PHDTAHSILAT.COM

‏ مرور کنید ‏ دکترا ارتباطات سمعی و بصری

موجود در زمینه هایی مانند آموزش و پرورش، روانشناسی، و علوم زیستی، دکترا، یا دکتر در فلسفه است، پس از به طور متوسط ​​چهار سال تحقیق و مطالعه تعلق می گیرد. ارائه شده در دانشگاه ها در سراسر جهان، این درجه اغلب نیاز به یک پایان نامه نهایی و یا پایان نامه برای بررسی دقیق.

دانش آموزان ممکن است بدانم، چه یک دکترا در سمعی و بصری ارتباطات است؟ این برنامه فراهم می کند دانش آموزان با مهارت های لازم برای انجام تحقیقات تخصصی در زمینه ارتباطات. بسته به برنامه، دانش آموزان ممکن است تولید، مصرف و گردش خون ارتباط سمعی و بصری به منظور نوشتن پایان نامه دکترای خود را تجزیه و تحلیل. برخی از مناطق که دانش آموزان ممکن است به تحقیقات را انتخاب شامل تلویزیون، ویدئو، رادیو، سینما و رسانه های دیجیتال جدید است. برخی نیز ممکن است در ایجاد ارتباطات سمعی و بصری تمرکز می کنند.

دانش آموزانی که کسب درجه پیشرفته در تعدادی از راه های بهره مند شوند.وجود دارد که اغلب فرصت های شغلی بیشتر در دسترس به آنها، و گاهی اوقات پرداخت بالاتر از برای کسانی که فقط در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد است.

بسیاری از دانش آموزان با هزینه مدرک نگران است. از آنجا که بسیاری از عوامل هستند که تعیین شهریه وجود دارد، دانش آموزان باید نهادهای مختلف تحقیق و پیدا کردن یکی که بودجه خود را منطبق است. برخی از مدارس نیز ارائه کمک هزینه تحصیلی و یا دیگر کمک های مالی برای کمک به پرداخت هزینه برای آموزش و پرورش.

فارغ التحصیلان با این درجه های پیشرفته ممکن است از انواع حرفه های مربوط به ارتباطات را انتخاب نمایید. آنها ممکن است انتخاب کنید به ادامه در قلمرو پژوهش های در حال توسعه پروژه های تحقیقاتی برای شرکت در زمینه تبلیغات، ارتباطات، ارتباطات راه دور، روزنامه نگاری، یا سیاست های ارتباطی است. آنها همچنین ممکن است به عنوان مشاوران برای موسسات خصوصی و دولتی کار کنند و یا کار در دانشگاهیان به عنوان یک محقق و یا استاد.

نگاهی هم به تحقیق و مقایسه مدارس مختلف ارتباطی سمعی و بصری.فروشگاه آنلاین گسترده و آسان برای استفاده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

1نتایج درارتباطات سمعی و بصری Filter

دکترا در ارتباط سمعی و بصری

University of Johannesburg
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها فوریه 2020 آفریقای جنوبی Johannesburg

برنامه مطالعه دکتری شامل یک پایان نامه که باعث می شود به طور داوطلبانه در زمینه سمعی و بصری ارتباطات در یک موضوع در مشورت با دپارتمان رئیس انتخاب شده است. حداکثر چهار سمینارها پیشرفته در جنبه های مربوط به موضوع از مطالعه و در یک آزمون شفاهی (معادل دو مقاله هر کدام شامل چهار ماژول) همانطور که در کتاب عمومی مقررات تجویز مورد نیاز است. مقاله ای پژوهشی است که مناسب برای انتشار در مجله علمی مورد نیاز است.