دکترای هنرهای دیجیتال

عمومی

شرح برنامه

قدرت ویژه در طراحی و توسعه وب، از جمله تجارت الکترونیک، یادگیری الکترونیکی، سلامت الکترونیک، وجود دارد. و گروه تجربه قابل توجهی در طراحی تعامل (به عنوان مثال قابلیت استفاده و قابلیت دسترسی)، محاسبات اجتماعی (به عنوان مثال شبکه های اجتماعی، ارتباطات متصل به کامپیوتر)، فناوری های تلفن همراه (مانند آی فون)، دنیای مجازی (به عنوان مثال Second Life) و بازی های ویدئویی . در زمینه رسانه های مبتنی بر زمان، این گروه علاقمند به ضبط و ویرایش فیلم های دیجیتال و دستکاری در تکنیک های مدل سازی 3D به طور کامل متحرک است که در بازی ها و فیلم های مورد استفاده قرار می گیرد.

پشتیبانی تحصیلی

منابع تحصیلات تکمیلی
دانشجویان تحقیق در رسانه های دیجیتال در یک استودیوی اختصاصی و پیشرفته، با مجهز به ایستگاه های کاری MAC و PC کار می کنند و نرم افزار استاندارد صنعت را اجرا می کنند. استودیو عکاسی و استودیوی تولید با صفحه نمایش سبز و امکانات ضبط حرکت وجود دارد. این مدرسه همچنین دارای یک اسکنر 3D بدن - یکی از تنها دو انگلستان است.
حمایت کردن
به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، شما بخشی از یک جامعه تحقیقاتی پرطرفدار هستید و از طریق برنامه گسترده ای نظارت فردی، سمینارهای تخصصی تخصصی، برنامه های آموزش مهارت های عمومی و کلیه بخش های عمومی، معمولا با سخنرانان خارجی دریافت می کنید. ما شما را تشویق می کنیم که در کنفرانس های بزرگ خود شرکت کنید و کار خود را ارائه دهید و همچنین در کنفرانس ها و برنامه های سمینار داخلی شرکت کنید.

زمینه های تحقیقاتی

تعاملات هوشمند

گروه تعاملات هوشمند دارای منافع در همه جنبه های مهندسی اطلاعات و تعاملات انسان و ماشین است. این در سال 2014 توسط ادغام گروه تحقیقاتی تصویر و اطلاعات و گروه تحقیقات رسانه های دیجیتال تشکیل شده است.

این گروه برای کار خود در تعدادی از زمینه های کاربردی کلیدی، شهرت جهانی دارد. این شامل پردازش تصویر و دید، تشخیص الگو، طراحی تعامل، محاسبات اجتماعی، همه جا و تلفن همراه با طیف وسیعی از برنامه های کاربردی در امنیت و بیومتریک، مراقبت های بهداشتی، آموزش الکترونیکی، بازی های کامپیوتری، فیلم های دیجیتال و انیمیشن است.

 • محاسبات اجتماعی و مؤثر
 • رباتیک کمک کننده و تعامل انسان و ربات
 • اینترفیس مغز و کامپیوتر
 • موبایل، همه جا و همه جا رایانه
 • شبکه های سنسور و تجزیه و تحلیل داده ها
 • بیومتریک و فن آوری های قانونی
 • مدل های رفتاری برای امنیت
 • امنیت سیستم توزیع شده (ابر رایانه، اینترنت چیزها)
 • تشخیص الگوی پیشرفته (تصویربرداری پزشکی، تشخیص سند و دست خط، بیومتریک حیوانات)
 • انیمیشن کامپیوتری، طراحی بازی و تکنولوژی های بازی
 • واقعیت مجازی و افزوده شده
 • هنرهای دیجیتال، روایت های مجازی.


شغل

ما برنامه های خود را با تعدادی از سازمان های صنعتی توسعه داده ایم، به این معنی که دانش آموزان موفق در جایگاه ویژه ای برای ایجاد یک حرفه دراز مدت در این رشته مهم هستند. شما مهارت ها و توانایی هایی را که کارفرمایان دنبال می کنند، از جمله حل مسئله، تفکر مستقل، نوشتن گزارش، مدیریت زمان، مهارت های رهبری، کار تیمی و ارتباط خوب، توسعه می دهند.

کنت یک رکورد عالی برای اشتغال به تحصیلات تکمیلی دارد: بیش از 96٪ دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما که در سال 2015 فارغ التحصیل شده اند شش ماه فرصت شغلی یا فرصت تحصیل بیشتری را پیدا کرده اند.

با تکیه بر موفقیت کنت به عنوان موسسه پیشرو در زمینه مشاغل دانشجویی، ما فرصت های فراوانی برای به دست آوردن تجربه ارزشمند و توسعه مهارت ها و توانایی های خاص که ارزش های کارفرمایان را داریم، ارائه می کنیم.

شرایط ورود

A 2.2 یا مدرک کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد با توجه یا بالاتر در یک محاسبات، چند رسانه ای و هنرهای دیجیتال و یا یک موضوع طراحی مربوطه.

تمام متقاضیان به صورت فردی و مدارک اضافی در نظر گرفته می شوند و در هنگام رسیدگی به درخواست ها، مدارک و تجربه حرفه ای نیز در نظر گرفته می شود.

دانش آموزان بین المللی

لطفا وبسایت دانشجویان بین المللی خود را برای شرایط ورود به کشور و سایر اطلاعات مربوط به کشور خود ببینید.

شرایط ورود به زبان انگلیسی

دانشگاه نیاز به تمام زبانهای غیر زبان انگلیسی از زبان انگلیسی دارد تا قبل از شروع یک مدرک کارشناسی ارشد به حداقل استانداردهای مهارت در زبان انگلیسی نوشته شده و گفتاری صحبت کند. بعضی از افراد نیاز به یک سطح بالاتری دارند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The School of Engineering and Digital Arts has an excellent reputation for both its teaching and research.

The School of Engineering and Digital Arts has an excellent reputation for both its teaching and research. اطلاعات محدود