توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه تحصیلات تکمیلی فرصت هایی برای توسعه حرفه ای در قالب هایی مانند: دوره های آموزشی برای ارتقاء مهارت های فنی در زمینه های مهندسی مکانیک فراهم می کند؛ آموزش از طریق تجربیات مختلف در طراحی، توسعه، تحقیق، آزمایش، و / یا تجزیه و تحلیل در تلاش های مشترک با هیئت علمی و همسالان؛ دوره های تخصصی تحصیلی برای ورود به عرصه های کاری مرتبط با رشته مهندسی مکانیک؛ آموزش فردی تحت نظارت دانشکده؛ و دوره های آموزشی حمایتی برای برنامه های منجر به حرفه ای که نیاز به مهارت های بین رشته ای دارند.

یک دانش آموز با کمک یک مشاور علمی برنامه ای را برای برنامه ای فراهم می کند که با منافع فنی اش و تسهیلات موجود و ارائه دوره های آموزشی سازگار باشد. به طور معمول، برنامه ها به صورت زیر طبقه بندی می شوند:

 • علوم ترمیمی
 • علوم سیالات
 • طراحی و ساخت مکانیک
 • مکانیک جامد و سازه
 • کنترل و سیستم ها


مقررات و دوره ها

نیاز به زبان خارجی برای Ph.D. درجه.

MS-Ph.D. پیگیری دانش آموزان

برای دستیابی به هدف آموزشی از پیش زمینه فنی گسترده در مهندسی مکانیک، انتظار می رود که هر دانش آموز کورس آموزشی کافی برای کسب دانش عمیق در حداقل دو بخش مهندسی مکانیک داشته باشد. دانش آموزانی که زمینه را در زمینه ای غیر از مهندسی مکانیک می دانند، نیازهای کلیدی Master of Science را برآورده می کنند. توجه داشته باشید که ثبت نام در دوره های انتخابی خارج از بخش مهندسی مکانیک و هوا فضا نیاز به قبول قبیله مشاور مهندسی مکانیک و ریاست کمیته دانشجویی دارد. در غیر این صورت، به الزامات فارغ التحصیلی نمی رسد. برنامه مدرک دکترا شامل حداقل 24 ساعت اعتبار ساعتی از دوره های کارشناسی ارشد است که علاوه بر 9 ساعت پایان نامه و 2 ساعت سمینار و نیاز به تکمیل موفقیت آمیز موارد زیر است:

 1. سه دوره اصلی (9 ساعت اعتبار) از حداقل دو منطقه مختلف، همانطور که در زیر ذکر شده است:
  • علوم ترمیمی: هدایت حرارتی ME 5316، ME 5317 حرارت انتقال حرارت، ME 5318 انتقال حرارت شعاعی، ME 5321 ترمودینامیک پیشرفته کلاسیک
  • علم سیالات: ME 5313 Fluid Dynamics، ME 5342 Advanced Dynamics I، ME 5344 Fluid Viscos
  • طراحی، مکانیک و ساخت: ME 5310 روش های محدود عنصر، ME 5337 معرفی رباتیک، ME 5339 جنبه های ساختاری طراحی
  • کنترل و سیستم: ME 5303 روش های کلاسیک سیستم های کنترل تجزیه و تحلیل و سنتز، ME 5305 مدل های پویا سیستم، ME 5341 قطعات سیستم های کنترل.
 2. یک دوره اضافی (3 ساعت اعتباری) در سطح تحصیلات تکمیلی در یکی از حوزه های وسیع مهندسی مکانیک خارج از محدوده تخصصی دانشجویان. یک دوره هسته نیز برای پذیرش این الزام قابل قبول است.
 3. سه دوره اضافی (9 ساعت اعتبار) در محدوده اصلی پژوهش دانش آموزان
 4. یک دوره (3 ساعت اعتبار) از تجزیه و تحلیل مهندسی (ME 5331، 5332، یا دیگر دوره های ریاضیات تایید شده).
 5. دو ساعت اعتباری سمینار
 6. 9 ساعت اعتبار (ME 6999) برای پایان نامه.

الزامات نهایی دوره توسط کمیته نظارت دانشجویی تعیین می شود. علاوه بر این، قبل از اینکه مدرک Ph.D. درجه: آزمون تشخیصی، امتحان جامع و آزمون نهایی (یا آزمون پایان نامه).

