$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ جستجو کنید ‏ برنامه دکترای ارتباطات شرکتی

دکترای یا دکتر در فلسفه، درجه است که پس از اتمام برنامه ای است که اغلب شامل تحقیقات گسترده اعطا شده است. موجود در زمینه های مختلف، این درجه به طور معمول حدود طول می کشد چهار سال برای تکمیل. دکترا در ارتباطات شرکت چیست؟ این… اطلاعات بیشتر

دکترای یا دکتر در فلسفه، درجه است که پس از اتمام برنامه ای است که اغلب شامل تحقیقات گسترده اعطا شده است. موجود در زمینه های مختلف، این درجه به طور معمول حدود طول می کشد چهار سال برای تکمیل.

دکترا در ارتباطات شرکت چیست؟ این برنامه کمک می کند تا دانش آموزان توسعه در عمق دانش و پژوهش مهارت در ارتباطات در سطح شرکت. بعضی از درسها ممکن است شامل قانون ارتباطات و پژوهش، رفتار سازمانی، اخلاق ارتباطات، قانون ارتباطات، و تجزیه و تحلیل داده ها. دانش آموزان ممکن است به تمرکز بر روی مناطق خاص مانند مدیریت رسانه ها و برنامه نویسی، رسانه های اجتماعی، کمپین، و ارتباطات ذینفعان را انتخاب نمایید. دانش آموزان می توانند مهارتهای تحقیقی روش خود را، که می تواند با نقش های حرفه ای در شرایط غیر قابل پیش بینی ارتباطات کمک را بهبود بخشد.

دانش آموزانی که این به نفع درجه تعقیب که در آنها توسعه مهارت های ارتباطی بسیار تخصصی است که می تواند به نفع در انواع شرایط شخصی و حرفه ای است. همچنین ممکن است آنها را برای شغلهای سطح بالا که برای دانش پیشرفته و آموزش و پرورش پاسخ آماده است.

هزینه است که اغلب یک عامل بزرگ در هنگام انتخاب آن مدرسه شرکت کنند. از آنجا که شهریه و هزینه می توانید به طور گسترده ای به دلیل موقعیت و مدرسه شهرت متفاوت است، دانش آموزان به طور کامل باید مدارس تحقیق و آنها را به پیدا کردن در مورد نیازهای مالی خاص. کمک های مالی نیز ممکن است در دسترس در قالب وام، کمک هزینه تحصیلی، کمک های مالی و یا باشد.

دانش آموختگان با مدرک دکترا در شرکت ارتباطات معمولا آماده به کار در انواع مشاغل. بسیاری از مشاغل ممکن است در اطراف انتشار طرح های تجاری، محصولات، و یا کمپین های بازاریابی متمرکز شده است. دانش آموختگان ممکن است انتخاب کنید برای تبدیل شدن به متخصصان روابط عمومی، مصرف کننده مدیران بازاریابی، مدیران مبارزات سیاسی، یا مدیران بینش مصرف کننده.برخی از عناوین شغلی دیگر که فارغ التحصیلان ممکن است واجد شرایط شامل نویسندگان فنی، نویسندگان، سردبیران و معلمان کسب و کار.

اگر شغلی هدف شما این است، شروع به تحقیق در مدارس دکترای در حال حاضر. با استفاده از پایگاه داده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
University of Johannesburg
ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی

دکترای ارتباطات شرکت برای توسعه مهارتهای بسیار تخصصی و عمیق نظری ، حرفه ای و تحقیقاتی در رشته های ارتباطات و ارتباطات شرکت طراحی شده است. ... +

دکترای ارتباطات شرکت برای توسعه مهارتهای بسیار تخصصی و عمیق نظری ، حرفه ای و تحقیقاتی در رشته های ارتباطات و ارتباطات شرکت طراحی شده است. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی