توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای مهندسی صنایع (100 به زبان انگلیسی٪)

آیا به دنبال

* * * * برنامه برآوردن نیازهای حرفه ای شما؟ * * * * تخصص در تحقیقات میان رشته ای؟ * * * * نوآورانه و تحریک جو؟ * * * * محیط کار همکاران؟ * * * * به چالش کشیدن، تحقیق بالا تاثیر؟ * * * * آب و هوا یادگیرنده محور؟ * * * * زندگی در حال تغییر تجربه؟ به ما بپیوندید در کشف، کشف، تجربه و حل مشکلات جهانی به چالش کشیدن.

مقدمه

پژوهش در دانشکده مهندسی صنایع در دانشگاه عبدالله گل با تمرکز بر درک، توسعه مدل ها و روش راه حل، و ارائه پشتیبانی تصمیم گیری برای چالش های معاصر در صنایع تولید و خدمات و همچنین در مقیاس بزرگ سیستم های تکنیکی اجتماعی. بخش پس زمینه قوی در مدلسازی و بهینه سازی، شبیه سازی و احتمال / آمار را فراهم می کند.پایداری:: پس از این پس زمینه، دانش آموزان فرصت به تخصص در سه حوزه تمرکز بینرشتهای زیر تولید کالا و خدمات با استفاده از فرآیندهای هستند که به غیر آلاینده، حفظ انرژی و منابع طبیعی، اقتصادی قابل دوام و امن و سالم برای کارگران، جوامع ، و مصرف کنندگان مدیریت بحران: تجزیه و تحلیل، مدل سازی، و ارائه پشتیبانی تصمیم گیری های علمی در مدیریت بلایای طبیعی و انسانی ناشی از (به عنوان مثال، زلزله، رانش زمین، و تروریسم) به سمت بهبود انعطاف پذیری از دولت ها، سازمان ها، و شرکت های کمک می کند. سیستم بهداشت و درمان: بهبود بهره وری، بهره وری، بیمار و دسترسی در سیستم های مراقبت های بهداشتی توسط ابزار در حال توسعه، روشها و پروتکل هایی است که برای تحویل ایمن، کارآمد، و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی با نتایج بهبود یافته می شود.

پذیرش و درجه مورد نیاز:

  • کارشناسی. درجه از یک میدان با یک سال ریاضیات در سطح کالج (حساب دیفرانسیل و انتگرال و احتمال / آمار)، به عنوان مثال، مهندسی صنایع، تحقیق در عملیات، مدیریت عملیات، آمار، علوم کامپیوتر / مهندسی، و مهندسی عمران.
  • کارشناسی ارشد. درجه از مهندسی صنایع یا رشته مرتبط.
  • برای شهروندان ترکیه، حداقل نمره 70 از بخش کمی) ولز (ALES.
  • برای نامزدها بین المللی، حداقل نمره 160 (760 اگر قبل از 2011 گرفته شده) از کمی GRE و حداقل 4.5 از GRE بخش تحلیلی نوشتاری.
  • 2.75 و یا معدل تجمعی بیشتر
  • اثبات تسلط به زبان انگلیسی (وب سایت مدرسه تحصیلات تکمیلی مهندسی و علوم برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید)
  • حداقل دو توصیه نامه
  • وضعیت شخصی
  • مصاحبه با اعضای هیئت علمی
AGU به نظر می رسد به جلو به شما خوش آمد به پردیس با نام تجاری جدید آن و آماده به مطمئن شوید که شما به طور کامل با تمام دانش، مهارت، تجربه و قرار گرفتن در معرض بین المللی مجهز است، باید تاثیر قابل توجهی در امروز 'و جامعه جهانی ما آینده است.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Abdullah Gül University »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,536 TRY
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019