PHDSTUDIES

‏ ملاحظه کنید 2‏ برنامه دکترا اتوماسیون

یک برنامه دکترا بر افزایش تسلط یک موضوع خاص تمرکز دارد. افرادی که چنین مدرک تحصیلی دریافت می کنند، پایان نامه خود را در یک منطقه انتخابی تکمیل کرده اند و برای انجام این کار، تحقیق کاملا اصلی انجام می شود.

PhD در اتوماسیون چیست؟ در این برنامه، شرکت کنندگان می توانند تحقیقات خود را در محیط های مختلف تحریک کننده، از جمله آزمایشگاه های پیشرفته در صنایع مانند بیومیمتری، زیستی رباتیک، پروتز و نانو تکنولوژی انجام دهند. در طول تحقیقات خود، شرکت کنندگان ممکن است تحقیق نوآورانه و اصلی را توسعه دهند، که بعدها ممکن است در مقاله یا مجله بررسی شده و منتشر شده توسط آنها بررسی شود. افراد ممکن است با توانایی تجزیه و تحلیل، بررسی و حل مسائل پیچیده مجهز شوند، زیرا آنها مربوط به طراحی و توسعه سیستم ها و اجزای کاربردی برای کاربرد های پزشکی هستند.

افرادی که از این برنامه فارغ التحصیل می شوند، ممکن است تعدادی از مهارت های مطلوب و بین رشته ای را شامل می شوند، اما نه تنها به توانایی عمیق تحلیل مسائل مختلف، توانایی حل مسئله راهبردی و درک نظری مشکلات پیچیده. هر یک از این خصوصیات ممکن است در مطالعات و زندگی بیشتر به آنها کمک کند.

هزینه یک دکترا بستگی به تعدادی از عوامل، از جمله محل مدرسه و برنامه است. یک فرد باید قبل از درخواست مشاوره ای در مورد هزینه ها داشته باشد.

فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است در برخی زمینه های هیجان انگیز، از جمله تحقیق و توسعه، خودرو، مهندسی، زیست پزشکی، داروسازی، تولید دستگاه های پزشکی، انرژی و دولت، موفق شوند. آنها ممکن است به توسعه دهندگان نرم افزار، مهندسان روباتیک، مهندسین فروش، اپراتورها یا تکنسین های الکترومکانیکی تبدیل شوند. افراد در موقعیت انتخابی خود می توانند به سازمان ها کمک کنند تا فرایندها و روش های لازم را برای مهندسی و ساخت سریع تر و کارآمد تر طراحی کنند. آنها ممکن است روزانه تحقیق کنند و گزارشات دقیق را برای مهندسان ارائه دهند.

بسیاری از موسسات یک دکترا در اتوماسیون را ارائه می دهند، اما در صورتی که یک فرد در نهایت درجه خود را بدست آورد، همه بستگی به مکان، بودجه و محدودیت های زمانی دارد. دوره های آنلاین بیشتر انعطاف پذیری را ارائه می دهند، و آنها را برای افراد مناسب کار مناسب می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج دراتوماسیون Filter

دکترای رباتیک و سیستم های خودمختار

The Hong Kong University of Science and Technology
دکترا(PhD)
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

رباتیک یک شاخه فرا رشته ای از مهندسی و علوم است که به طراحی ، ساخت ، بهره برداری و استفاده از ربات ها و همچنین سیستم های رایانه ای برای کنترل ، بازخورد حسی و پردازش اطلاعات می ...

اطلاعات بیشتر

برنامه دکترا در فرایند، انرژی و مهندسی اتوماسیون

University College of Southeast Norway
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
6 ترم ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این دکترا مربوط به زمینه های فن آوری فرآیند، تکنولوژی محیط زیست و مهندسی سیبرنتیک، با برنامه های کاربردی مربوطه در زمینه سیستم های پردازش و انرژی فنی و صنعتی است. ...

اطلاعات بیشتر