دکترای مطالعات قطب جنوب

عمومی

شرح برنامه

نظرسنجی قطب جنوب انگلیس (BAS) یکی از برجسته ترین مراکز تحقیقات زیست محیطی در جهان است و مسئولیت فعالیت های علمی ملی انگلستان در قطب جنوب را بر عهده دارد. ما یک موسسه تحقیقات و نوآوری در انگلیس هستیم - شورای تحقیقات محیط طبیعی (UKRI-NERC).

نیروهای متخصص و پشتیبانی ماهر آن در کمبریج ، قطب جنوب و قطب شمال با هم همکاری می کنند تا تحقیقاتی را انجام دهند که از مناطق قطبی برای پیشرفت درک ما از زمین و تأثیر آن استفاده می کند.

BAS از طریق قابلیت لجستیک و دانش گسترده خود ، دسترسی جامعه علمی انگلیس و بین الملل به عملیات تحقیقات قطبی انگلستان را تسهیل می کند. همکاری های متعدد ملی و بین المللی ، همراه با زیرساخت های عالی ، به حفظ موقعیت پیشرو در جهان برای انگلیس در امور قطب جنوب کمک می کند. انگلیس یکی از بیش از سی کشور است که دارای امکانات تحقیقاتی علمی در قطب جنوب است.

BAS با همکاری دانشگاه کمبریج ، دکترای مطالعات قطب جنوب را ارائه می دهد. دانشجویان یک پروژه تحقیقاتی را تحت نظارت مشترک یک دانشمند تحقیقاتی در نظرسنجی قطب جنوب انگلیس و یک ناظر دانشگاه در یک بخش شریک مربوطه انجام می دهند. دانشجویان معمولاً در BAS در کمبریج مستقر می شوند. هنوز هم ، آنها برای مدرک خود در دانشگاه کمبریج تحت یکی از بخشهای شریک ثبت نام می شوند: باستان شناسی و انسان شناسی ، اقتصاد زمین ، علوم گیاهی ، جانورشناسی ، علوم زمین ، جغرافیا و موسسه تحقیقات اسکات قطبی ، ریاضیات کاربردی و فیزیک نظری ، یا شیمی.

هشت تیم Polar Science برای سیاره زمین متشکل از "جو ، یخ و آب و هوا" ، "تنوع زیستی ، تکامل و سازگاری" ، "اکوسیستم ها" ، "زمین شناسی و ژئوفیزیک" ، "یخ دینامیک و پهنه آب و هوا" ، "محیط های پالئو ، صفحات یخی و تغییرات آب و هوایی "،" اقیانوس های قطبی "و" هوا و فضا "، طیف گسترده ای از علوم را پوشش می دهد.

ما از سوالات تحقیقاتی کسانی که برای درجه اول یا کارشناسی ارشد در رشته های علوم زمین ، فیزیک ، شیمی ، ریاضیات ، زیست شناسی و موضوعات مرتبط کار می کنند استقبال می کنیم.

تمام دانشجویان تحقیقاتی ثبت شده در نظرسنجی قطب جنوب انگلیس دارای یک ناظر BAS و یک ناظر دانشگاه در یک بخش وابسته هستند. شرایط پیشرفت و معاینه برای دانشجویان تحقیقاتی در بخش همکار است.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2021

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

At the Murray Edwards College University of Cambridge, we prioritize women's educational experience and achievement by identifying and training strong supervisors and tutors. We complement this for st ... اطلاعات بیشتر

At the Murray Edwards College University of Cambridge, we prioritize women's educational experience and achievement by identifying and training strong supervisors and tutors. We complement this for students with popular workshops on effective learning using our own peer advisers via our unique Gateway Programme. اطلاعات محدود