برنامه های PhD

PhD یا دکترا یک درجه تحصیلی پس از کارشناسی ارشد است که از سوی دانشگاهها اعطا می شود. این درجه بالاترین درجه تحصیلی در یک رشته تحصیلی است.

تکمیل برنامه PhD می تواند به چشم اندازهای بهتر شغلی منتهی شود. به ویژه برای افراد شاغلی که به رهبری، تدریس آکادمیک، مشاوره، تحقیق و پژوهش و کارآفرینی علاقمند هستند، درجه PhD می تواند مزیت مورد توجه و یا صلاحیت مورد نظر تلقی گردد.

بسیاری از دانشگاههای سرتاسر جهان برنامه های تحصیلی PhD را ارائه می نمایند. معمولاً طی این دوره دانشجویان در یک رشته تحصیلی مانند بازرگانی، مهندسی، علوم طبیعی، پزشکی، توسعه پایدار، هنر، علوم اجتماعی، علوم انسانی و غیره تخصص کسب می نمایند.

تنوع برنامه های متعدد PhD بسیار وسیع است - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با مروری بر دوره های پرطرفدار PhD که در ذیل آمده است، آغاز کنید.

دوره های دکترای تازه اضافه شده

Grand Canyon University

Ph.D. در روانشناسی عمومی با تاکید در روانشناسی عملکرد

آگوست 15, 2018
دکتر روانشناسی Grand Canyon University (Ph.D.) در برنامه روانشناسی عمومی مجموعه ای گسترده از دوره های ارائه می دهد که درک اقدامات انسان در گذشته و حال را افزایش می دهد.

Lingnan University

دکتر مطالعات سیاست

آگوست 15, 2018
مسکن، آموزش و پرورش، پیری، سلامت، رفاه و فقر، بعضی از مسائل مهم اجتماعی است که مربوط به هنگ کنگ و سایر شهرهای بزرگ جهان است. در نتیجه، در مطالعات پیشرفته و تجزیه و تحلیل سیاست های مربوط به اجتماعی، توجه بیشتری به خود جلب می شود. بنابراین، به عنوان یکی از مدرنترین دانشگاه های لیبرال هنر، لینگن یک برنامه دکترا مطالعات سیاسی (DPS)، اولین نوع خود را در منط… [+]قه بزرگ چین، راه اندازی کرده است. [-]

King Abdullah University of Science and Technology

Ph.D. در منابع انرژی و مهندسی نفت

آگوست 13, 2018
برنامه علمی مهندسی منابع نفت و نفت، برای Ph.D. دانش آموزان، بر توصیف مدرن مخزن، مهندسی و مدیریت متمرکز است. دانش آموزان در این برنامه آموزش گسترده ای را در زمینه مفاهیم علمی و ترمودینامیک، زمین شناسی، مشخصات ژئوفیزیکی و مهندسی مخزن دریافت می کنند. دانشجویان ما در فعالیت های پژوهشی علمی شرکت می کنند که ممکن است شامل تجزیه و تحلیل ریاضی، مدل سازی محاسباتی، ت… [+]حقیقات تجربی و / یا مطالعات میدانی باشد. نامزدها بر روی پژوهش های اصلی تمرکز می کنند تا مرزهای دانش را ارتقا دهند. [-]