دکترای مهندسی شیمی

عمومی

شرح برنامه

فناوری مهندسی شیمی

فناوری مهندسی شیمی بر پردازش ، تجزیه و تحلیل ، نظارت ، خواص و فرآوری طیف گسترده ای از مواد مانند مواد شیمیایی ، ترکیبات ، رب ها ، مشتقات نفتی ، سنگ معدن ، معدن دارویی ، فرآورده های گازی و غیره متمرکز است. واکنش ها و خواص شیمیایی در مقیاس کمی مورد بررسی قرار می گیرد و سپس در تنظیمات صنعتی در دنیای واقعی اعمال می شود. مهندسی شیمی هنگام تبدیل مواد اولیه به محصولات ، تبادل شیمیایی بین مواد را در بر می گیرد. همچنین ماهیت واکنشهای شیمیایی را مورد بررسی قرار داده و شامل راه اندازی و طراحی بهینه سازی فرآیند و تجهیزات ، عیب یابی و حل مسئله می شود.

مسئولیت ها

وظایف اصلی مهندس شیمی یا تکنسین شامل مواد اولیه و تجزیه و تحلیل محصول نهایی ، تضمین کیفیت ، تحقیق و توسعه ، فروش فنی و خدمات ، تولید و کنترل فرآیند است.

بیل آکسفورد / Unsplash

در University of Johannesburg "آینده. دوباره تصور شده است. " فقط یک عبارت جذاب نیست

این موسسه در چهارمین فکر انقلاب صنعتی در سراسر آفریقا پیشتاز است ، و تصور مجدد آینده برای همه رشته ها 4IR موج بعدی صنعتی شدن است که برای ساختن آینده این کشور - و قاره آفریقا - باید آن را درک کنیم و شکل دهیم. بسیار غنی 4IR فقط مربوط به رباتیک و اتوماسیون نیست؛ این مربوط به پیشرفت جامعه در توانمند سازی مردم و بهسازی نسل ها است.

با پیشرفت جهان به 4مین انقلاب صنعتی ، UJ نیز با "آموزش 4IR" - تفکر و فناوری 4IR را در برنامه درسی در دوره های مختلف و با استفاده از فن آوری های نوآورانه آمیخته آموخت. این بدان معنی است که فارغ التحصیلان UJ بهتر است آینده تجاری و صنعت را در آغوش بگیرند ، زیرا AI و 4IR نقش مهمی در شیوه زندگی و کار ما دارند.

در University of Johannesburg ، وظیفه ما این است که رهبران آینده کشورمان را با افتخار و جسورانه از طریق پیچیدگی های غیرقابل تصور 4IR در آغوش بگیریم و حرکت کنیم تا آنها بتوانند از مزایای کامل استفاده کرده و فردای بهتری را ارائه دهند. رهبران آینده مانند شما! در اینجا ما در حال گفتگو شجاع هستیم. فشار دادن و شکل دادن به طراحی فردای جدید. در اینجا ما در حال اقدام و ایجاد دنیای جدید هستیم.

شرایط ورود و معیارهای انتخاب:

یک مدرک کارشناسی ارشد تایید شده مهندسی یا مدرک تایید شده مشابه در سطح کارشناسی ارشد یا معادل NQF سطح 9. پذیرش نهایی در برنامه فقط با ارائه موفقیت آمیز سمینار تحقیقاتی شش ماه پس از ثبت نام انجام می شود. مباحث پژوهشی همچنین باید توسط استادان نظارت در دانشکده و سرانجام توسط سنا یا کمیته اجرایی سنا دانشگاه پذیرفته و تأیید شود.

مدت زمان برنامه:

  • تمام وقت: 2 سال
  • پاره وقت: 3 سال

مشخصات تماس:

نام: خانم دادو کانی / تلفن: 011 559 2109 / ایمیل: febehd@uj.ac.za

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... اطلاعات بیشتر

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. اطلاعات محدود