یک معاینه واجد شرایط برای MS به Ph.D. دانش آموزان مسیر را قبل از شروع ترم دوم دوم دانش آموزان اداره می کنند. معاینه تشخیصی آزمون دانش بنیادی در دو حوزه فنی مهندسی مکانیک است. دانش آموز و مشاور تحقیق دانشجویی به طور مشترک مناطق فنی را از پنج مورد زیر انتخاب می کنند: (1) علم حرارتی، (2) علوم مایع، (3) طراحی و ساخت مکانیک، (4) مکانیک جامد و سازه ها، و (5) کنترل و سیستم ها. موضوعات امتحان در زمینه های فنی در رشته مهندسی مکانیک Ph.D. جداول امتحان تشخیصی معاینه تشخیصی به طور معمول دو بار در هفته در هفته قبل از شروع دوره پاییز و / یا ترمهای بهار ارائه می شود. دانشجویانی که در معرض آزمایشات تشخیصی قرار می گیرند باید قبل و بعد از وسط ترم قبل از زمان برنامه ریزی امتحان، به مشاور متخصص مهندسی مکانیک اطلاع دهند و با مشاور متخصص مهندسی مکانیک در آن زمان مشورت کنند و محل معاینه تشخیصی

پس از اتمام موفقیت آمیز تمام مراحل معاینه تشخیصی و قبل از کار تحقیق دانشجویی برای پایان نامه، یک معاینه جامع برای دانش آموز انجام خواهد شد. معاینه جامع برای تعیین اینکه آیا دانش آموز دارای زمینه و تخصص لازم برای تحقیق پایان نامه است و یا اگر دانش آموز می تواند سازماندهی و انجام تحقیق مورد استفاده قرار گیرد. یک متقاضی باید این معاینه را به تصویب برساند تا نامزد دریافت جایزه دکترای علمی شود. درجه.

دانش آموز باید حداقل سه ساعت دوره ریاست محصل (ME 6399-6999) یا دوره های تحقیقاتی (ME 6397-6999) هر ترم هر ساله که در آن دانشجو به طور فعال در تهیه یا تحقیق پایان نامه مشغول به تحصیل است، صرف نظر از اینکه دانشجو باید در من ثبت نام کند 6999 در ترم فارغ التحصیلی.

دانش آموز باید بلافاصله پس از اتمام معاینه جامع، درخواست اعطای برنامه و برنامه نهایی کار را به کمیته مهندسی مکانیک مطالعات تحصیلی ارائه دهد. برای پاسخگویی به این الزامات، کارآموزی برای مدرک کارشناسی ارشد در این موسسه مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، دوره های ذکر شده برای مدرک کارشناسی ارشد یا هر درجه دیگر نمی تواند به عنوان نیاز دوره واقعی در برنامه نهایی کار ذکر شده است. کار انتقال در برنامه های دکترا پذیرفته نمی شود؛ با این حال، چنین دوره هایی ممکن است مبنایی برای لغو برخی از الزامات دوره باشد.

دانش آموز حداقل دو هفته قبل از دفاع باید تقاضای فرم دفاع از دبیرستان را با مدرک کارشناسی ارایه دهد. در همان زمان، دانشجویان نیز باید اعلان اعضای جامعه دانشگاهی را با ارسال اعضای هیئت مدیره در تابلوهای اعلانات اداری و با ارائه یک بیانیه الکترونیکی به مشاور مهندسی مکانیک مهندسی که در صفحه وب اداره می شود، نشان می دهد ( عنوان، خلاصه، مشاور، زمان و مکان) امتحان. تصویب پایان نامه توسط اعضای کمیته استاد مورد نیاز است.

لطفا برای اطلاعات بیشتر بخش مربوط به مقررات و اطلاعات عمومی مدرسه فارغ التحصیل را در کاتالوگ دانشگاه مشاهده کنید.

درجه R (تحقیق در حال پیشرفت) درجه دائمی است؛ تکمیل الزامات دوره در یک ترم بعد نمیتواند آن را تغییر دهد. برای دریافت اعتبار برای یک دوره R-graded، دانش آموز باید تا پایان دوره ثبت نام ادامه تحصیل دهد.

نمره ناقص (نمره I) را نمی توان در دوره ای که دارای درجه بندی R می باشد و همچنین نمره ریاضی در دوره ای که درجه بندی می شود، داده می شود. برای دریافت اعتبار برای یک دوره که دانشجو آن را I، دانش آموز باید شرایط لازم را کامل کند. ثبت نام دوباره در دوره که در آن من به دست آورده می تواند درجه I را تغییر دهید. در اختیار مربی، نمره نهایی می تواند از طریق تغییر درجه درجه تعیین شده است.

دوره های پایان نامه سه ساعته و دوره های کارشناسی سه و شش ساعت فقط R / F / W درجه بندی می شوند. درجه P (برای تکمیل مدرک مورد نیاز دانشجویانی که در پایان نامه ها یا پایان نامه ها ثبت نام می شود) فقط در دوره کارشناسی 6 ساعته یا 9 ساعت کارشناسی ارشد به دست می آید. در لیست دوره های زیر، دوره های R-graded یا "Graded P / F / R" یا "Graded R." گاهی اوقات نمرات معتبر برای یک دوره تغییر می کند. دانش آموزان باید با مشاور متخصص یا مربی مناسب برای اطلاعات معتبر برای دوره های خاص مشورت کنند.

