برنامه های PhD

PhD یا دکترا یک درجه تحصیلی پس از کارشناسی ارشد است که از سوی دانشگاهها اعطا می شود. این درجه بالاترین درجه تحصیلی در یک رشته تحصیلی است.

تکمیل برنامه PhD می تواند به چشم اندازهای بهتر شغلی منتهی شود. به ویژه برای افراد شاغلی که به رهبری، تدریس آکادمیک، مشاوره، تحقیق و پژوهش و کارآفرینی علاقمند هستند، درجه PhD می تواند مزیت مورد توجه و یا صلاحیت مورد نظر تلقی گردد.

بسیاری از دانشگاههای سرتاسر جهان برنامه های تحصیلی PhD را ارائه می نمایند. معمولاً طی این دوره دانشجویان در یک رشته تحصیلی مانند بازرگانی، مهندسی، علوم طبیعی، پزشکی، توسعه پایدار، هنر، علوم اجتماعی، علوم انسانی و غیره تخصص کسب می نمایند.

تنوع برنامه های متعدد PhD بسیار وسیع است - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با مروری بر دوره های پرطرفدار PhD که در ذیل آمده است، آغاز کنید.

دوره های دکترای تازه اضافه شده

Pan-European University

دکتر فلسفه در روانشناسی علمی

می 25, 2018
دانشکده روانشناسی در سال 2011 تأسیس شد و جوانترین تمام دانشکده های PEU است.

Regent’s University London

DPsych مشاوره روانشناسی

می 11, 2018
برنامه DPsych با هدف توسعه روانشناسان و محققان حرفه ای با مهارت و رفلسی، که سهم ارزشمندی را در این حرفه در داخل و خارج اتاق مشاوره ایجاد می کند.

Concordia University Chicago

تأیید سرپرست ایلینویز

می 3, 2018
برنامه تأیید سرپرست شامل هفت دوره (هشت هفته طول و چهره به چهره) و سه تجارب مبتنی بر کارآموزی (شانزده هفته در هر دوره) که از الزامات دولت ایلینویز برای تایید سرپرستی IL برخوردار است.