توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدف از برنامه فارغ التحصیل در مهندسی عمران، تهیه دانش آموزان برای ادامه تحصیلات حرفه ای و انطباق با منافع فنی آنها است. دانشجویان با کمک یک مشاور علمی در زمینه مورد علاقه خود، برنامه های خود را در یکی از زمینه های فنی مهندسی عمران برنامه ریزی می کنند.


نتایج یادگیری

 1. دانش اساسی: فارغ التحصیلان دانش های پایه و کاربردی عمیق در زمینه تخصص خود را در منطقه مورد علاقه خود برنامه مهندسی عمران (CEP) فرماندهی خواهند کرد.
 2. توانایی های مستقل: فارغ التحصیلان قادر به انجام یک تحقیق مستقل و اصلی تحقیقاتی هستند که شامل جمع آوری اطلاعات، درک فرآیند استقرار علمی یا تجاری از نتایج تحقیق، نشان دادن درک مسائل تحقیق معاصر، مدیریت پروژه موثر، سنتز و ارزیابی و انتشار مناسب یافته های پژوهشی.
 3. تفکر انتقادی: فارغ التحصیلان توانایی جدی برای نقد و ادغام ادبیات، بررسی نتایج و استفاده از دانش به دست آمده از ادبیات برای ایجاد ایده های جدید، طراحی و ارزیابی تحقیقات علمی، و ارزیابی، تفسیر و درک اطلاعات مربوط به منطقه تخصصی خود در داخل منطقه مورد علاقه خود CEP.
 4. دانش پیشرفته: فارغ التحصیلان تسلط عمیقی از موضوع را در یک سطح عمیق تر نظری و کاربردی نشان می دهند که فراتر از دانش بنیادین در دوره تربیت دوره کارشناسی و سطح بالای دانش در سطح ترم دوره کارشناسی ارشد است.
 5. ارتباطات موثر: فارغ التحصیلان توانایی ایجاد استدلال های منسجم و بیان واضح را به مخاطب، با استفاده از تکنیک های مختلف، سازنده از نتایج تحقیق دفاع می کنند، تحقیقات خود را به حرفه ای توجیه می کنند و درک عمومی از زمینه های پژوهشی خود را ترویج می دهند.
 6. پیشرفت حرفه ای: دانش آموز فارغ التحصیل با مدرک دکترا در زمینه مهندسی عمران انتظار می رود که علاقه مند به پیگیری یادگیری مادام العمر با کسب مجوز های حرفه ای و به دست آوردن ساعت توسعه حرفه ای با حضور در کنفرانس ها، کلاس های آموزشی عالی، دوره های کوتاه و سمینارها، و انتشارات


زمینه های تحقیقاتی

مناطق برنامه و تحقیق معمول عبارتند از:

 • محیط زیست (کنترل کیفیت آب و هوا و کنترل جامد و مواد خطرناک)؛
 • مهندسی ساخت و ساز و مدیریت
 • ژئوتکنیک (مکانیک خاک و بنیادها)؛
 • سیستم های زیربنایی؛
 • سازه ها و مکانیک کاربردی؛
 • حمل و نقل (برنامه ریزی ترافیک، بزرگراه ها، فرودگاه ها، و ترانزیت)؛
 • منابع آب (هیدرولوژی و هیدرولیک).


مقررات و دوره ها

Ph.D. درجه یک درجه تحقیق است و به همین ترتیب، مستلزم آن است که کاندیدای موفق تحقیق اصلی و مستقل در یک منطقه قابل قبول در دانشکده مهندسی عمران انجام دهد. دانش آموزان مجبور به کار با یک عضو هیئت علمی خاص می شوند و قبل از درخواست باید با اعضای هیئت علمی در حوزه مورد علاقه خود تماس بگیرند. به طور معمول حداقل یک سال از دوره های پیشرفته فراتر از مدرک کارشناسی ارشد مورد نیاز است.

Ph.D. برنامه کار باید شامل حداقل 5 دوره فراتر از دوره های اصلی برای برنامه کارشناسی ارشد باشد. برای اطلاعات دوره به کاتالوگ دانشگاه مراجعه کنید.

استاد بزرگ دانشجویی / Ph.D. کمیته باید شامل موارد زیر باشد:

 • حداقل دو عضو دیگر عضو هیات علمی CE.
 • حداقل یک عضو خارج از CE، در ناحیه دانشجویی.
 • حداقل 4 عضو.