BS به Ph.D. مسیر

علاوه بر الزامات ذکر شده برای Ph.D. درجه، BS-Ph.D. دانشجوی ردیابی باید حداقل سه ساعت تحقیق در هر ترم در طی دو سال اول دانشجوی ثبت نام کند، در این ساعت، نمره پاسپورت / شکست (بدون رتبه R) دریافت شود. BS-Ph.D. دانش آموز باید قبل از آغاز ترم دوم سال دوم دانش آموز، یک مشاور علمی پژوهشی (پایان نامه) داشته باشد. BS به Ph.D. دانشجو باید دکترا را بگیرد بررسی مقدماتی قبل از شروع ترم دوم دوم خود.


شرایط پذیرش

وضعیت پذیرش

 1. پذیرش بی قید و شرط: برای پذیرش بدون قید و شرط، متقاضی باید حداقل شرایط 1، 2، 3 و 4 را رعایت کند.
 2. پذیرش آزمایشی: Ph.D. متقاضیانی که شرایط لازم برای پذیرش بدون قید و شرط را ندارند، اما برآورده هر سه مورد از موارد 1، 2، 3 و 4، برای پذیرش آزمایشی در نظر گرفته خواهند شد.
 3. پذیرش موقت: متقاضیانی که قادر به ارائه اسناد لازم قبل از مهلت پذیرش نیستند، اما در غیر این صورت به نظر می رسد که بر اساس معیارهای پذیرش پذیرفته شوند، می توانند مجوز موقت دریافت کنند.
 4. انکار: متقاضیانی که حداقل دو مورد از چهار معیار پذیرش را رعایت نمیکنند، معمولا پذیرفته نمی شوند.
 5. تعویق: یک تصمیم معلق ممکن است زمانی که یک پرونده درخواست ناقص است یا زمانی که یک تصمیم انکار نشده مناسب باشد.

شرایط پذیرش برای BS به Ph.D. مسیر

 1. GPA عمومی، که توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی محاسبه می شود، در دوره کارشناسی کارشناسی ارشد 3.3 یا بالاتر است.
 2. نمره GRE حداقل 150 (450 در مقیاس قدیمی) (کلامی) و 159 (750 در مقیاس قدیمی) (کمی).
 3. سه فرم رضایتبخش توصیفی از استادان یا ناظران پیشین.
 4. مقاله ای نوشته شده در مورد اهداف و دلایل دانشجویان برای پیگیری مطالعات تحصیلات تکمیلی.
 5. برای متقاضیانی که زبان مادری آنها زبان انگلیسی نیست: تمام دانشجویانی که در این برنامه پذیرفته شده اند باید حداقل نیازهای زبان انگلیسی انگلیسی را که در بخش الزامات پذیرش عمومی کاتالوگ مشخص شده اند، برآورده کنند. با این حال، ملاقات حداقل مورد نیاز پذیرش را تضمین نمی کند. این برنامه برای دانش آموزانی که نمره IELTS 6.5 را دارند، یا نمره TOEFL-iBT 84 را ترجیح می دهند.

پذیرش آزمایشی

پذیرش آزمایشی در برنامه مهندسی مکانیک ممکن است تحت شرایط زیر برای هر برنامه تحصیلی مجاز باشد:

برنامه دکترا و کارشناسی ارشد Ph.D. مسیر

 1. اگر یک متقاضی با هر سه مورد از موارد 1، 2، 3، و 4 برای برنامه دکترا یا BS به Ph.D. مسیر.
 2. برای متقاضیانی که زبان مادری آنها زبان انگلیسی نیست: تمام دانشجویانی که در این برنامه پذیرفته شده اند باید حداقل نیازهای زبان انگلیسی انگلیسی را که در بخش الزامات پذیرش عمومی کاتالوگ مشخص شده اند، برآورده کنند. با این حال، ملاقات حداقل مورد نیاز پذیرش را تضمین نمی کند. این برنامه برای دانش آموزانی که نمره IELTS 6.5 را دارند، یا نمره TOEFL-iBT 84 را ترجیح می دهند.

پذیرش موقت

متقاضی که قادر به ارائه مدارک لازم به قبل از مهلت پذیرش نیست، اما کسانی که به نظر می رسد به شرایط پذیرش نیاز دارند، می توانند به موقع اعطا شوند.

