توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گروه مهندسی مکانیک و هوافضا (MAE) یکی از بخش های پیشرو MAE در آسیا است. این آموزش ها را در زمینه های مختلف و گسترده ای از جمله موضوعات سنتی و پیشرفته در زمینه انرژی، مکانیک، مواد پیشرفته، نانو / بیوتکنولوژی و تولید ارائه می دهد.

هدف از برنامه دکترا ، تجهیز دانش آموزان به توانایی شناسایی و حل مشکلات علمی و / یا واقعی خلاقانه است. مدرک دکترا برای تکمیل دوره های مورد نیاز و یک پایان رسمی مهم است.

تحقیقات Foci

تحقیقات این گروه بر روی مهندسی انرژی، محیط زیست، مکانیک و مواد، مکاترونیک و تولید تمرکز می کند.

مکانیک جامد و دینامیک

اینها دو ستون اساسی تحقیق مکانیک هستند. این هیات علمی متشکل از متخصصین در این زمینه است. فعالیت های تحقیقاتی از لحاظ کاربردی به مسائل نظری بستگی دارد و ماهیت چند رشته ای مشخص دارد. آنها شامل ریاضیات کاربردی، مکانیک جامد، پویایی غیرخطی، محاسبات، فیزیک حالت جامد، علم مواد و آزمایشات برای انواع مختلف مواد / سیستم های جامد و رفتارهای مکانیکی می باشد. اعضای هیئت علمی با مشکلات متفاوتی از طبیعت استاتیک و پویایی با انواع مختلف تحولات کار می کنند. این مشکلات همچنین شامل اتصال چند میدان در مقیاس های مختلف زمان و طول، از فرآیندهای میکرو دوم تا طولانی شدن خزش و از یک نانولوله کربنی بسیار کوچک و یا یک سلول به مواد کامپوزیتی مقیاس ماکروسکوپی و دستگاه های الکترومکانیکی می باشد.

فن آوری مواد

مهندسی مواد بر ویژگی ها و پردازش مواد جدید تمرکز می کند، فرایندهایی را برای کنترل خواص و تولید اقتصادی آنها، ایجاد داده های مهندسی لازم برای طراحی و پیش بینی عملکرد محصولات طراحی می کند. موضوعات تحقیقاتی شامل مواد هوشمند، مواد بیولوژیکی، فیلمهای نازک، کامپوزیت، شکستگی و خستگی، ارزیابی عمر باقی مانده، مسائل مواد در بسته بندی الکترونیکی، بازیافت مواد، جریان پلاستیک در قالب قالب گیری تزریقی، پردازش پودر پیشرفته، تولید دسکتاپ، و ابزار دقیق و اندازه گیری است.

طراحی و ساخت اتوماسیون

این عناصر در قلب مهندسی مکانیک قرار دارند که در آن مهندسین تصور، طراحی، ساخت و آزمایش راه حل های نوین برای مشکلات واقعی "دنیای واقعی" را درک می کنند. تحقیق در حوزه های مدل سازی هندسی، طراحی هوشمند و بهینه سازی تولید، نظارت و کنترل فرایندهای تولید، کنترل کننده سرووسیستم، رباتیک، مکاترونیک، کنترل کننده سیستم کنترل اولیه، فن آوری حسگر، و تکنیک های اندازه گیری و زیست محیطی طراحی و ساخت سیستم های پزشکی.

میکروسیستم و دقت مهندسی

سیستم های میکرو الکترومکانیکی (MEMS) یک رشته تحقیق چند رشته ای است که تأثیر زیادی بر زندگی روزمره ما دارد، از جمله میکروکنترلرهای مختلفی که در الکترونیک شخصی، حمل و نقل، ارتباطات و تشخیص زیست پزشکی استفاده می شود. در این زمینه، کار پژوهشی بنیادی و کاربردی انجام می شود. میکرو / نانومکانیک پایه، مانند مکانیک مایع و جامد، انتقال حرارت و مسائل مواد منحصر به سیستم های میکرو / نانومکانیکی مورد مطالعه قرار گرفته است. ایده های جدید برای تولید سیستم های میکروسکوپ برای انرژی، بیومدیکال و نانومواد، سنسورهای میکروسکوپی و ریزپردازنده های کوچک مورد بررسی قرار گرفته است. مسائل مربوط به فناوری مربوط به میکرو / نانو ساختار این دستگاه ها مورد توجه قرار گرفته است.

تمرکز تکنولوژی انرژی

انرژی به عنوان یک محدوده تحقیق محوری در رشته های گسترده علوم زیست محیطی و فن آوری در نظر گرفته شده است. این یکی از برجسته ترین رشته های در حال ظهور در میان بسیاری از حوزه های مهندسی، علم و علوم اجتماعی است. تحقیقات فناوری انرژی، بسیاری از مناطق، از جمله فن آوری های پایدار، فن آوری های متعارف و بهره وری و حفاظت از انرژی را پوشش می دهد. برنامه تحقیقاتی بین رشته ای در زمینه فن آوری انرژی در دانشکده مهندسی در The Hong Kong University of Science and Technology ، پشتیبانی طولانی مدت را برای آموزش های در حال انجام آموزش و تحقیقات سریع در زمینه فن آوری به طور کلی فراهم می کند.

با توجه به ماهیت چند رشته ای فناوری انرژی، تحقیق و آموزش در این زمینه با رشته های مختلف ادغام می شوند تا دانش آموزان بتوانند با دانش و تجربه لازم در اختیار داشته باشند.

شرایط پذیرش

من. شرایط پذیرش عمومی

متقاضیانی که برای ورود به مدرک کارشناسی ارشد می توانند:

  • مدرک کارشناسی را از یک موسسه شناخته شده یا یک معدل صلاحیت معین دریافت کرد؛

دوم شرایط پذیرش زبان انگلیسی

شما باید از نیازهای زبان انگلیسی با یکی از مهارتهای زیر بهره مند شوید:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-PBT 550
  • آزمون TOEFL-Revised Paper-Delivered 60 (نمره کلی برای بخش خواندن، گوش دادن و نوشتن)
  • IELTS (Academic Module) نمره کلی: 6.5

* اگر زبان اول شما انگلیسی باشد، و مدرک لیسانس یا معادل آن با یک موسسه که در آن متوسط ​​انگلستان آموزش داده شد، اعطا شد، شما از انجام شرایط فوق زبان انگلیسی لغو نخواهید شد.


مهلت درخواست

لطفا برای جزئیات بیشتر به http://pg.ust.hk/programs ("برنامه") مراجعه کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 36 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Hong Kong University of Science and Technology »

آخرین به روز رسانی February 6, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
42,100 HKD
در سال
Deadline
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date