شرایط پذیرش

عملکرد در GRE معیار اصلی برای پذیرش متقاضیان یا معیار اصلی برای ممنوعیت پذیرش در رشته کارشناسی ارشد یا دکتری نیست. برنامه در مواردی که عملکرد GRE نسبتا فقیر باشد، تمام مدارک دیگر که توسط متقاضی ارائه شده است، به دقت مورد ارزیابی قرار می گیرد تا شواهد بالقوه موفقیت را ارزیابی کنند.

پذیرش بدون قید و شرط

دانش آموز باید شرایط لازم برای پذیرش بدون قید و شرط را داشته باشد:

 1. یک مدرک کارشناسی ارشد یا حداقل 30 ساعت کار فارغ التحصیل در مهندسی عمران. (متقاضی با مدرک کارشناسی ارشد در رشته دیگری در نظر گرفته شده است، با توجه به اتخاذ رضایت بخش از دوره های کمبود برای منطقه مورد نظر مورد توجه قرار گرفته است.)
 2. بدون نیاز به GPA خاص (نرم افزار به عنوان یک کل در نظر گرفته شده). با این حال، دوره کارشناسی ارشد GPA 3.5 در مقیاس 4.0، به عنوان محاسبه شده توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی، نمونه ای از یک متقاضی موفق است.
 3. یک آزمون معکوس فارغ التحصیل (GRE) نمره کم 740 (نمره سیستم قدیمی) یا 158 (نمره سیستم جدید) یا بالاتر از نوع متقاضی موفق است.
 4. نمره کلامی امتحان رقابتی فارغ التحصیل (GRE). متقاضی موفق معمولا دارای نمره کلامی 420 (سیستم نمره) و 148 (سیستم نمره جدید) است.
 5. برای متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست، نمره حداقل 550 در آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL)، 79 در TOEFL iBT، 50 در SPEAK، 148 در Verbal GRE، 86 در MELAB (میشیگان باتری زبان انگلیسی) یا 6.5 در IELTS (سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی). (MELAB و IELTS فقط زمانی استفاده می شود که سایر آزمایش ها در کشور متقاضی در دسترس نباشد).
 6. توصیه نامه های مورد علاقه از افرادی که با کار آکادمیک و یا کار حرفه ای آشنا هستند.

پذیرش آزمایشی

اگر متقاضیان اکثریت استانداردهای پذیرش بدون قید و شرط ذکر شده در بالا را برآورده نکنند، پس از بررسی دقیق مواد درخواست شده، ممکن است برای پذیرش آزمایشی در نظر گرفته شوند. پذیرش آزمایشی ممكن است مستلزم آن است كه متقاضی حداقل 9 ساعت اول تحصیلات فارغ التحصیلی خود را كه به درجه تحصیلی آنها در UT آرلینگتون درخواست می شود، حداقل در 9 ساعت اول تحصیلات خود دریافت كند، دوره های كلاس اضافی در انگلستان و / یا دوره های كوتاهی در صورت نیاز مورد نیاز است.

پذیرش موقت

یک متقاضی که قادر به ارائه اسناد لازم به قبل از مهلت پذیرش نیست، اما کسانی که در غیر این صورت به نظر می رسد به شرایط پذیرش می رسند ممکن است به موقع اعطا شود.

پذیرش معوق

یک تصمیم درخواست معوق ممکن است زمانی که پرونده ناقص است یا زمانی که یک تصمیم انکار نشده مناسب باشد.

انکار پذیرش

یک نامزد ممکن است پذیرفته شود اگر در اکثر معیارهای پذیرش در بالا ذکر شده کمتر از عملکرد رضایت بخش باشد.

CE BS-Ph.D. برنامه

پذیرش بدون قید و شرط

دانش آموز باید شرایط لازم برای پذیرش بدون قید و شرط را داشته باشد:

 1. بدون نیاز به GPA خاص (نرم افزار در نظر گرفته به عنوان یک کل). با این حال، یک دوره کارشناسی کارشناسی GPA 3.5 در مقیاس 4.0، که توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی محاسبه می شود، نمونه ای از یک متقاضی موفق است.
 2. یک آزمون معکوس فارغ التحصیل (GRE) نمره کم 740 (نمره سیستم قدیمی) یا 158 (نمره سیستم جدید) یا بالاتر از نوع متقاضی موفق است.
 3. نمره کلامی امتحان رقابتی فارغ التحصیل (GRE). متقاضی موفق معمولا دارای نمره کلامی 420 (سیستم نمره) و 148 (سیستم نمره جدید) است.
 4. برای متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست، نمره حداقل 550 در آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL)، 79 در TOEFL iBT، 50 در SPEAK، 86 در MELAB (مایک )، یا 6.5 در IELTS (سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی). (MELAB و IELTS فقط زمانی استفاده می شود که سایر آزمایش ها در کشور متقاضی در دسترس نباشد).
 5. توصیه نامه های مورد علاقه از افرادی که با کار آکادمیک و یا کار حرفه ای آشنا هستند.

پذیرش آزمایشی

اگر متقاضیان اکثریت استانداردهای پذیرش بدون قید و شرط ذکر شده در بالا را برآورده نکنند، پس از بررسی دقیق مواد درخواست شده، ممکن است برای پذیرش آزمایشی در نظر گرفته شوند. پذیرش آزمایشی ممکن است مستلزم آن باشد که متقاضی حداقل حداقل 9 ساعت اول یا دوره کارشناسی فارغ التحصیلی خود را که به درجه ای که در دانشگاه آرلینگتون در نظر گرفته شده است، دریافت کند و یا دوره های اضافی در زبان انگلیسی را افزایش دهد.


الزامات درجه

Ph.D. درجه یک درجه تحقیق است و به همین ترتیب، مستلزم آن است که کاندیدای موفق تحقیق اصلی و مستقل در یک منطقه قابل قبول در دانشکده مهندسی عمران انجام دهد. به طور معمول، حداقل 15 عدد از دوره های کارشناسی ارشد از مدرک کارشناسی ارشد مورد نیاز است. کاندیدان نیز ملزم به تکمیل الزامات هسته اصلی برنامه کارشناسی ارشد هستند. دانش آموز باید امتحان های دفاع مقدماتی، جامع و پایان نامه را که توسط کمیته خود برگزار می شود، امتحان دهد.

BS-Ph.D. درجه یک درجه تحقیق است و به همین ترتیب، مستلزم آن است که کاندیدای موفق تحقیق اصلی و مستقل در یک منطقه قابل قبول در دانشکده مهندسی عمران انجام دهد. به طور معمول، حداقل 45 اعتبار از دوره های کارشناسی فراتر از مدرک لیسانس مورد نیاز است. دانش آموز باید امتحان های دفاع مقدماتی، جامع و پایان نامه را که توسط کمیته خود برگزار می شود، امتحان دهد.


هزینه تحصیل و تحصیل

پاییز سال 2018 تحصیلات غیر دانشگاهی و هزینه های تحصیلات تکمیلی

پاییز سال 2018 مؤسسات تحصیلات تکمیلی و هزینه ها


دانشجویان بین المللی می خواهند اسناد / اظهارات مالی را ارائه دهند، زیرا آنها همچنین مواد درخواست برای پذیرش را ارائه می دهند.

فرم صورت وضعیت مالی بین المللی


تاریخ اولویت برنامه ما عبارت است از:

پاییز: 15 مارس
بهار: 15 اکتبر
تابستان: آوریل 1


برنامه های کاربردی پس از تاریخ اولویت منتشر شده برای هر دوره پذیرفته می شود، اما برای بررسی تضمین پذیرش لطفا درخواست و مواد مرتبط را با تاریخ اولویت ارسال کنید. با این حال، مهم است که قبل از تاریخ شروع در نظر گرفته شده خود را به خوبی واجد شرایط برای برنامه های اختصاصی برنامه خاص مانند کمک و کمک هزینه تحصیلی باشید. به یاد داشته باشید که زمان پردازش درخواست های اداری بسیار زیاد است و برخی برنامه ها نیاز به برنامه های کاربردی را تا یک سال پیش دارند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Texas Arlington »

آخرین به روز رسانی August 29, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
ژانویه 2020
Duration
تمام وقت
Price
10,126 USD
10،126 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم). 4،577 دلار در هر ترم برای غیر ساکنان (9 ساعت در هر ترم).
Deadline
درخواست اطلاعات
application priority deadline
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
End Date
می 10, 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
Start Date
ژانویه 2020
End Date
دسامبر 12, 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline

آگوست 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
End Date
می 10, 2019

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
application priority deadline
End Date
دسامبر 12, 2019

Welcome Back!

India Study Abroad - Kunal Parashar

India Study Aboad - Siddharth Shah

Indian Study Abroad - Manaswini Kumar

Indian Study Abroad - Shruti Agrawal