Filter
دکترا(PhD)
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید ‏ دکترای فلسفه ارتباطات حرفه ای

سود دکترا دانش آموزان با منافع شغلی چشمگیر فراهم می کند. از آن نیاز به سه سال به طور متوسط، شامل فشرده مطالعه و توسعه از پایاننامه. دکترا است که معمولا به بالاترین سطح از موفقیت تحصیلی در هر زمینه در نظر گرفته.

دکترا در ارتباطات حرفه ای چیست؟ این زمینه خاص از مطالعه در اطراف مفهوم از سرعت و با دقت ارتباط با اطلاعات پیچیده متمرکز شده است. این است که معمولا در زمینه محیط کسب و کار را ارائه، و ارتباطات یک مهارت ارزشمند برای واگذاری کارها، تجزیه و تحلیل و ساده عملکرد و نظارت بر عملیات. بسیاری از برنامه های نیز ممکن است شامل مطالعه اعمال کسب و کار به منظور ارائه فارغ التحصیلان درک شرکت از عملیات کسب و کار برای کمک به سمت مدیریت آینده است.

بزرگترین سود که درآمد یک دکترا فراهم می کند افزایش به زندگی حرفه ای خود است.فارغ التحصیلان واجد شرایط برای ورود به پوزیشن های پیشرفته خاصی است که اغلب در دسترس نیست را حرفه ای با درجه سطح تنها پایین تر است. علاوه بر این، زمان کمتر ممکن است لازم باشد برای پیشبرد و حقوق بالاتر را می توان به دست آورد.

بسیاری از عوامل هستند که شهریه و هزینه های مرتبط با درآمد یک دکترای ارتباطات حرفه ای موثر است. این خدمات عبارتند از مدرسه خاص و برنامه ای است که شما را انتخاب کنید، و همچنین به عنوان کشوری که شما در حال مطالعه است.

حرفه ای ترین نمونه که دارندگان مدرک دکترا در رشته ارتباطات حرفه ای می توانید وارد کنید در مدیریت است. این بسیار معمول است برای کارشناسان ارتباطات برای تبدیل شدن به سر گروه، مدیران عملیات، تحلیلگران بازده، مدیران سیستم اطلاعات، یا مدیران روابط عمومی است. آنها با ساخت مطمئن شوید که مشتریان، روزنامه نگاران، و یا کارمندان در همان صفحه به عنوان اهداف بلند مدت شرکت را به وظیفه.برخی از دانش آموزان ارتباط حرفه ای را انتخاب کنید برای ورود به عرصه آموزش و پرورش و استادان ارتباطات حرفه ای تبدیل شده است.

بهترین راه برای شروع کار به سمت دکترای خود را برای پیدا کردن یک برنامه ای است که نیازهای خودتان است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درارتباطات حرفه ای

IUMW - International University of Malaya-Wales

تحقیق در برنامه دکترا، یک بررسی عمیق از مسائل مربوط به تحقیقات خاص مربوط به یک رشته ارتباطی حرفه ای با هدف افزایش و کمک به دانش جدید در آن رشته است. ... [+]

در IUMW ، کسب و کار اصلی ما این است که شما را با کیفیت و آموزش مرتبط در سطح جهانی در ارتباطات حرفه ای. برنامه دکترای فلسفه ما با هدف آمادگی دانشجویان برای حرفه ای به عنوان یک آکادمیک یا محقق در بخش دولتی یا خصوصی است. این نشانه ای از دانش تخصصی، قدرت و فرصت های بی حد و حصر است. انتظار می رود که دانش آموزان پایه های روش شناختی قوی و نظری را داشته باشند و بتوانند تحقیق خود را نسبتا مستقل انجام دهند.... [-]

مالزی Kuala Lumpur
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی