توضیحات رسمی را مطالعه کنید

قدرت پیش رو و مطالعات تحصیلات تکمیلی خود را واقعا در بخش مهندسی الکترونیک و کامپیوتر حساب کنید . تکامل اخیر مهندسی الکترونیک و کامپیوتر به یک رشته وسیع دربرگیرنده فن آوری های حیاتی برای رشد اقتصاد دانش است.

شبکه، ارتباطات بی سیم، پردازش سیگنال چند رسانه ای، میکرو الکترونیک، میکروپروسسور، طراحی IC، optoelectronics، فن آوری های صفحه نمایش، کنترل و رباتیک همگی به این رشته ی هیجان انگیز تبدیل شده است. آموزش های پیشرفته در این زمینه فرصت های شغلی زیادی را در صنعت تولید، بخش کسب و کار، دولت و دانشگاه ها در سراسر جهان فراهم می کند.

هدف این وزارتخانه آماده کردن دانش آموزان برای تبدیل شدن به دانشگاهیان برتر، مهندسین برتر یا مدیران محصول در دنیای با تکنولوژی بالا است.

مدرک دکترا به کسانی که مایل به پیگیری حرفه ای در تحقیقات و توسعه پیشرفته صنعتی و یا پژوهش و آموزش دانشگاه هستند. این تمرین در تفکر اصلی و پژوهش مستقل تأکید دارد. دانش آموزان باید با موفقیت به پایان دوره های کارشناسی و پایان نامه تحقیق اصلی مهم دست یابند.

تحقیقات Foci

تحقیقات این گروه بر روی شش بخش ستون تمرکز دارد:

الکترونیک و فوتونیک حالت جامد

موضوعات مرتبط با میکروالکترونیک، نانو الکترونیک، الکترونیک بزرگ، الکترونیک، دستگاه های قدرت و انرژی و الکترونیک، الکترونیک با سرعت بالا، مواد نیمه هادی، دستگاه ها و تکنولوژی ساخت، سیستم های میکرو الکترومکانیکی (MEMS)، نمایش، Optoelectronics، Light-Emitting Organic دیودها (OLEDs)، روشنایی حالت جامد، نمایش مایع کریستال، فوتونیک مایع کریستال، فوتونیک سیلیکون، ارتباطات نوری و اتصالات، سلول های خورشیدی، اپیتاکی نیمه هادی های ترکیب شده توسط MOCVD.

مدارهای مجتمع و سیستم

موضوعات مرتبط با طراحی مجتمع های دیجیتال، آنالوگ و مخلوط سیگنال (IC)، طراحی VLSI، سیستم های جاسازی شده، شبکهای مبتنی بر تراشه و چندپردازنده، سیستمهای تراشه، مدار و سیستم شبیه سازی و ابزارهای تایید. موضوعات پیشرفته عبارتند از IC و سیستم های RF و MM-Wave، مبدل های داده، آی پی مدیریت قدرت، فرستنده های ارتباطات با سرعت بالا اپتیکال، سنسورهای تصویر و بیوفیزیکی، پردازش سیگنال و معماری سیستم، اتوماسیون طراحی، معماری کامپیوتر، سیستم قابل تنظیم و سخت افزار / نرم افزار Codesign.

ارتباطات بی سیم و شبکه

موضوعات مرتبط با لایه فیزیکی، پردازش سیگنال، رمزگذاری و نظریه اطلاعات، شبکه و همچنین معماری جدید برای نسل بعدی ارتباطات بی سیم 5G، MIMO Massive و شبکه های دسترسی ابر رادیویی، مدیریت تداخل، شبکه های هتروژن، ارتباطات سبز، سیستم های بی سیم تاکتیکی برای نوع ماشین (MTC)، دستگاه به دستگاه (D2D) و ارتباطات چندرسانه ای، ادغام نظریه ارتباطات کنترل و ارتباطات، ارتباطات و تعاملات هوشمند تلفن همراه، تئوری کدگذاری شبکه و برنامه های کاربردی، بهینه سازی تصادفی عرضی، الگوریتم های توزیع شده و بهینه سازی، بزرگ سیستم های داده، رسانه های اجتماعی و سیستم های کامپیوتری سایبر فیزیکی و اجتماعی، شبکه های خودگردان، ابر رایانه و مجازی سازی.

