PHDTAHSILAT.COM

‏ ببینید برنامه های PhD پاره وقت را آموزش سیدنی کانادا 2019‏

مدرک دکترای فلسفه، دکتری کوتاه مرتبه علمی پیشرفته به دست آورده در زمینه های مختلف، به این مفهوم منافع عمده و دستاوردهای در پژوهش است.

در معنا و مفهوم بسیط خود، آموزش را می توان به صورت هرگونه تجربه سازنده که به گونه ای بر فرد تاثیرگذار است، تعریف نمود. در نتیجه آموزش می تواند بر نحوه تفکر، احساس و عمل فرد یا دانشجو تاثیرگذار باشد. تعلیم و آموزگری یک اصطلاح مهم در آموزش است که به روش تدریس اشاره دارد.  

کانادایی ها قرار اهمیت زیادی در یادگیری و توسعه داده اند یک سیستم آموزش و پرورش درجه اول با استانداردهای بالا. نه تنها کانادا ارائه امن، محیط زیست پاک، اما از آن شده است به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین مکان های جهان به لحاظ کیفیت زندگی توسط سازمان ملل متحد زندگی می کنند قرار گرفت.

معمولا به عنوان پایتخت فرهنگی کانادا اشاره. تندر خلیج منطقه افسانه مطالعات خود را، و در همان زمان احساس در خانه. تقریبا تمام فرهنگ ها در اینجا هستند، بنابراین، با پیوستن به موسسات آموزش عالی در شهرستان ها، حتی اگر شما یک خارجی تعالی خواهد خواهد شد، محتمل ترین نتیجه است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید و دوره های دکترا پاره وقت را آموزش سیدنی در کانادا 2019‏

1نتایج درآموزش, Thunder Bay Filter

دکترای آموزش و پرورش

University of Windsor, Graduate
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 کانادا Windsor Thunder Bay + {تعداد} بیشتر

از طریق سه رشته، شناخت و یادگیری، رهبری آموزشی و مطالعات سیاست، و اجتماعی / فرهنگی / زمینه های سیاسی آموزش و پرورش، دکتری مشترک در مطالعات آموزشی برنامه با هدف ترویج دانشگاهی و علمی و تولید دانش جدید در چارچوب یک فرهنگ پژوهش است.