه با درخواست در مورد نیازهای مالی، دانش آموزان ممکن است بخواهید به در مورد فرصت های کمک های مالی مانند کمک های مالی، بورس های تحصیلی، و وام های دانشجویی پرس و جو.

تعدادی از مشاغل که با این میزان ممکن است واجد شرایط فارغ التحصیلان وجود دارد. فرصت های ممکن است در زمینه های تحقیقی و یا مدیریت شده است. برخی از عناوین شغلی ممکن است شامل تبلیغات حساب اجرایی، تحلیلگر، مشاور بازاریابی، متخصص روابط رسانه ای، مشاور نام تجاری رسانه، و مدیر رسانه های اجتماعی. کارفرمایان ممکن است از انواع مختلف از مناطق مانند کسب و کار، دولت، دانشگاه، سازمان های غیر دولتی، و صنعت آمده است.

آیا شما آماده به آموزش و پرورش خود را به سطح بعدی.در حال حاضر زمان مناسب برای شروع به تحقیق در مدارس است. با استفاده از کاتالوگ آنلاین، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

1نتایج درارتباطات بازاریابی Filter

دکترای ارتباطات بازاریابی

University of Johannesburg
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها ژانویه 2020 آفریقای جنوبی Johannesburg

برنامه مطالعاتی دکترا شامل پایان نامه ای است که در ارتباط با بازاریابی در مورد موضوعی که با مشورت با رئیس دپارتمان انتخاب شده است ، نقش دارد. حداکثر چهار سمینار پیشرفته در مورد جنبه های مربوط به موضوع مطالعه ، و معاینه شفاهی (معادل دو مقاله که هر یک از چهار ماژول تشکیل شده است) مطابق دستورالعمل کتاب مقررات عمومی. مقاله علمی پژوهشی که برای انتشار در ژورنال دانشگاهی مناسب باشد لازم است.