مهندسی پزشکی

موضوعات مرتبط با تصویربرداری پزشکی، اپتیک بیومتریک و بیوفوتونیک، مهندسی نور، الکترونیک پزشکی، بیوانفورماتیک / زیست شناسی محاسباتی، و میکرو دستگاه های پزشکی و BioMEMS.

سیستم های کنترل و رباتیک

موضوعات مرتبط با کنترل و بهینه سازی (از جمله نظریه سیستم، نظریه بهینه سازی، تشخیص و برآورد، سیستم های مالی، سنجش شبکه و کنترل)، رباتیک و اتوماسیون (از جمله رادارهای صنعتی، رادیوهای نسل بعد، روبات های پزشکی / بهداشتی و سیستم های خودکار) .

سیگنال، اطلاعات و پردازش چندرسانه ای

موضوعات مرتبط با پردازش سیگنال دیجیتال ویدئو، 3D، تصویر، گرافیک، صوتی، گفتار، زبان، اطلاعات پزشکی، داده های مالی، و داده های شبکه. موضوعات خاص شامل ضبط سیگنال، تهویه مطبوع، فشرده سازی، تبدیل، پخش و تجسم، تجزیه و تحلیل داده ها، نظریه اطلاعات، اصلاح خطا، رمزنگاری، دید رایانه، تشخیص الگو، یادگیری ماشین، درک زبان، ترجمه، خلاصه سازی، بازآفرینی، چند زبانه و چند پردازش متداول و سیستم های جاسازی شده.

تمرکز تکنولوژی انرژی

انرژی به عنوان یک محدوده تحقیق محوری در رشته های گسترده علوم زیست محیطی و فن آوری در نظر گرفته شده است. این یکی از برجسته ترین رشته های در حال ظهور در میان بسیاری از حوزه های مهندسی، علم و علوم اجتماعی است. تحقیقات فناوری انرژی، بسیاری از مناطق، از جمله فن آوری های پایدار، فن آوری های متعارف و بهره وری و حفاظت از انرژی را پوشش می دهد. برنامه تحقیقاتی بین رشته ای در زمینه فن آوری انرژی در دانشکده مهندسی در The Hong Kong University of Science and Technology ، پشتیبانی طولانی مدت را برای آموزش های در حال انجام آموزش و تحقیقات سریع در زمینه فن آوری به طور کلی فراهم می کند.

با توجه به ماهیت چند رشته ای فناوری انرژی، تحقیق و آموزش در زمینه با رشته های مختلف ادغام می شوند، به طوری که alt = "دانش آموزان می توانند با دانش و تجربه لازم مجهز شوند.

HKUST" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/47/47009_W2302_03_610_Lowres.JPG" alt="HKUST" />

شرایط پذیرش

من. شرایط پذیرش عمومی

متقاضیانی که برای ورود به مدرک کارشناسی ارشد می توانند:

  • مدرک کارشناسی را از یک موسسه شناخته شده یا یک معدل صلاحیت معین دریافت کرد؛

دوم شرایط پذیرش زبان انگلیسی

شما باید از نیازهای زبان انگلیسی با یکی از مهارتهای زیر بهره مند شوید:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-PBT 550
  • آزمون TOEFL-Revised Paper-Delivered 60 (نمره کلی برای بخش خواندن، گوش دادن و نوشتن)
  • IELTS (Academic Module) نمره کلی: 6.5

* اگر زبان اول شما انگلیسی باشد، و مدرک لیسانس یا معادل آن با یک موسسه که در آن متوسط ​​انگلستان آموزش داده شد، اعطا شد، شما از انجام شرایط فوق زبان انگلیسی لغو نخواهید شد.


مهلت درخواست

لطفا برای جزئیات بیشتر به http://pg.ust.hk/programs ("برنامه") مراجعه کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 36 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Hong Kong University of Science and Technology »

آخرین به روز رسانی February 5, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
42,100 HKD
در سال
Deadline
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date