برنامه های PhD

PhD یا دکترا یک درجه تحصیلی پس از کارشناسی ارشد است که از سوی دانشگاهها اعطا می شود. این درجه بالاترین درجه تحصیلی در یک رشته تحصیلی است.

تکمیل برنامه PhD می تواند به چشم اندازهای بهتر شغلی منتهی شود. به ویژه برای افراد شاغلی که به رهبری، تدریس آکادمیک، مشاوره، تحقیق و پژوهش و کارآفرینی علاقمند هستند، درجه PhD می تواند مزیت مورد توجه و یا صلاحیت مورد نظر تلقی گردد.

بسیاری از دانشگاههای سرتاسر جهان برنامه های تحصیلی PhD را ارائه می نمایند. معمولاً طی این دوره دانشجویان در یک رشته تحصیلی مانند بازرگانی، مهندسی، علوم طبیعی، پزشکی، توسعه پایدار، هنر، علوم اجتماعی، علوم انسانی و غیره تخصص کسب می نمایند.

تنوع برنامه های متعدد PhD بسیار وسیع است - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با مروری بر دوره های پرطرفدار PhD که در ذیل آمده است، آغاز کنید.

دوره های دکترای تازه اضافه شده

SOAS University of London

Mphil / Phd اقتصاد توسعه

اکتبر 18, 2017
PhD در اقتصاد توسعه، درجه پژوهشی ارائه شده توسط وزارت اقتصاد است و همچنین بخشی از مسیر PhD، "توسعه بین المللی"، در شركت مشاركتی آموزش و پرورش بلومبوری است. این دومین یکی از چند مرکز است که توسط شورای تحقیقات اقتصادی و اجتماعی انگلستان (ESRC) به رسمیت شناخته شده است، در نتیجه حمایت مالی و به خصوص کمک های فردی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا دریا… [+]فت می شود. این مسیر دکترا برای متقاضیان واجد شرایط دریافت یا دریافت بودجه ESRC است یا خیر، و دانشجویان با بودجه ESRC انتظار می رود که اقلیت کوچکی را تشکیل دهند. متقاضیان موفق در رشته MPhil / PhD در اقتصاد توسعه معمولا دارای مدرک کارشناسی ارشد خوب در یک موضوع مربوطه هستند اگر مستقیما به مسیر MPhil / PhD وارد شوند، هرچند هر متقاضی بر اساس شایستگی ها از جمله کار و دیگر تجربه ها ارزیابی می شود. [-]


Institute of Development Studies

PhD توسط تحقیقات

اکتبر 13, 2017
IDS مرکز مهمی در مطالعات توسعه بین المللی است که بیش از 50 دانشجوی محقق را در زمینه موضوعات تحقیقاتی در بسیاری از نقاط آسیا، آفریقا، بالکان، آمریکای لاتین و خاورمیانه فعالیت می کند.