دکترای هواپیمایی

عمومی

شرح برنامه

دکتری دانشجویان علوم هوانوردی در دانشگاه سن لوئیس قبل از تعیین زمان امتحان مقدماتی ، تمرکز خود را در موضوعات مربوط به این دوره می گذرانند و آمادگی کلی برای تحقیقات فارغ التحصیل را ارزیابی می کنند. دانش آموزان پس از موفقیت در امتحان واجد شرایط ، طرح پیشنهادی برای پایان نامه را با نظارت مربی تحقیق تهیه می کنند. سپس دانشجویان پیشنهاد پایان نامه را ارائه و دفاع می کنند. دانشجویان پس از انجام تحقیق و نگارش پایان نامه ، در یک مجمع عمومی و سپس به صورت خصوصی به کمیته ، از پایان نامه دفاع می کنند.

اصول برنامه درسی

دانشجویان با مشاور و دکتری خود همکاری خواهند کرد. کمیته تعیین تکالیف خاص برای تکمیل برنامه. دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد مناسب هستند ، می توانند حداکثر 27 اعتبار از دوره های مربوط به دوره کارشناسی ارشد مرتبط با دانشگاه ، اما پایان نامه یا اعتبار پروژه را در 63 اعتبار مورد نیاز برای دکتری درج کنند. درجه.

شغل

فارغ التحصیلان دکتری. در علوم هوانوردی منحصر به فرد برای انجام تحقیقات مرتبط با حمل و نقل هوایی در دانشگاه ها ، دولت و صنعت واجد شرایط هستند.

نتایج یادگیری

 1. فارغ التحصیلان می توانند ادبیات مربوطه یا کمکهای علمی را در زمینه (های) تحصیلی ارزیابی کنند.
 2. فارغ التحصیلان می توانند شیوه های اصلی ، نظریه ها یا روش های تحقیق را در زمینه (های) مطالعه بکار گیرند.
 3. فارغ التحصیلان می توانند دانش خود را از زمینه (های) تحصیلی به کار گیرند تا مشکلات موجود در زمینه های وسیع تر را برطرف کنند.
 4. فارغ التحصیلان قادر خواهند بود استدلالها یا توضیحات را برای مخاطب انضباطی یا حرفه ای و برای مخاطبان عام ، به دو صورت شفاهی و کتبی بیان کنند.
 5. فارغ التحصیلان می توانند شواهدی از یکپارچگی علمی و / یا حرفه ای در زمینه تحصیلی ارائه دهند.دن لوهار / Unsplash

شرایط پذیرش

بیشتر دانشجویان پذیرفته شده معیارهای زیر را دارند:

 • نمره کمی GRE از 650 (سیستم درجه بندی قدیمی) یا بیشتر از 150 (سیستم درجه بندی جدید) بیشتر است.
 • معدل کارشناسی ارشد حداقل 3.0.
 • یک دوره کارشناسی ارشد چهار ساله در رشته هوانوردی یا رشته مربوطه برنامه تحصیلات تکمیلی مورد نظر.

درخواست مورد نیاز

 • فرم درخواست و هزینه آنلاین.
 • رونوشت (های) رسمی کلیه مدارک قبلی.
 • سه نامه توصیه (ترجیحاً از مربیان اخیر).
 • نمرات GRE
 • Curriculum vitae / résumé.
 • بیانیه هدف حرفه ای.

الزامات دانشجویان بین المللی

کلیه قوانین و مقررات پذیرش دانشجویان داخلی برای دانشجویان بین المللی به همراه موارد زیر اعمال می شود:

 • مهارت زبان انگلیسی را نشان دهید.
 • اثبات پشتیبانی مالی باید شامل موارد زیر باشد:
  • نامه حمایت مالی از شخص (های) یا سازمان حمایت مالی بودجه زمان در دانشگاه سنت لوئیس.
  • نامه ای از طرف بانک حمایت کننده تأیید شده مبنی بر وجود وجوه موجود و برای مدت تحصیل در دانشگاه چنین خواهد بود.
 • سوابق تحصیلی ، در ترجمه انگلیسی ، دانشجویانی که در خارج از ایالات متحده تحصیلات تکمیلی را گذرانده اند ، باید دوره های گرفته شده و / یا سخنرانی های شرکت شده ، کار آزمایشگاهی عملی ، حداکثر و حداقل نمرات قابل دستیابی ، نمرات کسب شده یا نتایج همه را شامل شوند. امتحانات ترم و هرگونه افتخار و مدرک دریافت شده متن WES و ECE پذیرفته می شوند.

مهلت درخواست و دستیاری

این بخش فقط در حال بررسی برنامه های کاربردی ترم پاییز است. برای اینکه برای ثبت نام در ترم پاییز در نظر گرفته شود ، دانشجویان باید مدارک درخواست خود را تا تاریخ 31 ماه مه ارسال کنند.

دانشجویان پذیرفته شده که می خواهند برای دستیاری در رشته های دستیاری در نظر گرفته شوند ، باید تا اول مارس درخواست جداگانه ای برای بررسی کمک هزینه ارائه دهند.

روند بررسی

پس از دریافت کلیه مطالب و تکمیل برنامه آنلاین ، این برنامه توسط دفتر کالج و تحصیلات تکمیلی کالج پارک قبل از ارسال به وزارت علوم هوانوردی جهت توصیه بررسی می شود. تصمیم نهایی توسط مدیر برنامه های فارغ التحصیل پاركس گرفته شده است.

تصمیم گیری در مورد پذیرش با توجه به سوابق و تجربه تحصیلی دانش آموزان انجام می شود. برنامه ها پس از اتمام بررسی می شوند و تصمیم گیری ها عموماً طی چند هفته انجام می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded as America's first federally certified school of aviation, Saint Louis University’s Parks College of Engineering, Aviation and Technology have forged a path of innovation in all the discipline ... اطلاعات بیشتر

Founded as America's first federally certified school of aviation, Saint Louis University’s Parks College of Engineering, Aviation and Technology have forged a path of innovation in all the disciplines we serve. From robots to rockets and everything in between, we’ve developed future-focused programs to address the current and future needs of the profession and society. اطلاعات محدود