پذیرش معوق

اگر یک متقاضی شواهد کافی برای دیدار با شرایط پذیرش را ارائه نکند، تصمیم پذیرش ممکن است تا زمانی که پرونده های پذیرش کامل و یا شرایط مورد نیاز به پایان برسد، تعلیق می شود.

انکار پذیرش

اگر یکی از کاندیداها در دو مورد از سه معیار پذیرش اول از عملکرد رضایت بخش کمتر باشد، پذیرش آن ممنوع است.


شرایط پذیرش برای BS به Ph.D. مسیر

BS به Ph.D. برنامه یک برنامه شتابی است که در آن دانشجو به طور مستقیم به دکترا می رود. تحقیق پایان نامه و پایان نامه MS. شرایط لازم برای پذیرش بدون قید و شرط این برنامه عبارتند از:

حداکثر GPA 3.3 در 60 ساعت گذشته در زمینه اصلی تحصیل در یک رشته مهندسی مناسب یا علمی گرفته شده است. (برای برخی از متقاضیان بین المللی که محاسبات GPA بر اساس سیستم 4.0 انجام نشده است، حداقل عملکرد سطح 70 درصد است انتظار می رود. این حداقل انتظار ممکن است برای برخی از کشورها که در آن از معیارهای درجه بندی کمتر استفاده می شود بالاتر باشد.) عملکرد در هسته مکانیکی دوره های مهندسی اهمیت خاصی دارند.

نمره GRE حداقل 150 (450 در مقیاس قدیمی) (کلامی) و 159 (750 در مقیاس قدیمی) (کمی).

سه توصیه مطلوب، دقیق، از طریق فرم پیشنهاد توصیه دانشگاه یا از طریق نامه توصیه شده.

بیانیه هدف با جزئیات پس زمینه متقاضی، آموزش، اهداف حرفه ای، منافع فنی و منافع تحقیق است.

برای متقاضیانی که زبان مادری آنها زبان انگلیسی نیست: تمام دانشجویانی که در این برنامه پذیرفته شده اند باید حداقل نیازهای زبان انگلیسی انگلیسی را که در بخش الزامات پذیرش عمومی کاتالوگ مشخص شده اند، برآورده کنند. با این حال، ملاقات حداقل مورد نیاز پذیرش را تضمین نمی کند. این برنامه برای دانش آموزانی که نمره IELTS 6.5 را دارند، یا نمره TOEFL-iBT 84 را ترجیح می دهند.

لغو امتحان رکورد تحصیلات تکمیلی

هیچ GRE برای Ph.D. متقاضیان


معیارهای جایزه کمک های تحصیلی

متقاضیانی که مهارت، تجربه یا منافع را که نیازهای برنامه تحصیلات تکمیلی را برآورده می کنند، برای کمک های تحصیلی یا مدرک تحصیلی مورد توجه قرار می دهند.


هزینه تحصیل و تحصیل

پاییز سال 2018 تحصیلات غیر دانشگاهی و هزینه های تحصیلات تکمیلی

پاییز سال 2018 مؤسسات تحصیلات تکمیلی و هزینه ها


دانشجویان بین المللی می خواهند اسناد / اظهارات مالی را ارائه دهند، زیرا آنها همچنین مواد درخواست برای پذیرش را ارائه می دهند.

فرم صورت وضعیت مالی بین المللی


تاریخ اولویت برنامه ما عبارت است از:

پاییز: 15 مارس
بهار: 15 اکتبر
تابستان: آوریل 1


برنامه های کاربردی پس از تاریخ اولویت منتشر شده برای هر دوره پذیرفته می شود، اما برای بررسی تضمین پذیرش لطفا درخواست و مواد مرتبط را با تاریخ اولویت ارسال کنید. با این حال، مهم است که قبل از تاریخ شروع در نظر گرفته شده خود را به خوبی واجد شرایط برای برنامه های اختصاصی برنامه خاص مانند کمک و کمک هزینه تحصیلی باشید. به یاد داشته باشید که زمان پردازش درخواست های اداری بسیار زیاد است و برخی برنامه ها نیاز به برنامه های کاربردی را تا یک سال پیش دارند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Texas Arlington »

آخرین به روز رسانی August 29, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
ژانویه 2020
Duration
تمام وقت
Price
10,126 USD
10،126 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم). 4،577 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم).
Deadline
درخواست اطلاعات
application priority deadline
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
End Date
می 10, 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
Start Date
ژانویه 2020
End Date
دسامبر 12, 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline

آگوست 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
End Date
می 10, 2019

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
End Date
دسامبر 12, 2019

Welcome Back!

India Study Abroad - Kunal Parashar

India Study Aboad - Siddharth Shah

Indian Study Abroad - Manaswini Kumar

Indian Study Abroad - Shruti Agrawal