close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ PhD آموزش عالی

دانش آموزانی که به سمت یک دکترا مشغول به کار هستند، در حال پیشرفت ترین درجه در یک دانشگاه هستند. این دوره ها به طور کامل چندین سال طول می کشد تا ترکیبی از دوره های آموزشی، تحقیق و نوشتن را تکمیل کند. دکترای تحصیلات عالی چیس… اطلاعات بیشتر

دانش آموزانی که به سمت یک دکترا مشغول به کار هستند، در حال پیشرفت ترین درجه در یک دانشگاه هستند. این دوره ها به طور کامل چندین سال طول می کشد تا ترکیبی از دوره های آموزشی، تحقیق و نوشتن را تکمیل کند.

دکترای تحصیلات عالی چیست؟ این سطوح ابعاد علمی و اداری کالج ها و دانشگاه ها را به هم متصل می کند. فارغ التحصیلان می توانند روش های پذیرش و استانداردهای عملیاتی را برای تعیین نحوه دستیابی به نتایج بهتر برای دانش آموزان و معلمان ارزیابی کنند. دانش آموزان ممکن است برنامه های درسی اصلی و الزامات عمومی را تجزیه و تحلیل کند یا اثربخشی بودجه های اداری یا برنامه های آموزشی را تعیین کنند.

درک دقیق تر از آموزش عالی می تواند به دانش آموزان کمک کند و از آموزش خود بیشتر بهره مند شوند. مهارت های تحقیق، تحلیل و نوشتن انضباطی که فارغ التحصیلان در طی یک دوره دکترا توسعه می یابند، به طیف گسترده ای از حرفه ها می پردازند و به طور کلی توانایی های حل مسئله را بهبود می بخشد.

قیمت یک دکترا متفاوت است بر اساس اینکه در آن مدرسه قرار گرفته است و مقدار زمان لازم برای تکمیل تمام الزامات، که ممکن است از سه تا شش سال متغیر باشد. دانش آموزان ممکن است بخواهند به منابع داخلی و خارجی منابع مالی نگاه کنند.

یک دکترا در تحصیلات عالی می تواند فارغ التحصیلان را برای تبدیل شدن به مدیران دانشگاه ها یا دانشگاه ها به منظور ایجاد برنامه هایی برای موسسه به طور کلی آماده کند. صاحب نظران دارای مجوز برای تبدیل شدن به دانشکده هستند. یک دکترا در آموزش عالی می تواند فارغ التحصیلان را برای ارائه حرفه ای به عنوان مشاوران با نهادهای مختلف در زمینه تست و توسعه برنامه درسی یا با مشتریان فردی به دنبال بهترین گزینه ها برای ادامه تحصیل خود آماده کند.

ایده خوبی است که برنامه های PhD ارائه شده در مدارس مختلف را بیاموزید. شما ممکن است بخواهید در مورد اینکه آیا می خواهید در یک دانشگاه در یک مکان خاص شرکت کنید یا برنامه ی آنلاین را ترجیح می دهید بررسی کنید. هر دو رویکرد دارای مزایا و هزینه هستند، بنابراین برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Cardinal Stritch University
میلواکی, آمریکا

دکترا در رهبری برای پیشرفت آموزش و خدمات در آموزش عالی (Ed.D. یا دکترا) آماده خواهد کرد که شما به سهم قابل توجهی را به سازمان شما و به شما کمک خواهد رهبر تحول گرا در آموزش عال ... +

دکترا در رهبری برای پیشرفت آموزش و خدمات در آموزش عالی (Ed.D. یا دکترا) آماده خواهد کرد که شما به سهم قابل توجهی را به سازمان شما و به شما کمک خواهد رهبر تحول گرا در آموزش عالی است. -
دکترا(PhD) دکترای آموزش
پاره وقت
6 ترم ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی